Jump to content

Recommended Posts

KUN625.jpg

 

Off Topic

news00001_zpshszdkfth.jpg

 

 

Meet Me @ 1006(1006的房客)

Страна: Тайван

Също така известен като: Meet Me at 1006

Година на излъчване: 2018 – Март – 14 до 2018 – Май - 31

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 22:00

Жанр: Романс, Мистрия, Съспенс, Право

Канал: TTV , iQiyi

Епизоди: 24

Режисьор: Chen Rong Hui

Субтитри: Английски

OST: Bii - Scars

 

Участват:

Lee Lego като Ke Zhen Yu (28, lawyer)

Hsieh Nikki като Cheng Jia Le (25, reporter)

Hsieh Ken като Mu Si Ming (29, investigator)

Hsieh Aggie като Wu Ji Rou

Huang Tender като Wu Han Wen

Han Greg като Zhou Army (lawyer's assistance)

 

Резюме: Ke Zhen Yu (Lego Lee) е красив и успешен адвокат, който няма загубено дело в своята кариера, досега. След като губи нашумяло дело кариерата му потъва, затова решава да се премести в  мистериозен нискотарифен апартамент. Там всяка вечер точно в 22:06 часа среща странна жена на име Cheng Jia Le (Hsieh Nikki). Освен че споделят един и същи апартамент, двамата се срещат през някакъв вид свръхестествен портал и нямат представа какво да правят. Скоро разбират, че нещо е много грешно и единственият начин да го поправят е да работят заедно. За да го направят, обаче, трябва да продължат да се срещат точно в 22:06 часа…

 

Свали :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

на руски - тук и тук

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Отзивите са много добри.Началните серии ми харесаха.Далеч от клишето. Чаках да  свършат превода на руски, та да го започна, после го забравих, но сега ще наваксам.

За гледане онлайн -тук

Също и тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом започна да гледам по 5-6 сериала наведнъж, значи не съм намерил моя. След изгледан завладяващ сериал е най-трудно да си намериш друг толкова добър. Ще се пробвам с този. Не съм чак голям фен на тайванските драми, но има няколко, които са ми много любими.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.10.2019 г. at 17:24, bond написа:

Щом започна да гледам по 5-6 сериала наведнъж, значи не съм намерил моя. След изгледан завладяващ сериал е най-трудно да си намериш друг толкова добър. Ще се пробвам с този. Не съм чак голям фен на тайванските драми, но има няколко, които са ми много любими.

 

Няма да сбъркаш. Прекрасен  сериал са направили тайванците.Започна интригуващо и после продължи постепенно неусетно  завладяващо. Героите са нормални, а не измислени и хиперболизрани в някаква посока и след десети епизод ме плениха напълно  и те и сералът  и залепиха за екрана. Точно на средата съм.

Кое време е , а още ме не пускат, при все, че ще ставам рано утре.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lawandula, благодаря ти за споделеното мнение. Аз обичам да чета коментарите и след това решавам дали да гледам нещо или не. Имам вяра на потребителите на сайта и досега почти не съм бъркал при избор на сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах две серии и ми хареса. Това беше в работно време. Довечера ще продължа. Не знам дали ще има лав стори, вероятно да, но криминалният елемент и загадката държат в напрежение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.10.2019 г. at 15:04, Lawandula написа:

 Отзивите са много добри.Началните серии ми харесаха.Далеч от клишето. Чаках да  свършат превода на руски, та да го започна, после го забравих, но сега ще наваксам.

За гледане онлайн -тук

Също и тук

Прилича на този филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, dido100 написа:

Прилича на този филм.

Mоже, но не мога да видя линка.

Останаха ми 4 епизода.Направо съм го метнала на акорд.:D Не, че няма пукнати, но не и големи дупки и всичко си получава обяснението.

 

@bond,  за къде без "лав стори"!:28558: Нали любовта ще спаси света.

Има от всичко равномерно разпределено и няма безинтересни пълнежи. Героите търпят развитие в движение  и въпреки, че зрителят разгадава загадките, пак не става скучно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз също съм се наредила тук - преполовила съм го и въпреки леките забележки тук таме, все още ме държи. 

Ама да бяхте дали инфо кой е основния спонсор :lol: Гладен не трябва да го гледаш, а аз вече човек убивам за сандвич от Subway :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, vivivan написа:

И аз също съм се наредила тук - преполовила съм го и въпреки леките забележки тук таме, все още ме държи. 

Ама да бяхте дали инфо кой е основния спонсор :lol: Гладен не трябва да го гледаш, а аз вече човек убивам за сандвич от Subway :lol2:

 

А разкрасителните сокове, де забрави.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lawandula написа:

 

А разкрасителните сокове, де забрави.:28558:

Ооо, да - вместо с чаша вино или уиски,  нищят ми убийства със сокче в ръка..... че даже и със сламка :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Lawandula написа:

Mоже, но не мога да видя линка.

Останаха ми 4 епизода.Направо съм го метнала на акорд.:D Не, че няма пукнати, но не не са големи дупки и всичко си получава обяснението.

 

@bond,  за къде без "лав стори"!:28558: Нали любовта ще спаси света.

Има от всичко равномерно разпределено и няма безинтересни пълнежи. Героите търпят развитие в движение  и въпреки, че зрителят разгадава загадките, пак не става скучно.

Нямаш ли замунда? Тук или тук, тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...