Jump to content

Recommended Posts

Това с бретона не мога да си го представя, я дай снимка.

На мен Шики най ми харесва с дългата перука в Hwarang, там ми е топ и нищо не може да го измести :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, seal_reinforce написа:

Това с бретона не мога да си го представя, я дай снимка.

На мен Шики най ми харесва с дългата перука в Hwarang, там ми е топ и нищо не може да го измести :D 

Вярно, в Хуаранг е наистина Ок. За бретона нямах него предвид, а общо, ще потърся снимки на актьори, за да разбереш какво имам предвид или ще посоча филми, но сега нямам време, довечера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, Aretka написа:

Като им направят такъв бретон ще речеш тоя каква коса има.., ама да не го снимаш в профил.., или отзад.. :D

Точно. Гледаш една камара коса и цялата сресана напред. Ква е тая тяхна мода не знам. Ще се поровя да намеря конкретни снимки, та да стане ясно, но мисля разбирате какво имам предвид. Мисля че само Пак Со Джун се е осъзнал каква прическа му отива. Повечето май се оставят на преценката на фризьори и стилисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни сте! Тъкмо се чудех какво да гледам и видях, че сте почнали превода на сериала. Зареждам се да го гледам, Шики ми е много любим. Сега докато го чакам с първа роля след казармата ще се подгравям с този сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала американския оригинал на сериала и може би затова сега корейския ми харесва. След два изгледани епизода определено се зарибих и го гледам с интерес. Шики с тази пострижчица ми е малко необичаен, но пък много добре се справя засега в ролята си.  Темпото е добро, актоьрите си личи, че умеят да играят. Чакам си и другите преведени епизоди с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С всеки епизод ми става все по-интересно. Хвърлих едно око на оригинала от любопитство, но корейската версия по ми харесва. Играта на актьорите също повече ми допада /какво да се прави, явно съм си пристрастна към азиатците/.  Много сте бързи с превода, благодаря:bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче, не съм гледала оригинала. Касата е супер, интересни персонажи в сериала, главните са ТОП- чаровни, харизматични и спор няма- страхотни актьори. А да- музиката е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих го, хареса ми. На фона на сушата откъм интересни корейски сериали, това ми дойде като глътка свеж въздух. Преводачите, голяма сте работа, много бързи и точни бяхте, както винаги:bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях го започнала с руски субтитри, когато излезе, но предвид терминологията и то от корпоративното право, което за мен е "тъмна индия", го зарязах. Затова много се зарадвах като видях, че се превежда, за което:thanks:. Според мен добре се справиха всички с ролите си. Само дето аз просто не мога да си представя друг на мястото на Гейбриъл Махт. Нищо против Jang Dong Gun, просто съм пристрастна към този образ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала първоизточника. Тук ми харесаха двамата главни костюмари и отношенията между тях, костюмите на адвокат Чуе и това, че Ко Йон У си остана верен на кецовете докрай :D И в общи линии това беше. В адвокатски сериали обичам случаите, по които работят, но тук като че ли нито един не ме заинтригува кой знае колко, нито пък беше разказан така, че да те грабне. Просто акцентът не беше върху това. Не ми харесаха отношения във фирмата – всеки дърпа към себе си и търси собствена изгода, шефката не спираше да ги уволнява наред, да не говорим, че вземаше решения на база не на факти, а на някакви лични чувства в конкретния момент, а половин ден по-късно вече си беше променила коренно мнението. Не знам от какъв зор адвокат Чуе беше решил, че иска и ще се бори за тази фирма и за тази началничка :P Като цяло, именно в отношенията между колегите и в случаите не видях типично корейското, което ме привлича в техните сериали.

 

Благодарност за субтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да *** **** **. Как е възможно същата година и япончетата да направят реплика на същия сериал? Не е истина просто :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...