Jump to content

Recommended Posts

zE4eyf.jpg

 

Suits (슈츠)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Shootseu

Период на излъчване: 25 април 2018 – 14 юни 2018

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 22:00

Жанр: Съдебна драма

Канал: KBS2

Епизоди: 16

Режисьор: Kim Jin Woo (Queen of Reason)

Сценарист: Kim Jung Min

Субтитри: Английски 

          

Участват:

Jang Dong Gun като Чуе Ганг Сок

Park Hyung Sik (ZE:A) като Go Yeon Woo

Chae Jung An като секретарката Хонг Да Хам

Go Sung Hee като Ким Джина

Hwang Tae Gwang - адвокат Hwang

Jin Hee Kyung като Kang Ha Yeon

Choi Gwi Hwa като Chae Geun Sik

Lee Sang Yi - Cheol Soon

Son Seok Koo - David Kim

 

Резюме: Драмата е римейк на американския сериал "Suits".
Легендарният адвокат Чуе Ганг Сок (Jang Dong Gun) по случайност наема на работа в кантората

новобранеца Ко Йон У (Park Hyung Sik), който има феноменална памет и непрекъснато показва

своята смелост и творчество при решаване на всеки отделен случай...

 

:essub:

 

Свали с български субтитри: :click: и :click:

Онлайн с български субтитри::click:  :click:  :click: 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от felicyti
добавени линкове за онлайн
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го направят поне на 50% добър колкото римейка на "Добрата съпруга", ще остана изключително абсолютно, фактически :D доволна! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 minute ago, Kiddo said:

Ако го направят поне на 50% добър колкото римейка на "Добрата съпруга", ще остана изключително абсолютно, фактически :D доволна! 

Абсолютно и безусловно съгласен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Kiddo написа:

Ако го направят поне на 50% добър колкото римейка на "Добрата съпруга", ще остана изключително абсолютно, фактически :D доволна! 

 

преди 25 минути, bond написа:

Абсолютно и безусловно съгласен.

 

Подкрепям  категорично и недвусмислено!:D

А с Шики и Чани,

умело подбрани,

не е к'во да е-

процентът расте.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без значение каста .... добър е със сигурност , НО това заглавие е прекалено голяма хапка за преглъщане от страна на корейците. Мисля че ще се изложат на 100%. Няма как да покажат оная шикозност която има сериала... от друга страна и характерите на двамата главни ... пък и на останалите в кантората не мисля, че ще могат да ги пресъздадат както трябва.  Същото се случи и със Престъпни намерения. Дано да греша, но очаквам провал. Въпреки това, ще му дам шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Allanon, а в същото време The Good Wife по нищо не отстъпи на оригинала - беше великолепно римейкнат /затова и споменах, че и на 50% да е направен така добре, ще е супер/. Шикозността лесно ще я предадат, само Харви не знам дали ще успее да го предаде как си требе.

 

Колкото до Престъпни намерения... Ако американският беше само 16 серии, също нямаше да е толкова пленяващ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kiddo в това е проблема... опитват се да пресъздадат качествени американски продукции които са 8-10 + сезона с по 16-20 серии. Няма как да стане. Аз по принцип не съм фен на американските Престъпни намерения... в смисъл гледал съм го , но не ми е фаворит... докато съм много пристрастен що се отнася до Костюмари. Корейските сериали отдавна съм ги пуснал по течението ... след изгледани достатъчно много от 2007год. досега повечето ги гледам вече заради каста ... просто няма с какво толкова да ни изненадат. Както и ти каза Харви е уникален ... както и секретарката му. Тези 2 образа мисля че ще е слабото звено тук. И няма да е заради каста... просто са трудни за копиране. Дано да греша ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна.

На английски, първи епизод  онлайн тук

От руснаците копнах запознаване с героите

 

Off Topic

 

K0059FDLbfc.jpgSZkV1nYF3Lc.jpgm14V0kLnIFY.jpgVSZPFwS-az0.jpgnt2Shq_PHFI.jpgyLYMe0Dsi28.jpg

 

 

 

 

Чхве Кансок (актер Чан Донгон)
Никогда не меняет своих решений. Легенда среди судебных адвокатов. Умело владеет Законом и всегда припрячет туз в рукаве. Объективный, дотошный, расчетливый и эгоистичный. Всегда берется за громкие и беспроигрышные дела, которые принесут ему большие деньги. Прекрасно контролирует себя и является совладельцем адвокатской канторы Kang&Ham. Берет себе под крыло молодого адвоката Го Ёну, после чего его слишком идеальная жизнь начинает рушиться.

 

Го Ёну (актер Пак Хёншик)
"Судьбу определяет не случайность, а выбор". Окончил юридическую школу и получил диплом адвоката. Однако понял, что никому не нужен в этом мире без связей. Вооружен гениальной памятью и сопереживанием, которые обезоружат противника. С детства мечтал стать адвокатом, но потерял родителей, а мир был к нему слишком жесток. В череде ошибок нашел применение своей памяти в карточных играх. Но его очередной промах заканчивается знакомством с Чхве Кансоком, который предлагает полностью изменить его жизнь. У Го Ёну появляется возможность работать в лучшей юридической фирме Кореи Kang&Ham. И чтобы прожить жизнь, о которой он мечтал, ему придется отказаться от своего прошлого.

 

Кан Хаён (актриса Чжин Хигён)
Представитель адвокатской конторы Kang&Ham. Очень проницательна и рассудительна. Из-за своей хладнокровности и расчетливости заставляет других забывать, что она женщин. Однажды появляется новый адвокат, подобный бомбе замедленного действия. Из-за того, что этот человек может поставить под угрозу ее устои и власть, впервые в жизни впадает в панику...

 

Хон Дахам (актриса Чхэ Чонан)
Юридический помощник Kang&Ham. Совершенный секретарь с острым глазом, чувством ответственности, блестящим остроумием, багажом знаний; умеет быстро и четко делать выводы. Хочет пройти весь путь от секретаря до блестящего адвоката. Ее остроумие, хладнокровие, жестокость и сила всегда оказываются полезными в решении дел.

 

Чхэ Гынсок (актер Чхве Гвихва)
Адвокат Kang&Ham. Обожает своих рыбок. Может сыпать в людей жестокими угрозами, а через минуту – декламировать прекрасные стихи. Яркая индивидуальность, которая бросается из крайности в крайность. Считает своим единственным соперником Чхве Кансока. Страшен в гневе, но пытается держать себя в руках.

 

Ким Джина (актриса Го Сонхи)
Помощница гендиректора Kang&Ham. Все адвокаты фирмы без ума от нее. Во время судебных разбирательств, благодаря уму и остроумию, ее красота раскрывается еще больше. Стремится построить успешную карьеру. С чувством юмора, совершенно непригодным для этого мира, она идет по жизни с улыбкой и никогда не отчаивается. После появления Ёну Джина начинает меняться, и на смену уверенной в себе девушки приходит неуверенная и ревнивая. Однако эти перемены заставляют ее смягчиться и открыть свое сердце.

 

фсг Chenderella

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна много интригуващо...След изгледани две серии е в списъка за гледане...:rolleyes:.Сериите с руски  суб тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал ме накара да погледна още веднъж оригинала. Не разбирам защо корейците правят толкова много римейкове - всичко е почти дословно копие, от стайлинга и жестовете на персонажите до музиката, атмосферата и дори визуалните прилики между актьорите в двете версии. Не намирам смисъл от такова дословно прекопиране, същото усетих и с други римейкове, които погледнах от любопитство. Дано след този период на творческа суша да се появят някакви различни и все пак автентични за корейската култура проекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз гледам оригинала, тука не го добутах много. Харви ясно, речитативите на Шики - айде, търпят се, ама Луис ептен не са го докарали, а това вече е сериозен минус :excl:

Еквивалента на Рейчъл не сколасах да видя как е, ама аз съм фенка на гардероба на Мегън (като една сущинска Мелания съм, ей :896767:), та като ми остане време ще проверя, ама не вярвам да се впечатля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля, че не им се получава, защото всичко е вкарано в някакви много строги рамки и актьорите просто не си се чувстват на място, докато в оригинала, сега гледайки го, голяма част от актьорите, изглежда, импровизират леко и персонажите им са се изградили естествено - Луис, например, и на мен ми е интересен, но е трябвало според мен да си позволят  да си разработят нещо по-типично за техния менталитет, което съм сигурна че щеше да бъде много забавно и различно. Замислям се обаче, че е възможно договорът им със създателите на сериала да е такъв, че да ги обвързва с такова прекопирване, което е жалко.

 

иначе стайлингът на Рейчъл си е същият и тук:), на мен ми допада актрисата, обаче, както споменах, насилено ми е всичко - включително и тя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.05.2018 г. at 15:46, seal_reinforce написа:

Шики с тая коса е сущинский Майк Рос. Същият рапон :896767:

А бе тук с тази прическа е по-добре, иначе като изпраскат една такава бретон откъм врата направо ме трепят. На него му гива къса коса и прическа като в До Бонг Сун. При него, а и при други актьори, при които почти липсват азиатските черти на лицето не им отиват азиатските прически. Иначе сериалчето ми харесва. Не съм гледал оригинала и не мога да правя сравнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...