Jump to content

Recommended Posts

Според мен искат да покажат, че човешката алчност и амбиции граници няма. И в живота е пълно с доказателства! Мен също ме учуди посоката, която пое действието, представях си го др. яче, но типично по корейски явно режисьорите са решили да драматизират и дооплетат фантасмагорията :).. Колкото до роботът, аз също се стряскам при идеята за изкуствен интелект, да говори и действа по-добре във всяко едно отношение от човек, но за филма си е бомба, добре са го скалъпили. Определено той - роботът мина на по-горно ниво, почва да изпитва чувства, да не се ръководи от команди външни, а чувството му за справедливост, емоциите  и спомените да контролира, което е голямо постижение. Та според мен идеята е, да покажат, че човек се води преди всичко от егоистичните си желания и може да нарани най-близките си, заслепен от чувствата си. Все пак се надявам истинският Нам Шин да се разкае за постъпките си, а роботът може да се доосъвършенства, кой знае ;) честно да си призная се разтоварвам, като го гледам от ежедневието..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах финала

Spoiler

Беше интересно как човекът Шин се осъзна, та щеше да спасява робота. Беше много тъжно, когато майката умря и робота я държеше. Но все пак ако сериала беше свършил без робота да се връща просто по-добре щеше да е да покажат как всеки продължава с живота си, някак не мога да приема, че е робот и ще заживее със Со Бонг. Независимо дали е прекрасен, пак си  е машина. Но финала не беше лош, всички заживяха щастливо. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми !

Кара те да се замислиш как си представяме любимите хора и каква е всъщност истината за тях! Визирам мама какво си мислеше, а какво я очакваше !

Тъжно ми стана за нея!

Изненада ме приятно Seo Kang Joon ! Достойно се представи и в двете роли.Повярвах, че са две различни личности! 

Финалът си беше точно по мой вкус-като за един върл фен на представата за роботите на Айзък Азимов ! :rolleyes:

:thanks: за бг буквите на Мечтателите !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е този тип сериали, които след като изгледаш един епизод и си кажеш "ех и този епизод нещо не беше както трябва"... и си пускаш следващия :lol2: Поне при мен беше така. Колкото и нещо да му куцаше на сериала, любопитството те привлича да го доизгледаш, с леко превъртане. :lol: Язък за интересния замисъл! И все пак имаше и доста интересни и добри сцени и развитие на действието. Кой не си мечтае за един красив робот, който да чисти, готви, пере, да те спасява, прегръща, да ти прави комплименти, та дори и само да краси домът ти! :D Хареса ми идеята на сериала, но ми се искаше повече да бяха наблегнали  на драмата във взаимоотношенията между героите, можеше да се получи доста по-емоционален проект. В този ред на мисли, най-много ми въздейства отношението на асистентът на Нам Шин, към него и към роботът. Хареса ми много актьорската му игра и излъчването му. Играта на главния младеж в двете роли също беше на ниво, а тази на бодигардката не мога да определя. Самата й роля беше неадекватна като цяло :dunno:

Та ако сте на вълна да гледате за "Логика всякаква забравете и тук се спрете и пуснете", то това е вашият сериал :lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си падам по фантастиката и сигурно на пръсти се броят нещата, които съм гледала, но този сериал си го изгледах с интерес и много ми хареса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно прекрасен Со Канг Джун! Страхотно се справи с двата образа, на моменти чак го възприемах не само като различни герои, но и като различни актьори. Друг е въпросът, че и двата му персонажа бяха доста некадърно и неестествено написани. Прекалености и залитания в крайности имаше във всички, не само в неговите герои. Главната в началото беше много отблъскваща – просто, безпардонно, нетактично и ограничено поведение. После се пооправи, разбира се и освен това е хубаво и мило момиче. До средата на сериала ми беше много интересно, нататък обаче много забиха в интриги, изнудване, скандали, омраза и безнаказаност. Все едно живееха в джунгла, без полиция, без власт, без защита, всеки сам за себе си. Абе, сценария е слабото звено за мен тука. Но, въпреки това се насладих на страхотните актьори и на историята, която, признавам, много ме изненада как завъртяха романтичната нишка. Да кажа и колко много /пак!/ съм очарована от Yoo Oh Sung, този човек е уникален актьор! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, kitket написа:

Абсолютно прекрасен Со Канг Джун! Страхотно се справи с двата образа, на моменти чак го възприемах не само като различни герои, но и като различни актьори. Друг е въпросът, че и двата му персонажа бяха доста некадърно и неестествено написани. Прекалености и залитания в крайности имаше във всички, не само в неговите герои. Главната в началото беше много отблъскваща – просто, безпардонно, нетактично и ограничено поведение. После се пооправи, разбира се и освен това е хубаво и мило момиче. До средата на сериала ми беше много интересно, нататък обаче много забиха в интриги, изнудване, скандали, омраза и безнаказаност. Все едно живееха в джунгла, без полиция, без власт, без защита, всеки сам за себе си. Абе, сценария е слабото звено за мен тука. Но, въпреки това се насладих на страхотните актьори и на историята, която, признавам, много ме изненада как завъртяха романтичната нишка. Да кажа и колко много /пак!/ съм очарована от Yoo Oh Sung, този човек е уникален актьор! 

Гледането на "страхотни" актьори в тъп сериал е безсмислено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...