Jump to content

Recommended Posts

EJ8lbf.jpg

 

Off Topic

DYcsnazWkAUCfUO.jpgDYcsojtXcAAMblE.jpg

DW7JC1CUQAEStwk.jpgDW7JC1CVoAAQwI9.jpg

DW7JC1CV4AEg9pN.jpgDXVFXx3XUAAx6Z2.jpg

 

 

Old Boy (老男孩)

Страна: Китай

Също така известен като: Lao Nan Hai

Година на излъчване: 2018 – Март – 04 старт

Време на излъчване: От понеделник до понеделник 19:30

Жанр: Комедия, Романс, Драма

Канал: Hunan TV

Епизоди: 45

Режисьор: Liu Jun Jie

Субтитри: Английски

 

Участват:

Liu Ye като Wu Zheng

Ariel Lin като Lin Xiao Ou

Lei Jia Yin като Shi Fei

Hu Xian Xu като Xiao Han

Guo Shu Tong като Ye Zi

Wang Yan Zhi като Fei Wen Li

Li Jian Yi като Li Li Qun

Ni Hong Jie като Ding Fang Ru

Wang Ting като Li Fei

Zhou Qi като Zhou Zhou

Wang Ce като Zhou Zheng Yi

Wei Wei като Ye Xin

Zeng Li като Xiao Wei

Chi Peng като Wang Xiu Juan

Liang Jiang Xian като Wang Shan

Yang Xi Zi като Li Ke Man

Tan Kai като Capitan Zheng

Li Guang Jie като Xiao Yue

Lin Peng като Liu Da Zhi

Hua Ming Wei като Presidente Xiao Zhang

Zhou Xian Xin като Wu Shu Ying

Hu Kun като Xiao Jin

Liu Qi като Wang Yi Fu

 

Резюме: Wu Zheng (Liu Ye) е професионален пилот с добър външен вид, повече от способен да поеме отговорността за живота на безброй пътници. Но личният живот на Wu Zheng е друга история, извън нея, той е безгрижен и свободен дух със сърце на дете. Затова той няма време за ангажираност или взаимоотношения от всякакъв вид. Представете си шока, когато в живота му се появява отново неговият син Xiao Han (Hu Xian Xu). В същото време Lin Xiao Ou (Ariel Lin) е учител със силно чувство за справедливост и странен вкус към модата. Тя също е оптимистична, безмилостна и може би просто малко безразсъдна. Нейната лесна личност и страст към преподаването я правят популярна сред учениците. Затова когато научава, че един от нейните ученици има баща, който не присъства в живота му, Lin Xiao решава да коригира тази несправедливост…

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:  :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един трейлър на сериала - след първите кадри веднага го включих в списъка  за гледане :) Добре че Dramafever бързо му почнаха превод :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето заради този глас е една от причините  да гледам сериалът ... е и самия човек де - Liu Ye  :) Така добре пасва на този леко 'хлапашки' образ и се смея с глас .. и сълзи даже :) Пък и със синчето го докарват, Само Ариел ми е още малко странна - нещо не мога да я приема с тази визия.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бавен е превода,  но пак че го има :) Пускат по 6 епизода на седмица така ще си го гледаме още месец . Ама пък сега взе да става интересното - чакам и стюардесата да се размърда повече и да сътвори пак  някоя каша ( тази женица и от предния и сериал за Лисичката ми е толкова антипатична).  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dramafever ме изненадаха приятно като  спретнаха накуп последните няколко серии от сериала :)

Хубаво сериалче беше - "химията" между всичките актьори беше невероятна. Тандемът баща - син ми легна на сърцето - така съм се смяла с тях, особено като си определяха код кога сина може да се прибира спокойно и кога да изчака, че таткото е с гаджето в тях......и накрая младежа ги свари :D Ариел ми беше странна в началото, но и тя си намери мястото. Хареса ми, че задължителната драма мина леко и че нямаше гадни подли номера от екс - половинките. 

 

Малко видео от снимките за постерите :)

 

Тандемът баща - син :)

 

Off Topic

 

Хареса ми и подборът за дружка на главния :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър сериал, горещо го препоръчвам. 

Само не  разбрах

Spoiler

 

защо 10 серии ни занимаваха с някакви безумни сблъсъци между двамата, а и да гледаме оня изключително противен старец - готвач и смахнатата му дъщеря, да не намеквам дори за изключително противния бивш. Толкова противен китаец не бях виждала! :rolleyes: :blink:

Изобщо не вдянах защо накрая така претупаха нещата и не дадоха как се върна нашичкият от ЛА, как се възстановяваше от операцията, как се пребори с болестта, та чак ще му поверят да кара един от С919, гордостта на Китай. И защо хлапето не беше в Хонолулу с тях, а със смахнатата щерка, дето щяла да си има по-голям батко, да я пази. От какво? От щуротии? Тези моменти много ме издразниха, защото главният герой беше добряк, та скърца. Добре, че се оказа, че този не му е баща! 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно семейните връзки ....

Off Topic

докато гледах сериалът си мислех - добре, че нашия пилот се е метнал на майка си :D А то каква била работата - и точно ми дойде в повече - що не си го оставиха мирно и кротко да си намери бащата, ами такива драми - баща ми не ми е баща. Че и лудата сестра идваше в повече.

За претупването на финала - често го правят братята китайци и им свикнах -  ние ще си фантазираме :D

Това което ми хареса е че младежа още от началото си беше за учителката и насърчаваше баща си, а не го дадоха да се тръшка - "сега що ще се гаджосваш и то за нея". Поне в тази линия не вкараха драма :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...