Jump to content

Recommended Posts

Това тук , за сериал на годината  с най-тъп край  ли има претенции, с тая бутилка с млякото?!

Сиерата имах чувството, че всеки момент ще и изскочат очите, като на ония човечета с пружините, или пък ще се счупи, носеща се на двете клечки, дето бяха страшни за гледане.Много смотана, недодялана и дървена беше до красавеца. Превъртях го на бързи обороти  преди време, че голяма тъпня ми беше(сериалът де).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще редактираш ли още или да пиша? :896767:

Млякото ще го заквасват, то се е видело. Amazing boyfriend-a да не би да свърши много умно.

Момъкът ми е на мене лигав по моите стандарти. Сиерата с вързана коса от време на време ми мяза на Дилрабата.

Абе, един Vanish да зема да им подаря :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, seal_reinforce написа:

 

 

@lukreciana, мани го Венго за догодина, идвай тука да гледаме. Добро е.

Aмa Благоуханна направо го отнесе, кът на Дилраба опашката, гледала, гледала я, ама отряза на Сиерата квитанциите накрая.

И ся съм пред дилема: "Да го бъде ли в моя репертоар,или да не го бъде":dunno:

Ще га-врътна някоя друга,пък тогаз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тя Сиерата анорексичка, едни очи у нея. Като им изключим някои неща по визията, немам други забележки. Толкоз мазохистично страдат и двамата, че и края им подхожда. У втори сезон - повече :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, seal_reinforce написа:

Е тя Сиерата анорексичка, едни очи у нея. Като им изключим някои неща по визията, немам други забележки. Толкоз мазохистично страдат и двамата, че и края им подхожда. У втори сезон - повече 

 

Е какво да правят у втори сезон.Да страдат вече няма накъде.Освен да бягат у спалнята и там да се развива действието, че в първи се видя, че само там не страдат.Може и в кухнята на масата.

Така и не можах да се сетя до края, на кое гледано вече ми е повторение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай да го свърша и ще се произнеса откъм възможна линия на сценария :896767:

Ще страдат още малко, па ще й прости. Другия убавец събуди ли се? Това ако го превеждам, ще ти го дам него :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, Lawandula said:

 

 

Така и не можах да се сетя до края, на кое гледано вече ми е повторение.

 

Нали? Краят ми е ужасно познат и все се мъча да се сетя.

Досега никакъв резултат от умствените ми напъни.

Но едно към едно съм го гледал някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме досмешава като видя елементи от Секретарката - ризата, криха го в гардероба, от найсе години тайно се обичали... Имаше още нещо, ама го забравих :D

Китайското е снимано по-рано, естествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, seal_reinforce написа:

А

 

  Покажи скритото съдържание

бебето

 

дочака ли?

 

Аха, чак от птичите гнезда ми се догади, а от млякото вече направо оплесках работата.;)

Off Topic

Много сънотворно, много нещо, за заместител на любимата  от древни времена за китайците отрова ! :28558: И за  събуждането от комата разбрах, нали се разхожда жив и здрав братото.

 

 

@bond, вкарахме се в чуденка, но все някоя добра душа ще се сети.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немам си идея за гнездата, ама кървавите петна ми идват на мене в повече, направо за Кървавия барон ме подсещат :896767:

Както казах, главните забележки са по визията им, иначе съвсем логически и структуриран ми върви. Даже края. Ей това е спойката между първи и втори сезон, сега ще я намрази, време беше единия да намрази другия. В трети сезон вероятно тя ще мрази него. Хич нямам против, аз, както съм казвала, съм отявлена мазохистка B)

Оня не го знам кога се е събудил, аз съм на 19 еп. и още спи :D

 

Off Topic

Това за хапчетата в млякото - те не се ли опитаха да го изкарат самоубийство с приспивателни?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, seal_reinforce написа:

 

 

  Покажи скритото съдържание

Това за хапчетата в млякото - те не се ли опитаха да го изкарат самоубийство с приспивателни?

 

Off Topic

Опитаха, но не им се получи.Явно  не само героите са прекалили с хапчетата, а и сценаристите.:896767:  С това мляко, дето го достави,  многострадалната фърлѝ бомбата, та  да може  да  се правим на интересни, че  сме разбрали края.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох отгоре-отгоре резюмето и реших да попрегледам някой епизод, дали става за гледане. След първите няколко епизода ме налегна едно чувство за дежа вю -  ама си викам не съм чак толкова отвеяна, че да не помня, ако съм го гледала вече :lol: Разрових за темата му тук - е кой да прочете, че е по новела, а аз преди време четох комикса по тази новела :lol2: Стигнах до към средата, ама ще си остана до там, понеже

Off Topic

доколкото разбрах, за разлика от новелата, в комикса втората половина е по- прилична - няма сцени с мляко,бебе, а  и накрая е приятен хепи енд.  Няма да си развалям добрите впечатления и да се натоварвам с излишни драми и нерви :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...