Jump to content

Recommended Posts

Y0YBAf.jpg

 

Off Topic

DS_K6emUMAAi38r.jpg1ozndf.jpg

 

Pretty Man Season 1 (烈火如歌)

Страна: Китай

Също така известен като: Guo Min Lao Gong

По новелата на: Ye Fei Ye - "Bringing the Nation’s Husband Home"

Година на излъчване: 2018 – Януари – 15 до 2018 - Февруари – 05

Време на излъчване: 2018

Жанр: Комедия, Романс

Канал: QQLive

Епизоди: 28

Режисьор: Cheng Zhi Chao, Tian Shao Bo

Субтитри: Английски

 

Участват:

Dylan Xiong като Lu Jin Nian

Sierra Li като Qiao An Hao

Yu Yi Jie като Xu Jia Mu

Zhao Yao Ke като Song Xiang Si

Zhong Qi като Lin Shi Yi

Xiong Wen Wen като Qiao An Yi

Zhang Li Wen като Shen Ming Zhe

Wang Yue Ting като Lin Qian Qian

Xia Xiao Xi като Zhao Meng

Tian Xin като Han Ru Chu

 

Резюме: „Pretty Man“ разказва любовната история на Lu Jin Nian (Dylan Xiong) и Qiao An Hao (Sierra Li), с продължителност 13 години, от тяхното първо запознанство в училище, до по късната им раздяла заради недоразумения… Изминали са години, сега той е крал в света на шоу-бизнеса а тя е начинаеща актриса, опитваща се да навлезе в този свят. Какво ще се случи когато съдбата отново ги среща, вече като големи хора?

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:  :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го започна, тъй като са малко епизодите и резюмето ми хареса. Четох, че ще има и втори сезон, не знам доколко е вярно. По-късно ще пиша струва ли си (според мен).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам... 28 серии по 35 мин се ядват, но кат гледам ще го чакаш още 5 месеца да излезне докрай... нищо работа... каста е изцяло нов май, така че и тва не е определящо... чакаме начално мнение поне ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли съм нацелила недопреведен сериал, напоследък често ми се случва, все забравям да проверя завършен ли е превода. Добре, че в този случай не е от значение, защото изгледах 3 еп. и го отхвърлям. Главната е много неприятна, не си подхождат никак с пича, който го играе някакъв странен интровертен тип и романтиката, дето трябва да я има не им се получава. Прилагам клипче с целувката им от началото на  първи еп., тя така упорито беше стиснала устни, че все едно бетонна стена имаше насреща горкото момче, тука малко с муз. съпровод може и да не се усети, но си беше зле.

Но- пак казвам-главната причина за този карък е в нея. И това озвучаване в китайските сериали, понякога е търпимо, незбележимо,  понякога обаче  е ужасно, просто всяко едно дихание, всяка една въздишка, всяко "ох" и "ах" ме дразнят и ... побъркват ме направо

 

PP Споменаваха няколко пъти My Mr Мermaid, тъй че главния може да е от там, аз от него гледах 1 еп., но после го поизоставих нещо и нямам никакъв спомен от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз Сиерата я харесвам, жалко, че се разделиха с агенцията на Мими. Главният не ми е баш по вкуса, но ще го пробвам, като се поосвободя. Мернах разни клипчета, ще има страдание и цифки B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен сериал, но без края на последната серия.

Ако може да спрете преди последните 5-10 минути, ще е по-добре. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти нещо си ме забравил, щом чак на 'вие' тръгна. Или това е съвет към цялостната аудитория :D

Аз и да искам май няма да мога да го доизгледам, след 15ти нещо му се губят субсите.

 

p.s. Намерих го и веднага за края на 28ми се залепих. То направо си плаче за втори сезон :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм те забравил.  Нали с теб си делим двойката Венго - Реба. 

Това ни прави почти роднини. 

Имах предвид всички, които тепърва ще гледат Красавеца. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро идат наште хора и дано Венго да е мълчалив като в Прасковите, че да ми върви бърже превода :896767:

 

На мен Красавеца ми харесва, ама Сиерата много кльощава, комплекси ми създава чак :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, seal_reinforce написа:

Скоро идат наште хора и дано Венго да е мълчалив като в Прасковите, че да ми върви бърже превода :896767:

Остай го Венгото /какво кощунство, а/ за малко, че откога чакаме края на Секретарката, направо се чувствам прелъстена и изоставена... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, извинявай, не знаех че и ти. То не заради Венго, ми зарад пустата работа... Мисля, че трее да напусна и да стана само преводачка на Дедо :896767:

Айде, ще гледам за студентския празник да те зарадвам. 15 вече е даден за редакция, @helyg може да ви зарадва за блек фрайдея сите фенки на Шефчето :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, seal_reinforce said:

 

 

На мен Красавеца ми харесва, ама Сиерата много кльощава, комплекси ми създава чак :(

 

Вярно много кльощава. Не знам от къде ги вадят китайците тези анорексички, но не е приятно за гледане.

Иначе добре играе момата, но бива да хапва малко повечко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного отдавна гледах първите серии, момата ми се видя безхарактерна, щот някаква я тормозеше мисля, а оня се пусна да я закриля. Така ли е, да не го бъркам с някой друг сериал?

Момчето е красавец, но  много надут ми се видя. Не знам защо , но нещо не ме грабна. Казвате да му дам шанс,все пак?:dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 6та, ама те са по половин час.

Пет серии вече им дават ученическото минало. Тва преди да стане надут. Иначе ще я поизтормози после, уж леден и студен, ма довечера ще стигна дотам и шта осведомя. Аз нали по темерутите и тапирите се заглеждам, нема да го дропвам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма драма, да си 35 кила и да не носиш на пиене :D

Има смислени неща, ама пустите субтитри ме изнервят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ух, руския ме нервира още повече. Аз изначално съм си много нервозна :896767:

Учудващо добре ми върви гледането. Малко мудно и Сиерата малко заспала, ама лесно влиза, половината го оправих.

 

p.s. Аре, и тука вкараха белите ризи. Еротично миене на коса над мивка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да сме пристрастни и да обичаме тези сериали, не трябва да забравяме, че 

все пак това са сериали. Клишетата се подразбират. Мен не ме дразнят.

Много повече ме дразнят американските, които нито начало имат като хората, а

за край да не говорим. Никога не свършват. Последното е най-дразнещо.

Така че с много разбиране гледам как мият главата на Сиера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви клишета, тоя е един от малкото, които ще довърша. Се едно аз съм го писала :896767:

 

@lukreciana, мани го Венго за догодина, идвай тука да гледаме. Добро е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...