Jump to content

Recommended Posts

DZLrr-JUQAAAAZ5.jpg

Off Topic

스위치 대표 이미지

Pk9ctCSffvAy636573922369041368.jpgDY7cqDvV4AAEkLa.jpgDY7crKEUQAAjFHq.jpgDZLrtlOVoAAKb2K.jpg

Switch: Change the World (스위치 - 세상을 바꿔라)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 28 март 2018 – 17 май 2018

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 22:00

Жанр: Криминален; Съдебна драма; Сатира

Канал: SBS

Епизоди: 32 по 35 минути

Режисьор: Nam Tae Jin (Temporary Idol)

Сценарист: Baek Woon Chul (The Suspicious Housekeeper)

Официален канал: SBS Switch

Субтитри: Английски

Участват:

Jang Keun Suk като Sa Do Chan / Baek Joon Soo

Han Ye Ri  като Oh Ha Ra

Jung Woong In като Geum Tae Woong, собственик на галерия

Lee Jung Kil като Choi Jung Pil, бивш министър-председател

Jo Hee Bong като директор Bong

Choi Jae Won като Jung Do Young, главен прокурор

Kim Seo Ra като майката на Ha-Ra 

Shin Do Hyun като So Eun Ji

Cha Yub като  следовател Go

An Seung Hwan като Jeon In Tae

Song Won Seok като мениджърKim

Kwon Hwa Woon

Резюме: “Switch – Change the World” ще проследи приключенията и предизвикателствата пред измамник, превърнал се внезапно в прокурор, като проблемите на обществото се разглеждат в сатирична светлина, поставяйки въпроси за същността на справедливостта и за тънката линия между доброто и злото.

Jang Keun Suk играе две роли: на Са До Чан, гений с IQ 168, който става измамник, след като пропуска да вземе изпита за прокурор, и на Пек Джун Су, прокурор, който следва буквата на закона до най-малките детайли. Han Ye Ri е енергичната, съобразителна и решителна О Ха Ра, която е постигнала успех в професията само благодарение на своите усилия, преодолявайки пречки като беден произход, обучение в непрестижен университет и факта, че е жена. Силни второстепенни роли имат Jung Woong In като Гъм Те Унг - собственик на галерия и известна фигура в артистичния свят, Lee Jung Gil като Че Джонг Пил, жива легенда в политическата сфера и бивш министър-председател, Jo Hee Bong като директор Бонг, който работи в комбина със Са До Чан, и Choi Jae Won като Чонг До Йонг - ръководител на Главната прокуратура.

Тийзър:

Постери на главните герои:

CH82053208_w666_h968.jpgCH78284042_w666_h968.jpgCH93187724_w666_h968.jpg

Български субтитри :subs: тук

Свали с български субтитри :subs:  тук

Свали с английски и български субтитри тук

Свали с английски, руски и български субтитри тук

Свали с руски субтитри + OST тук

Линкове за гледане онлайн с английски субтитри (1), (2)

Линкове за гледане онлайн с руски субтитри (1)

• Like 2
  • Thanks 3
  • Upvote 4

Първото четене на сценария се проведе на 07.02.2018 г. в сградата на СБС 

0000044938_001_20180302120554669.jpg

Off Topic

0000044938_002_20180302120554684.jpg

0000044938_004_20180302120554721.jpg?typ0000044938_011_20180302120554805.jpg?typ

0000044938_009_20180302120554784.jpg?typ0000628960_001_20180301101943251.jpg?typ0000044938_005_20180302120554733.jpg?typ0000044938_008_20180302120554773.jpg?typ0000044938_006_20180302120554744.jpg?typ

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Ох ! Дано това ми оправи вкуса след помията в която се бухна Jang Keun Suk ! 

Звучи интересно и любопитно с тези две роли !

Актьорския състав подбран на висота !

Очаквам с интерес !

• Like 1

On 3.03.2018 г. at 11:50 AM, tikitoliq said:

Ох ! Дано това ми оправи вкуса след помията в която се бухна Jang Keun Suk ! 

Не разбрах за какво става въпрос. Каква помия?

Ох, главният тотално ме отказа! Въобще не мога да го трая. Историята не е лоша иначе.

преди 5 минути, lenida написа:

Не разбрах за какво става въпрос. Каква помия?

И аз не разбрах. :unsure:

Всеки има свое лично мнение, но нека не се изразява неодобрение към външен вид, поведение или професионални избори с дума, която не съответства на досегашния живот и кариера на конкретен артист. 

Роли, концерти, тв участия и посланик на Олимпиадата -виждам в какво се е бухнал точно сега.

• Like 1

Сигурно за този филм става въпрос: Human, Space, Time and Human (2017)

Edited by chris

преди 27 минути, chris написа:

Сигурно за този филм става въпрос: Human, Space, Time and Human (2017)

Филмът си има тема тук на форума.

Е, не че някой го е гледал, премиерата по кината предстои, досега са излезли само няколко рецензии от Берлинале и нека не се приема по презумпция, че Ким Ки Дук е сътворил поредната си гадост. Никой не принуждава зрителите да го харесват, а актьорите са се снимали по собствено желание и без да се боят да се "оцапат".

Да не съм оф-топик, един от младите актьори в  сериала пусна в инстаграм по-дълга версия на трейлъра, която обаче бе изтрита.

Все пак той хвърли малко повече светлина на историята - най-вече, че героите наистина са двама, а не един. Вижте тук :nav: видео

d5mMpyIN4h4.jpg

• Like 2

Датата на започване на сериала бе променена на  28-ми март

Втори тийзер

да не би единия да е в болницата през целия сериал, а другия да заеме мястото му с някаква цел.., иначе ако паралелно играе две роли...(Еди Мърфи го направи+.., но все пак ставаше дума само за един филм, а не сериал.. и беше чиста проба комедия) мисля, че няма да ми е интересно чак толкова (искам да кажа, че ще е по-интересна моята теза, макар да е ползвана от други сериали)

преди 49 минути, Aretka написа:

да не би единия да е в болницата през целия сериал, а другия да заеме мястото му с някаква цел.., иначе ако паралелно играе две роли...(Еди Мърфи го направи+.., но все пак ставаше дума само за един филм, а не сериал.. и беше чиста проба комедия) мисля, че няма да ми е интересно чак толкова (искам да кажа, че ще е по-интересна моята теза, макар да е ползвана от други сериали)

Правилно се досети, по излезлите досега резюмета прокурорът преследва наркотрафиканти и те му спретват "инцидент", след който е в кома в болницата, а партньорката му въвлича мошеника да го замести. Интересно ще стане и когато истинският прокурор се събужда и вижда, че някой се бори с враговете му с не много законни средства;)

Три дни до началото

СБС вече публикува няколко  тийзера и видео с актьорите тук.

Например как е сниман постера

Дано след толкова дълго отсъствие Гъсока направи завръщането, което заслужава. Скачам на клона :P

Не мога да повярвам в ниския рейтинг !

Или аз съм много пристрастна към JKS или рейтинга е манипулиран....

преди 40 минути, tikitoliq написа:

Не мога да повярвам в ниския рейтинг !

Никой в този часови пояс не постига кой знае какъв рейтинг в момента, но разбирам какво питаш. Ами един Гън Сок е много дразнещ за част от публиката, а два  - още повече:D

Зрителите на тази драма си сидим, гледаме и се радваме на искрите и перушината между главните.:lol:

aa0G0bnX0XU.jpg

За актьорската игра няма какво да говорим, не съм се усъмнила и за миг кой кой е

Off Topic

освен когато всички бяхме изпързаляни :P

• Upvote 2

Преди 8 часа, Rossi Yankova написа:

Никой в този часови пояс не постига кой знае какъв рейтинг в момента, но разбирам какво питаш. Ами един Гън Сок е много дразнещ за част от публиката, а два  - още повече:D

Зрителите на тази драма си сидим, гледаме и се радваме на искрите и перушината между главните.:lol:

За актьорската игра няма какво да говорим, не съм се усъмнила и за миг кой кой е

Покажи скритото съдържание

освен когато всички бяхме изпързаляни :P

И аз съм на клонката,  водена от  принципа  на Мечо Пух-"колкото повече, толкова повече" , демек-  какво е по-хубаво от един Гън Сок - два Гън Сока.:D Пък и мацето чаровно и от можещите, а не от парашутистките и останалият каст на ниво.Е, тук -там дупки в историята, но прилично ,забавно и по-различно.

• Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 4

Преди 15 часа, Lawandula написа:

И аз съм на клонката,  водена от  принципа  на Мечо Пух-"колкото повече, толкова повече" , демек-  какво е по-хубаво от един Гън Сок - два Гън Сока.:D Пък и мацето чаровно и от можещите, а не от парашутистките и останалият каст на ниво.Е, тук -там дупки в историята, но прилично ,забавно и по-различно.

И аз така - бях се затъжила за този сладур. Само дето ролята на прокурора ме влудява - баси бастунът честно :D

А иначе сериалчето е направено малко в американски стил и ми е сладко. Напомня ми на Leverage, въпреки че там не беше прокуратура. Но и там идеята подобна.

• Upvote 4

Страхотен ост ,в изпълнение на ХОНКИ отF.T Island

Чудих се , къде да го сложа тук или при Хонки, та накрая и на двете места, пак по почина  на Мечо Пух;).Тук реклама на певеца, там на сериала.Заслужават го.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

Толкова достоен за съжаление герой в сериала не бях срещала скоро... :D Говоря за онзи, когото измамиха в началото с парите :D Миличкият - който го хване, той го тормози. Ама и той един пишман престъпник... :D

• Haha 1
  • Upvote 1

Те това беше един много сладък сериал! :)

Изгледах си го с пълно удоволствие. Всички бяха прекрасни, а Гън Сок така радва око и душа... :) 

• Like 2
  • Upvote 3