Jump to content

Recommended Posts

Не особено претенциозно, но леко за гледане. Нямаше някаква голяма интрига, щото от самото начало се знаеше, че накрая ще има "и справедливост за всички", но пък това не винаги е минус. Вярно, образът на прокурора беше адски дразнещ - такъв сухар просто няма, ей! Пък и с тия шашливите очички Гън Сок си е само и единствено за другата роля :D Което не попречи на главната - очевидно хлътнала първо по единия, после по другия - да не може грам да ги различи в повечето случаи. Голямо шаранче, милата, в това отношение. Любимият ми Чо Хи Бонг отново ме зарадва с присъствие, този път в n брой различни роли, ама всичките му паснаха! И за пореден път се чудя на богаташите отде ги намират таквизи секретари - предани, готови на всичко, без да им мигне окото, компетентни по всички въпроси и нямащи нищо против да ги тъпчат, даже сякаш се радват на такова отношение. Пък и като по каталог избирани... Да не завидиш на богаташа за парите му, а за секретаря... :)

 

Опитах, но не мога да се сдържа, след гледането на сериала трябва да прибавя в речника на българския език култови думи като

Off Topic

мушенници, оттекчително, амбицйи, услужнявам, удър... а също така изтичане на гас, висшата общественост и новата световна икона Одри Хетбърн!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче беше една забавна култува приказка,колко съм се смяла на измамника ,като взе ,че се представяше и за  прокурор.А главната ,въобще не можеше да ги различи кой кой е.На някой места и аз като главната незнаех в кой момент кого гледам.Но иначе беше страхотен сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът излезе точно преди две години :D

Имаше намеци за американски римейк по сюжета за прокурора и мошеника, сега вече не се знае....

Нека да свърши службата на Гън Сок през май, ще видим какво ще ни поднесе.

А  двойната роля му беше супер!

spacer.png

 

Off Topic

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се забавлявах с този чаровник! Каква умивка само :inlove:

Не знам какво не му харесват корейците, та все работеше в Япония.

На мен Суки ми е седнал на сърцето още от Hong Gil Dong :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...