Jump to content

Recommended Posts

 

Off Topic

Хвърчащите розови листенца в последния епизод

направиха сериала гледаем :es:Въпреки шантавите и нелогични обрати в сюжета, и цялата тая свенливост, дето и цензурата им не може чак да я обясни :D. Доволна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше втория, който изгледах от тия с участието на групата на Шаро.

Нещото, което ме спираше досега е участието на Дилбарата. Антипатична ми е(знам причината, ирационална е и не говори добре за самата мен, но нищо не мога да направя) и предишните опити да гледам нещо с нея( съвременни заглавия: нещо с бодигард:blink: и китайската версия на She Was Pretty не ми харесаха и ги дропих още на първите епизоди) не помогнаха особено. Тук обаче не беше зле и дори го изгледах докрай, благодарение на ГГ и два от второстепенните персонажи: намусения кретен и лошия, който пък ми направи впечатление в легендата:D 

Пак приказка за любов, на фона на много махане с мечове и борба за власт. Плота беше доста по опростен от легендата-добрите си бяха добри, лошите- лоши. Имаше леки залитания, но дотам, затова го и слагам в графа приказки:) Не беше нещо кой знае какво, но и не беше загуба на време. Вероятност да го гледам повторно 1 от 10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори участието на Вик не можа да спаси това заглавие. Дилбара освен, че е хубава е слаба актриса. Почти през цялото време бе с една и съща фиономия. Бин Бин игра добре и му поварвах на образа, но нямаше никаква химия с Дилбара. Надявам се никога повече да не гледам Вик в такава боза, дългата коса му пречеше ужасно и я отмяташе много смешно, опита да вкара игра, но не му се получи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми шъ купуваме и хавлия също(тъмън ще си поделим разходите по транспорта) щот явно тая версия по се запомня:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...