Jump to content

Recommended Posts

Как се живее, когато само определен човек ти помага да дишаш....

Прекрасни 13 и 14 серия, разплитат се възли постоянно, истината излиза наяве, но не за да тежи, а за да даде смисъл на всичко, страхотен ритъм има сериала, не е като другите, докато в другите си мислиш, абе тоя добрия главен защо все го правят на балама, тук не е така и той е силен, по неговия си начин. Между другото толкова готин и човечен образ като собственика на компанията, не съм мяркала никога. Абсолютен коректив на всички, влезе ли той значи всичко ще бъде наред.

Другото, което ме впечатли беше разговора по телефона някъде в началото на 14 серия на Джи Ан и Аджуши, дълго ще си го пускам, какви чувства, недоизказани думи, но всъщност всичко в тях говори,...как го правят всеки път не знам.

Толкова са добри, че единственото, което се чудя в последните серии дали ще посмеят да пуснат духа от бутилката.

• Like 5
  • Upvote 1

Много добър сериал. Заслужава си гледането.

Точно такъв трябваше да е финалът. Всичко си идва на мястото, разбира се, след малко време, през което мислите да се избистрят. Дори онзи букет от жълти рози, символ на приятелство и радост, си беше на мястото. 

Off Topic

Леко отворена, жълтата роза пита “Обичаш ли ме още“, а значението на съвсем разтворен жълт цвят е “Моля те, върни се“. Силно послание след толкова години. Отнасяше се за всички в тази дива компания.

Великолепен каст, всички бяха страхотни, дори дребосъкът беше страхотна, актриса, която не харесвам много-много, но тук беше на мястото си. За И Сон Гюн изобщо няма да говоря - отново, за кой ли път, перфектен. Дори отрицателните герои бяха изпълнени с много смисъл. Много добра роля направи лихварчето. 

Препоръчвам този сериал с две ръце - 9.9/10, само заради някои послания в сценария, които не ми бяха съвсем приятни. 

• Like 4

Йонче, чакам на превода на 16-ти, но горе долу ми става ясно какво ще стане,  сериалът е невероятен,  И Сон Гюн дори само гласът ми е достатъчно да слушам, гаси му и тембъра има тоя човек, който не го е започнал, да не се бави и минута, а лихварчето, който и аз много харесвам изтичай да го гледащ в Come and Hug me , за който не видях тема, заедно с малкия сладур, две серии досега, ама много силни роли засега правят и двамата, а сериалът се очертава доста интересен с мрачни краски.

• Like 3

На 8.05.2018 г. at 9:17, Kiddo написа:

Ама много обичам, когато изневярата се оправдава с партньора/съпруга :) Нито за мъже го разбирам, нито за жени

Кидо, аз съм на твоето мнение, така че не оправдавах, просто казвах как е по принцип :P

• Upvote 1

2 hours ago, excape said:

Йонче, чакам на превода на 16-ти, но горе долу ми става ясно какво ще стане,  сериалът е невероятен,  И Сон Гюн дори само гласът ми е достатъчно да слушам, гаси му и тембъра има тоя човек, който не го е започнал, да не се бави и минута, а лихварчето, който и аз много харесвам изтичай да го гледащ в Come and Hug me , за който не видях тема, заедно с малкия сладур, http://asianwiki.com/Nam_Da-Reum, две серии досега, ама много силни роли засега правят и двамата, а сериалът се очертава доста интересен с мрачни краски.

Има си тема, има си! Малко заглавието й е по - различно! И аз съм я набелязала за гледане! 

• Thanks 1

Съгласна с  @yonkaval на 99,99 % за коментара по-горе, разликата е в оценката -  моята е 10/10! :ilovethis:

Прерових епизодите да открия пълнеж - не намерих!

Всичко беше на мястото си, героите нямаха нужда от повече реплики за доизясняване,  каквото трябваше да се случи - случи се, а за останалото - можем да се надяваме!

• Thanks 1
  • Upvote 3

Чак сега сядам да пиша за финала, не ми се отваряше форума в къщи. Та 16 серия я гледах първо без букви, а на сутринта със, и понеже първото ми впечатление дойде без да разбера финалния диалог бях очарована. Очаквах го този отворен финал,

Off Topic

но честно казано нещо ми залипсва след като чух преведените  финалните думи, не знам защо, тези двамата са ми съвършенството на сродните души и привързаност и това накрая не ми стигна, да ги оставят така. Особено малката, която беше символ на независимост, борбеност да я сложат в калъпа на офисното момиче, което само работи, ами тя не е само това, тя е много повече. И другото, което лично мен ме подразни, когато последно си говореха с  Аджуши, тя със счупена ръка и нещастна и тя му каза: След всичко, което направи за мен нали няма да ме забравиш/оставиш, не помня точната реплика, защото той е направил най-много в живота и, точно това се оказа, понеже това любимото корейско след време беше точно това, двамата не поддържат връзка и тя го срещна случайно т.е никой не звъни на другия да го чуе, което на мен ми се стори твърде неискрено и неистинско. Така е решил сценариста, така е написал, спор няма, просто на мен не ми беше  достоверно така. Не мисля, че мечтата и беше да е едно офисно момиче, а това, че държеше на Аджуши беше лайтмотива на целия сериал, тя дишаше заедно с него и после забрава, остана сянка на съмнение в иначе прекрасно пресъздадените характери и герои на Аджуши и Джи Ан.

• Upvote 1

Да побутна напред темата на този прекрасен сериал.
Много истински герои и диалози, заслужава си да го гледат повече хора.
Пък и с един от най-хубавите ост-ове, който съм чувала.

Надявам се скоро и на бг.

• Like 4
  • Upvote 2

Вчера се състояха The 55th Baeksang Arts Awards. "My Mister" получи награда за най-добра драма и най-добър сценарий за тв сериал 2018. IU пък получи наградата V Live Popularity Award (Female), каквото и да означава това. :) Драмата наистина е страхотна и много се радвам за отличията.
Честито! 
tenor.gif?itemid=11794938

• Like 3
  • Upvote 3