Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Plum Blossom (Сливов цвят)
 

Година: 2000
Страна: Южна Корея
Жанр: Мелодрама, Драма, Еротика
Продължителност: 104 минути
Режисьор: Куак Джи Кюн


В ролите:

Kim Rae Won

Kim Jung Hyun

Jin Hee Kyung

Bae Doo Na

Yoon Ji Hae

Описание: Последният клас в гимназията и първата любов. На двамата приятели Джайо и Съин не им е лесно по пътя към порастването. Струва им се, че всички проблеми в живота се дължат на секса или на липсата му. Но те са само на 20 години, а нататък става все по-сложно.

Допълнителна информация: Филмът съдържа много еротични сцени и не се препоръчва за лица под 18 години!

Личен коментар: Много противоречиви чувства ми докара този филм. Мога само да кажа, че в никакъв случай не може да се нарече скучен. Независимо от факта, че героите са гимназисти, филмът твърдо е ориентиран към по-улегнала аудитория - не че не може да се гледа и само като еротика, де. Но лично за мен еротичните сцени бяха по-скоро пълнеж към вариациите на тема какво, аджеба, наистина носи сексът без любов и любовта без секс на хората, от които тепърва се очаква да поемат отговорност за житейските си решения.

 

 

БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ - :essubs:


Сваляне с български субтитри

Онлайн с български субтитри

Сваляне с английски субтитри

 Сваляне с руски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доп. информация: Филмът съдържа много еротични сцени и не се препоръчва за лица под 18 години!

Боже, Крал, да го бях потърсила първо из форума, че да видя червените букви. Направо си беше разврат. През повечето време гледах гладкия гол задник на нашето момче, чак не можех да повярвам на щастието си :lol: Доста интересен като внушения филм, но и потвърди мнението ми, че по-ранното азиатско кино е много по-смело в идеите си. Reh-Won KIM ми е слабост и не вярвах, че ще го видя в такъв "вид". Доста интересно прохождане в киното :rolleyes: Но мога да кажа, че е вървял само напред, а последно в Sunflower бях възхитена.

Сега си спомних, че в края на годината иммаше анкети кой е най-големият развратник сред азиатските актьори. Ако бях гледала филма преди това, изобщо нямаше да си помисля да гласувам за И Бьон Хон :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро филмче. Честно казано повече впечатление ми направи драмата, oтколкото еротичните сцени. Грабна ме играта на актьорите, макар че много ми е странно как точно тея актьори са ги навили да ги снимат тея неща?!! И брей това първата любов било опасно нещо бе! Иначе добре са го докарали студентския живот: Ядем, пием, мърсуваме и учим! :lol:

Страшно впечатление ми направи сцената където

 

единият от главните ( Съин) го правеше с онази с късата коса, а другият ( Джайо) си спеше

 

та ми напомни тая сцена за бисера:

 

Какво е студентска тройка? :Двама го правят, третият се прави че спи

 

Та и във филма така.

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...