Jump to content

Recommended Posts

MV5BNWNlZTQ0ZmQtMWY5Yy00ZmQ4LThhNzQtYjEyMTc2ZjA3ZTU2XkEyXkFqcGdeQXVyNzI1NzMxNzM@._V1_SX726_CR0,0,726,999_AL_.jpg

Hanson and the Beast (二代妖精)

Страна: Китай

Също така известен като: Er dai yao jing

Премиера: 25 Декември 2017

Времетраене: 110 мин.

Жанр: Комедия, Фентъзи, Романс

Режисьор: Xiao Yang

Субтитри: Английски вградени

:imdb:

Участват:

Liu Yifei като Bai Xianchu

William Feng като Yuan Shuai

Li Guang-Jie като Yun Zhonghe

Guo Jingfei като Hong, Sicong

Резюме: Yuan Shuai (William Feng) развъдник на животни, се опитва да се измъкне от финансовото си положение, като си намери богата приятелка на сляпа среща. Но неочаквано среща и се влюбва в лисицата демон Bai Xianchu (Liu Yifei), която пристига в смъртният свят в търсене на приключения. В същото време ръководителя на племето Yun Zhonghe (Li Guang-Jie) забранява любовната връзка между демон и човек, отвеждайки  Bai Xianchu със себе си. За да търси любимата си, Yuan Shuai смело навлиза в демоничният свят…

Свали с английски субтитри :click:  :click:

Свали Raw :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Руски дублаж

• Like 2

Това е голяма пародия :D На няколко пъти мислех да го спирах, ама .....изгледах го.  Като  видях Feng Shaofeng да тича по улиците само по боксерки - тоя човек ми се видя много хилав, а пък на моменти толкова смотан го бяха направили....  Главната вече втори филм играе лисичка и и отива - и тук си пие стабилно, като в Once Upon a Time :D  А това същество най - вляво на плакатa - ми трябваше ми известно време да преценя дали е жена или мъж :D :D

Feng Shaofeng  си е наистина е стряскащо хилавичък в съвременни дрешки / или частично :P без тях/, особено след като първите ми "срещи" с него бяха в "костюмни роли", където дългите коси и пищните дрехи му създават съвсем различен имидж.

Заблудата , вероятно идва от малко по- широката му физиономия , която създава измамна представа за по- масивна фигура.  Това, последното,  е лично мнение.

Смятам да  пробвам, как ще се разберем с тази продукция...Пък ще видим какво ще се получи.

• Upvote 1

Намерих му и руски субтитри.

Вече може спокойно да си го впиша в листата за чакащите превод. Не че и до сега не беше там...:896767:

• Upvote 1

@vivivan, колкото до въпросното същество :P в ляво на плаката... И на мен ми беше интересен образ, та се поразрових.

От официален мъжки пол е . Казва се Guo Jungfei.  Прилагам и доказателства :D  цък

p2098903039.webp

РС : Оказва се, че единият от генералните продуценти на филма е изпълнителят на главната мъжка роля - Feng Shaofeng.  

• Haha 2

@asha разкрих го още тогава :D:DДаже сега чакам нова комедийка с него и Diliraba Dilmurat - 21 Carat :)

• Like 2

E, с Дилираба е поне малко по-категорично полово определен;)/ според трейлъра/. Като шеф- котаран беше голям образ. :P

----------------------

Между другото, филмът го гледах още с пускането на темата  в края на февруари  и после се връщах към някои сцени на нощния Шанхай с особена носталгия по ред причини. Както и да е. 

Вярно, че е голяма пародия на пръв поглед, но поне на мен ми се струва, че виждам повече алегоричност в историята. Поне за мен , майтапите, шарениите и фантастиката са маска/завеса/, зад която се крият сатира и социална критика.

И това може да се приеме като такава, не само за местни обществени проблеми. Като че в същината й се оглеждат принципни въпроси за приемането на различията. За ограниченията и забраните;  и това кой ги прилага и как се тълкуват. И т.н.  И дали наистина различните на пръв поглед са толкова несъвместимо различни. 

Тоест, намирам в този филм малко по-дълбок смисъл от  чиста визуална зрелищност. 

• Upvote 1

Дилраба да приключва квото-щото и да почва да снима новото, да не станеме на кълбета :D