Jump to content

Marry Me Now? (2018)


Recommended Posts

spacer.png

 

Marry Me Now

 

Също известен като: Shall We Live Together

Държава: Южна Корея

Жанр: семеен, романтика

Епизоди: 50

Канал: KBS2

Период на излъчване: 17 март 2018 - 2 септември 2018

Време на излъчване: събота - неделя 19:55

Режисьор: Yoon Chang Beom

Сценарист: Park Pil Joo

Субтитри: Английски

 

Участват:

Han Ji Hye като Park Yoo Ha

Lee Sang Woo като Jung Eun Tae

Yoo Dong Geun като Park Hyo Seob

Jang Mi Hee като Lee Mi Yeon

Park Sun Young като Park Sun Ha

Yeo Hoi Hyeon като Park Jae Hyung

Keum Sae Rok като Park Hyun Ha

Kim Kwon като Lee Mi Yeon's son

Park Jun Keum като Woo A- Mi

Choi Jung Woo като Yeon Chan Koo

Kim Mi Kyung като Jung Jin Hee

Kim Yoon Kyung като Chae Hee-Kyung

Hwang Dong Joo като Chae Sung Woon

Yoo In Hyuk като Park Hyo Seob (young)

Jung Chae Yeon като Lee Mi Yeon (young)

 

Резюме:

Пак Ю Ха е учила усърдно в медицинско училище и завършва стажа си. Тя се е трудила много, за да стане доктор заради баща си, който сам е отгледал четири деца, и заради сестра си, която е пожертвала всичко за семейството. Ю Ха изобщо не се интересува от другите хора, но баща ѝ неочаквано се жени за богата жена.

Чонг Ън Те също е лекар, участвал като доброволец в  програмата "Лекари без граници" и сега се връща в Корея. Той не се интересува от брака, защото баща му винаги е поставял работата пред семейството и Ън Те вярва, че е същият като баща си.

 

СВАЛИ С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях се радваала така и чакала с нетърпение сериал.

С превода съм. Както повечето семейни сериали и този е много хубав:

Защото в тях доста въпроси се поставят:

за  отношенията в обикновеното и чеболскското семейство, на работа и в личния живот.

За различните проблеми на всеки един от героите и начините да се справи с тях.

А те са толкова различни.

Все неща които ви са познати, и въпреки това ги гледате? Защо ли? 

Интересното тук са героите, всеки с характер, достойнство и гордост. 

От най-малкия, до най-големия. Толкова различни съдби, и изграждащи характери.

Сериал, някак по детски сладък и реалистично жесток.

Гледайки го  се питаш, защо са толкова сложни отношенията между хората,

след като за да си щастлив не ти трябва много:

само един бял мечок , който когато и да го прегърнеш, ще ти отвърне:

I love  you

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сериалче. На всички герои се отделя еднакво внимание.

В някои моменти ми се струва мудничко, но героите са просто възхитетелни.

Някак си ми е по-различен от досегашните изгледани от мен сериали, не знаеш накъде ще поеме сценария,

дали в права посока или ще завие по някоя непозната неизбродена още те/рит/ория.

Само да не уморят някого. Позитивно сериалче,  Многото герои в дългите сериали създават многопластови настроения

с различните им преживяванията.:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах един епизод и горе-долу става. Бащата малко ме дразни с тази си упоритост да запази брака на дъщеря си, като много добре знае как се отнасят с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен сериалът е хубав: обикновен, човечен, излъчващ някаква ефирна топлина,

която постепенно те обгръща, става ти уютно и не искаш да си тръгнеш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с това. Самият актъор също много добре пресъздава персонажа. Само дето все още не разбирам защо в първи епизод толкова искаше дъщеря му да остане при онези. Може би ще се промени това следващите епизоди, но очаквах да я приеме по-въодушевено като се прибра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С напредването на сериите, нещата си идват на мястото.

Off Topic

 

Бащата  е прекрасен, голямата дъщеря-умна, добра и всеотдайна, знае как да постави всеки

на мястото му, цялото семейство  е страхотно...

Мун Шик е прекрасен, чувствителен и прекрасно възпитан, плаче като  дете,  човечен и отстъпчив.

ГГ-Ми Йон/майката на Мун Шик/, малко е глезана,  не го хоресвам на тази възраст, но е красива и ме очарова,

с характера на героинята който пресъздава.

И докторчето, хубав мъж, ролята му залепна. 

И близнаците, и те са много сладки... И малката сладурана с нейното гадже...

И още, и още...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и този сериал приключи.
 

Off Topic

Остави ме с толкова топли чувства, 
видях сплотеността, загрижеността и прекрасните взаимотношения
каквито трябва да има в едно семейство и малко позавидях.
Не се размина и без болест, няма как, животът не е само розов,
но разбирателството, разбирането и подкрепата, 
обичта в семейството като магическа ласка, 
смекчиха тъжните мисли и чувството на обреченост.
Героите бяха и тъжни и щастливи и закачливи...
Прекрасна актьорска игра.

:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна семейна драма, всеки един от героите сам по себе си е интересен, а също и взаимоотношенията между тях. Всеки епизод свършва по много интригуващ начин и нямам търпение да започна следващия. Добре, че изчаках да свърши, бях изгледала 7-8 еп., но реших, че за толкова дълга драма по-добре ще е да я гледам когато е излъчена.

На чии образ най-много симпатизирам, ами на всички, почти, с изключение на изявените злодеи.  Lee Mi Yeon е много колоритна личност, забавна, добронамерена, романтична, сантиментална, като че ли останала непроменена от богатството, в което се е сдобила. Синът и ( много симпатичен е актьора) все още не съм наясно обича ли мащехата си наистина или само се  стреми да наследи богатството и и да елиминира всичките и ухажори.  Малко странна птица е, и той, привидно - типичният разглезен и високомерен богат наследник, но на моменти си личи, че всъщност е нещастна , самотна и страдаща душа. Забавни са дразгите му с бъдещия му доведен брат. На 21 еп. съм и очаквам с интерес да видя с кого ще го сватосат. Все си мислех, че ще е с най-малката дъщеря на обущаря, тъкмо да и се сбъдне мечтата за охолен живот, но може и друга кандидатка да се появи. 

Da Yeon, бившата дебеланка от гимназията също ми е много симпатична, миловидна, срамежлива, уважителна към по-възрастните, абсолютната мечта за всяка една корейска свекърва. Много е очарователна и се надявам всичко между нея и ученическата и любов да е наред и да са щастливи заедно.

Другите са ясни, двете по-големи дъщери на обущаря ме радват със смелостта си, макар и Yoo Ha да беше малко плаха с началото, имам някакво предчувствие, че бащата на дъщеря и може да се окаже  доктора, но ще видим.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериал с доста известни корейски "майки" и "бащи". Главните герои не са толкова известни , освен може би Han Ji Hye. Сериала започна много добре , но по едно време(30-35 серия) сякаш забуксува. Даже 45,46,47,48,49 серия ги превъртях набързо. 

Off Topic

Богатата лелка реши да си създаде проблеми като върна мошеника бившият си съпруг???  Сякаш резултата не беше ясен. Двойката доктори реши да отиде в Африка за известно време???????  Африка, сякаш това е добро решение? И кой ненормалник ще помъкне семейството си там, че и дъщеря което има здравословни проблеми?  И те двамата се пишеха родители. А майката на детето какво мислеше и тя? Откачалки, и той луд и тя луда. Той в началото - Няма да ходя, Тя - ама върви, Той -добре ще вървя, Тя - ами аз ще дойда се теб?? И те една сватба направиха двамата, да бяха поканили семействата си поне. На голямата сестра мъжа и ми изглеждаше странен и не мислех, че тя ще остане с него. Най добра беше романтиката на брата и  бившата му съученичка. Като цяло не беше сериал с някаква голяма романтика. Драмата беше лека. 

Имаше доста мили, затрогващи моменти. Имаше интересни развития. Но както казах, накрая малко се развали впечатлението. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...