Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Good Witch (착한마녀전)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Chakhanmanyeojeon

Период на излъчване: 3 март 2018 – 5 май 2018

Време на излъчване: Събота 20:55 (по 4 епизода)

Жанр: Семеен, Романс, Драма

Канал: SBS

Епизоди: 40 (по 35 мин. на епизод)

Режисьор: Oh Se Gang (My Heart Twinkle Twinkle)

Сценарист: Yoon Young Mi (Birth of a Beauty)

Субтитри: Английски

 

Участват:

Lee Da Hae като Cha Sun Hee / Cha Do Hee

Ryu Soo Young като Song Woo Jin

Bae Soo Bin като Bong Cheon Dae

Yoon Se Ah като Oh Tae Ri

An Woo Yeon като Oh Tae Yang

Lee Jung Gil като Chairman Song

Lee Duk Hwa като Oh Pyung Pan

Choi Joon Yong като Secretary Kong

Shin Hye Jung като Joo Ye Bin

Moon Hee Kyung като Kim Gong Joo

Hye Jung като Joo Ye Bin

Ahn Sol Bin (LABOUM) като Bong Cheong Ji

 

Резюме: Ча Сон Хи (Lee Da Hae) е обикновена домакиня, женена за Бонг Чон Де (Bae Soo Bin), който понастоящем е безработен. Тя има сестра близначка на име Ча До Хи, която изглежда също като нея, но по природа двете са съвсем различни. Докато един ден До Хи не попада в беда и Сон Хи трябва да заеме нейното място като стюардеса, където среща втория пилот У Джин (Ryu Soo Young)…

 

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs:  :click:  :click: 

Свали с английски субтитри:click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо сега гледах реклама на тоя сериал, изглежда, че ще е забавно.., тъкмо Lee Da Hae да покаже в две различни роли пречат ли й пластиките да играе или не :D. На мен тя си ми харесва.:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро начало, приятен каст. Не мисля, че й пречат пластиките на главната, добре се справя с двете роли! Дъщеричката е страшна терца. Пе Су Бин тук е в напълно противоположна роля от Brilliant Legacy, чак ми е неестествено да го гледам така. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво сериалче. Само ме яд,

Off Topic

 

че набързо омъжиха Добрата самарянка ,

че и дете има. Вярно детето й, е доста отракано, да се чудиш на кого прилича.?

На свекъравата май? Боже, тая свекърва такава кръвопийца,  и гаднярка

иде ми да я... 

И най-гадното ще е, че ще омъжи сестра си за пилота,

след като най-накрая оня вземе, че се влюби в нея.

Дано не съм права. Ама не ми се вярва.

Нали е добра, всички ще я използват максимално..

 

.

Трета серия беше  безумно смешна, като изключим някои  глупави моменти,

сериалчето е доста забавно. Има и криминална нотка. Препръчвам.:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, dido100 написа:

Издържах тази безподобна тъпотия до средата на трета серия. Не си губете времето с това "нещо".

 

Пак доста си изтърпял.По същата причина го зарязах още след първа. Мега тъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето е за забавно, без никакви претенции. Аз ще си го догледам.

Щом не ви е забавно, потърсете нещо друго.

Относно горните коментари:

Off Topic

Аз поне знам, че освен за забавление за нищо друго не става , и не очаквам нищо повее,,за разлика от вас, 50 серии гледате  сериал, докато накрая разберете,че  всичко е било безсмислено и губене на време..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, lukreciana написа:

Сериалчето е за забавно, без никакви претенции. Аз ще си го догледам.

Щом не ви е забавно, потърсете нещо друго.

Относно горните коментари:

  Скрий съдържанието

Аз поне знам, че освен за забавление за нищо друго не става , и не очаквам нищо повее,,за разлика от вас, 50 серии гледате  сериал, докато накрая разберете,че  всичко е било безсмислено и губене на време..

 

Въпрос на вкус и право на мнение.

И аз гледам за забавление и разтоварване, но нещо, като въпросното, дето го намирам за супер тъпо, няма как да ме забавлява.

Щом ти е забавно, приятно забавление!И на другите, дето им е забавно- също! :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изгледан 4-и епизод продължават да ме радват. "Апатия" :28558: . Децата на собственика на авиолинията

Spoiler

са чалнати отвсякъде. Те Янг е голям образ, чакам да видя какви ще ги върши с първата си работа в живота. :896767:  Ще се очовечи той, но няма да е лесно. :) Свекървата наистина е рядко противно същество, че и дъщеря й се намеси да нагнетява положението. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че се появи някой, който ще гледа сериалчето с мен, че да си споделяме веселите  и гадните ,  не харесвани и харесвани моменти.

Артистите са добри. А И Да Хе е сладка, какво е правила със себе си , не ме интересува. Тук се справя чудесно с двете съвсем различни превъплъщения.След 4-та изгледана, най-гадното чудовище за мен вече е:

Off Topic

 

мъжът й. / Артистът малко преигравеше с тези фалшиви физиономии, особено като ревеше безутешно/

Отвраттт на n-та степен. Наговорили са се с онази да използват май нашата  Добра сама-Мрянка, но не ми стана ясно за какво.

И дали той не  е оня с маската. Или пък, зетят на собственика на авиолинията. И тук се заформят едни образи неземни...

Чакам с интерес другите серии.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма две мнения по въпроса,  Пе Су Бин страшно преиграва, а относно героя му се чудя

Spoiler

как такъв льольо се е наредил с онази от ресторанта. Иначе не мисля, че той е мъжа с маската, по-скоро ми се струва, че е зетят на собственика на авиолинята - поне по глас и височина.

Актьора в ролята на Те Янг се сетих къде съм го гледала! Страшно много е пораснал от Jealousy Incarnate. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто няма такова животно, като мъжа на главната.

Какво семейство и какви ужасни хора. нагаждачи и използвачи, на нашата проста патка.

Която се надявах/м да "порасне". Но- не! Как е възможно? Ах, такива отвратителни образи.

Честно, мислех си че няма такива хора, и всичко е приумица на сценаристи и режисьора, но като се замисля- наистина има...и простите, и нахалните.

През цялото време докато гледах тези серии, изпитвах яд, и отвращение.

Много ми харесва, как се промени отношението на пилота към ГГ.

Off Topic

 

Такъв мъж я ухажва, а тя мисли за говедото, което и изневерява с всяка срещаната. Да бяха  нещо по-така...

Добре, че нашата близначка, се сафирясва от време навреме...

А тая алчност...Гледам вече в доста сериали. В тези богати семейства, няма обич, няма баща, син, брат, дъщеря, майка, баба,

няма семейни отношения, всичко се свежда до наследството, всичко друго се забравя и заи..ава, само парите и властта определят чувствата и постъпките ,

всеки се бори за кокала, с каквито си  ще средства.-долни и низки до безбожие...

Дъщерята и зетя на собственика на авиокомпанията, много добре си играят ролите на безподобни прследвачи на богатството и властта. Властни и арогантни.

Всичко е познато и изтъркано, но на мен ми харесва.

Не са забравили да включат и забавни и смешни моменти, най-вече с пилотчето.

Толкова искам патката да остави този простак и мекотело - мъжа си. Ама се съмнявам. То и дъщеричката и намекна, че той харесва нея, а не сестра й.

Детето е страшен образ. И прекрасни взаимоотношения с майката. Умишлено са вързали ГГ за този клоун-мъжа й с детето, да му прости и го търпи безкрай...

Гледайки накъде са тръгнали нещата се надяявам Добрата близначка да стане малко "по-зла", а Злата-по-добра. Че да се получи някакъв баланс, иначе как ще оцелее.

 

Сериалът ми харесва и от друга гледна точка. Не се фокусира само върху чувствата и мислите на ГГ,  а и върху тези, на всички останали.

Това спомага за по-точната преценка на зрителите, да разберат героите, и правилно да преценят постъпките им-да ги одобрят или осъдят,

или да им простят. Идеални хора няма...въпреки, че именно към това е насочен сериалът 

Разбира се, има  и доста кусури в сериала. Не ми е убедително, как ГГ съумява да бъде на толкова места едновременно, хем вкъщи,хем на работа

или пък в къщата на пилота. Ама ще го преглътнем...

Има много неща над които да се замислиш. Картината е съвсем реална, и точно отразява заобикалящия ни свят, с всичките му краски....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво си го казала за алчността. Докато гледах дъщерята

Spoiler

как предаде баща си и се правеше на многострадална Геновева пред пилота, ми се доповръща. Заслужава нейният мъж да я изиграе най-накрая, защото и той не е китка за мирисане.
Не мога да разбера мъжа на главната защо толкова се натиска да е с нея. Явно е, че не я обича, остава само това, което пилотът каза, че я мисли за негова собственост.:(

Ужас, противен до не знам къде!
Сестра му също ми е супер противна, за съжаление ми се струва, че ще я съберат с Те Янг. 
 

Spoiler

Радвам се, че пилотът си призна пред До Хи, нямаше туткане и маене. Много весело беше с вратата на самолета, :lol:, смях се здраво.
Бащата на Те Янг ме радва много, но защо имам чувството, че го видяхме за последно, срещата му с Те Янг сякаш беше довиждане.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, jira написа:

Много хубаво си го казала за алчността. Докато гледах дъщерята

  Скрий съдържанието

как предаде баща си и се правеше на многострадална Геновева пред пилота, ми се доповръща. Заслужава нейният мъж да я изиграе най-накрая, защото и той не е китка за мирисане.
Не мога да разбера мъжа на главната защо толкова се натиска да е с нея. Явно е, че не я обича, остава само това, което пилотът каза, че я мисли за негова собственост.:(

Ужас, противен до не знам къде!
Сестра му също ми е супер противна, за съжаление ми се струва, че ще я съберат с Те Янг. 
 

  Покажи скритото съдържание

Радвам се, че пилотът си призна пред До Хи, нямаше туткане и маене. Много весело беше с вратата на самолета, :lol:, смях се здраво.
Бащата на Те Янг ме радва много, но защо имам чувството, че го видяхме за последно, срещата му с Те Янг сякаш беше довиждане.

 

Щото нали

Off Topic

 

заминава, за чужбина,  и остава пилота да се оправя.

Зет му така го посъветва, и той сметна, че така трябва да е най-добре.

Но те искат да го убият мисля, не само да го отстранят. 

 

Но... дано не са познали. И пилотчето с нашата му разкажат играта.

Тя с нейната наивност до глупост , той с неговата сериозност и упоритост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето става за убиване на времето, макар че тук от две три седмици нямам време зза убиване много, та съм гледала други по-интересни, но не е лошо.

 

Обаче как може да сложат двамата от най-противните ми корейски актьори в един сериал /мъжа на главната - ужасно противно ми е това същество, в който сериал да съм го гледала, а тук с лигавщината си пък ептен/ и пилота /тоя го ненавиждам от хитлеровската му прическа, като минем през гадните очи, смешните гърди, като го показаха гол, та до цялото му надуто излъчване като лъха от актьора/ бляй. Моля да няма обидили се, лично мое мнение, ама ми развалят кефа от сериала, има къде къде, че направо грозни корейски актьори, обаче имат чар, излъчване, аура ако ще те, дето завладява целия екран и ми стават любимци, е те тия двамата няма как да ми станат, ку ще и пластични операции да си направят.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво да се обиждаме, но ми е любопитно гледала ли си Пе Су Бин в Brilliant Legacy? Там на мен лично много ми хареса, изключителен джентълмен, мил, грижовен и нищо общо с това, което гледаме тук. Ако и там не ти е харесал, явно самият актьор не ти е по вкуса и това е ок, хора различни сме. Относно пилота, не е супер красив, но аз го забелязах в Two Weeks, където се справи доста добре. Тук също ми харесва как играе и не ми е антипатичен за разлика от героя на Пе Су Бин, който ми рови в червата с кривите си физиономии и нон-стоп мрънкане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това единствено бих го гледал заради Bae Soo Bin. Lee Da Hae не мога да я позная, много пластични операции. Като гледах трейлъра обаче, и заради актъора не бих го гледал, много посредствено изглежда, даже помислих, че е сериал на tvN.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, jira написа:

Няма за какво да се обиждаме, но ми е любопитно гледала ли си Пе Су Бин в Brilliant Legacy? Там на мен лично много ми хареса, изключителен джентълмен, мил, грижовен и нищо общо с това, което гледаме тук. Ако и там не ти е харесал, явно самият актьор не ти е по вкуса и това е ок, хора различни сме. Относно пилота, не е супер красив, но аз го забелязах в Two Weeks, където се справи доста добре. Тук също ми харесва как играе и не ми е антипатичен за разлика от героя на Пе Су Бин, който ми рови в червата с кривите си физиономии и нон-стоп мрънкане.

Jira, точно, гледала съм ги в няколко сериала, най-вече Пе Су Бин, а другият по-малко, Две седмици така и не се наканих да го гледам този сериал, затова написах и актьори, защото като цяло не са ми никак приятни. Сори за офтопика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...