Jump to content

A Poem A Day (2018)


Recommended Posts

spacer.png

 

A Poem A Day (시를 잊은 그대에게)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 26 март 2018 – 15 май 2018 г.

Време на излъчване: Понеделник – Вторник 21:30

Жанр: Медицинска драма

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Han Sang Jae (Drinking Solo Season 2, Rude Miss Young Ae Season 8-15)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Lee Yoo Bi като Woo Bo Young

Lee Joon Hyuk като Ye Je Wook

Jang Dong Yoon като Shin Min Ho

Seo Hyun Chul като Yang Myung Cheol

Shin Jae Ha като Kim Nam Woo

Lee Chae Young като Kim Yoon Joo

Kim Jae Bum като Park Sh Won

Yoo Dae Joon като Kim Dae Bang

Park Sun Ho като Han Joo Yong

Ha Seok Jin - Ha Seok Jin

Tang Joon Sang като Gyu MIn

 

Резюме: Тази драма се фокусира не върху лекарите като основни герои, а върху другите работещи в болница, като разказва историята на група физиотерапевти, медицински сестри, радиолози и стажанти…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руско озвучаване + OST :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах, че е излязъл първи епизод, викам си, ще го пробвам, героинята исках да я удуша и нещо самата актриса ми леко неприятна, първа серия не беше кой знае какво, но беше достатъчно, за да изгледам и втора, така неусетно съм вече на последната излязла шеста серия. И макар героинята все още да искам да я удуша заради прекалената наивност и странен поглед, епизодите са топли, забавни и леки за гледани, като цяло приятна драмичка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааам, и аз сигнах до 8ми епизод. Харесва ми сериалчето.Леко и приятно е, въпреки, че главната рони крокодилски сълзи през 5 мин. Симпатични са ми с доктор Ye и се надявам да останат заедно, но предчувствам драми.... Ще видим. Характерът на Мин Хо ме дразни и предполагам, че ще създава проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Aurora_spqr написа:

Характерът на Мин Хо ме дразни и предполагам, че ще създава проблеми.

 

Та той не се спря.

 

На мен ми е много забавен оня с крокодила :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, не се спря, но имах предвид по-големи проблеми. Тъй като до тук доктор Ye подкрепя напълно доктор Ревла, но докога ли ще е това?!? Нещо, събитията започнаха да се случват доста бързо и това предвещава нещо лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако малката си каже всичко на доктора, Мин Хо няма да може да направи нищо. Аз не виждам нищо лошо в това, че преди години е харесвала друг. Така и не схванах защо искаше да го крие.

А Мин Хо е един келеш, дето много дразни. Само дано накрая не я съберат с него, щото много ще се издразня!

И не разбирам също така защо я приемат за едва ли не грозна. На мен пък ми е много сладка. Колкото до характера й - ами чувствително и добричко е момичето. Какво толкова... И в никакъв случай не мога да й дам 27-28 години! Прилича ми на поне 10 години по-малка - някаква такава мъничка, крехка и сладка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kido. аз даже през цялото време си мисля, че точно с Мин Хо ще съберат, макар че сега забелязах, че горе в главния пост като вторият актьор след главната е поставен Доктор "Мога ли да ти дам съвет", ако това има някакво значение де?

 

И на мен не ми е грозна, но някак странна, особено в погледа и затова ми е някаква леко неприятна, ма ако ме питате що и аз не знам, заради характерът, който игражда или заради самата актриса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но изгледах първите 5 серии и ще съм дотук!
Няма да питам какво ви харесва в тази героиня, всеки си има своите причини, но цялото това недоразумение ми напомня едно друго, Drinking Solo, в сценария на което един умен, проспериращ, богат, взискателен към себе си и към околните мъж се влюби в една простакеша. Защото обичали да пият сами след работа! 
За мой късмет реших да направя справка все пак и се оказа, че съм била права. Една от сценаристките е авторката на Drinking Solo, а режисьорът е правил Drinking Solo 2. 

Няма никакво значение с кого от двамата ще сберат тази идиотка в края на сериала, просто ще загробят едно момче с това глупаво изчадие. И двамата са на порядъци по - добри от нея. А и по - богати. 

Моля, когато следващия път ви потекат сълзи, да си повдигнете лицето и да си повеете! Мали, каква глупост! :rolleyes:

От много отдавна не съм виждала толкова нисък рейтинг на драма на tvN :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен сериала ми хареса, миличък и не напрягаш.  Доста смешен. Главната е голяма симпатяга, дори и когато ставаше за смях,  продължаваше напред с вдигната глава. Живота не беше лесен за работещите в нейното отделение.  Всеки си имаше своите проблеми и опитваше да оцелява.  Имаше няколко култови фрази като "Мога ли да ти дам съвет?"  и  "Внимателно, ще ми скъсаш крокодилчето".  Lee Yoo Bi, по и върви да е бузеста, напоследък като е отслабнала и не мога да я позная.  Min Ho  се разви най много в сериала.  В добра посока.  Доктор Темерут също се промени с новата си любов. Стана по човечен.  Да , главната обичаше да си поплаква, но тя беше чувствителна и затова харесваше поезия.  Не виждам нищо странно тук. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...