Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

DQG9V-zVQAA2X3u.jpg

 

That Man Oh Soo (그남자 오수)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Evergreen

Период на излъчване: 5 март - 24 април 2018 г.

Време на излъчване: Понеделник – Вторник 21:00

Жанр: Романс, Драма, Фентъзи

Канал: OCN

Епизоди: 16

Режисьор: Lee Cheol Min

Субтитри: Английски

          

Участват:

Jonghyun (CNBLUE) като Oh Soo

Kim So Eun като Seo Yoo Ri

Kang Tae Oh (5urprise) като Kim Jin Woo

Park Na Ye като Seo Soo Jung

Lee Hye Ran като Yoon Che Ri

Ji Yoo като Yoon Che Ri

Heo Jeong Min като Oh Ga Na

Yoo Il (5urprise) като Park Min Ho

Kim Ho Jung като (chiromante/indovino)

Lee Hyun Kyung като (madre di Yoo Ri)

 

Резюме: О Су (Lee Jong Hyun) е млад мъж, който е обещаващ IT инженер и собственик на кафе. Той е умен, красив и отличен бариста, но в същото време изпълнява ролята на „купидон“, който събира двойки благодарение на магически прашец. Въпреки своята работа, той е самотен и няма любовен живот, докато един ден способностите му не го отвеждат до Со Ю Ри (Kim So Eun) - полицайка, зарязана от приятеля си…

 

Свали с английски субтитри: :click:

Свали с руски субтитри + OST: :click:

Онлайн с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно красив и художествено изпълнен постер! За първи път и аз да харесам снимката за сериал /не обсъждам сценария, само постера/. Не знам дали е официалният постер, надявам се да е. Тази снимка така ме привлече, че се нареждам да гледам и аз. Иначе резюмето не ме грабна, не звучи като нещо особено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......"в своите двадесет години"......    това на български език не звучи ли като двадесетгодишен  или на двадесет години ?

 

 

П.П. Божееее, изчетох няколко фразеологични речника за да установя, че това е възрастта между 20 и 30 години ! Кой го сътвори този израз !?!?!

 

Редактирано от tikitoliq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми дано да е в средата на своите двадесет години, поне...

щото - обещаващ IT специалист на 20.., че и собственик на кафене..., не че не е възможно.., но един университет е ок. 5год.., след завършването на основното образование(дори и в Корея да е по-различно от тук, все пак би следвало да е приблизително еднакво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Aretka написа:

еми дано да е в средата на своите двадесет години, поне...

щото - обещаващ IT специалист на 20.., че и собственик на кафене..., не че не е възможно.., но един университет е ок. 5год.., след завършването на основното образование(дори и в Корея да е по-различно от тук, все пак би следвало да е приблизително еднакво :)

Ти пък! Не си ли забелязала колко 20-тина годишни професори имат в сериалите си? Както и двайсетина годишни доктори. Няма да се учудя ако придобиват научна степен още в детската градина. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Историята изглежда интересна , с тези модерни елементи на фентъзи. Главните ги харесвам - Jong Hyun е музикант, но добре се справя като актьор. За протокола - м.май навършва 28 години, т.е. отговаря на описанието !:ilovethis:  Ким Со Ън е талантлива и чаровна актриса, последно я гледах в Liar Game и добра роля направи!

За режисьора и сценариста няма официална информация, което определено създава безпокойство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, pencheva_sz написа:

Историята изглежда интересна , с тези модерни елементи на фентъзи. Главните ги харесвам - Jong Hyun е музикант, но добре се справя като актьор. За протокола - м.май навършва 28 години, т.е. отговаря на описанието !:ilovethis:  Ким Со Ън е талантлива и чаровна актриса, последно я гледах в Liar Game и добра роля направи!

За режисьора и сценариста няма официална информация, което определено създава безпокойство.

Режисьорът, по версията на hancinema, в asiawiki е посочен Lee Cheol-Min. За сценариста това е първи сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/16/2018 at 3:13 PM, tikitoliq said:

......"в своите двадесет години"......    това на български език не звучи ли като двадесетгодишен  или на двадесет години ?

 

 

П.П. Божееее, изчетох няколко фразеологични речника за да установя, че това е възрастта между 20 и 30 години ! Кой го сътвори този израз !?!?!

 

Хахха корейците така се изразяват..... Те записват годините по следния начин 10대,20대,30대....и т.н. Най-вероятно е станала грешка при превода, защото 10대 обхваща годините от 10 до 20, а 20대 от 20 до 30 и т.н 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са само корейците. При американците е 20's, 30's, 40's и т.н.

20's значи между 20 и 30, 30's - от 30 до 40 и т.н.

Ранните 20's са 20-25, късните - 25-30.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко и непретенциозно, не изисква напрягане и мисъл и повишено вимание. Първите два епизода класика в жанра- всичко, дето си го знаем, но симпатично, защото главните са сладури, добре стоят като двойка и фентъзито добавя приятен привкус.

С руски субтитри онлайн -тук  и тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зле. Даже не ми се занимава да обяснявам, защо е зле. Почнах го заради главния и всеки път айде и другите два епизода ха тамън се надявам, че ще потръгнат нещата и ще ме хване, но .. тц. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30 minutes ago, automatisch.Engel said:

Много зле. Даже не ми се занимава да обяснявам, защо е зле. Почнах го заради главния и всеки път айде и другите два епизода ха тамън се надявам, че ще потръгнат нещата и ще ме хване, но .. тц. 

+1

Толкова серии минаха, а аз все още не разбирам за какво става дума...

Това дърво направо ме кара да се пуля. Ако падне листче от него, главният ще припадне ли?

А останалата част от сюжета ми е много скучна. :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха чакайте, че се сетих за един + открих учителя. Макар, че не блести с игра е много готин и като се усмихне става супер сладък. Разрових в нета за него ама няма почти нищо, като роли все някакви второстепенни, незначителни.. така че плюса няма да е цял а 1/2 ;д 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За романтик като мен не беше толкова лошо, колкото очаквах, след като прочетох негативните коментари. Jonghyun красеше екрана и май само толкова. Kim So Eun си ми е любимка и всичко романтично с нея /и заради нея/ ми харесва. За да съм честна, очаквах повече и от двамата, но какво да се прави, колкото - толкова. Пък и като не му харесва на човек - не гледа. Не стигнах чак дотам. Забавлявах се с русото братче и хьонга, богатата мацка също беше готина. Затова - вижте сами и ако сте в подходящото настроение и търсите само релакс, вероятно ще намерите нещо добро и тук.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отлична история, но напълно прецакана от актьори и режисьор. От този материал можеше да се получи нещо наистина добро. Жалко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...