Jump to content

Recommended Posts

На 27.01.2019 г. at 12:49, bealonenomore написа:

В първия пост има линкове за теглене. Предполагам, че още се работи по българския превод и не е завършен - когато преводачите пуснат нови епизоди, ще може да изтеглите и тях.

благодарим ви. изгледах го вече по няколко пъти всичките епизоди. много ми допадат момчетата са големи симпатяги и големи чаровници. добре се справят с играта и са елегантни във всеки един момент.Лей и Съ са ми най чаровни от всичките.усмивките са им поразителни особено на Лей голям  чаровник е.С голямо нетърпение ще чакам останалите епизоди да си ги сваля с бг суб .ще ми бъде още по интересно да ги гледам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейската екранизация е една от любимите ми драми и до ден днешен, влюбих се в японската и засега доста симпатизирам и на тази. 
Първо искам да благодаря на преводачите за предоставената възможност с кеф да гледаме на роден език! 
И искам да попитам ще продължи ли превеждането на сериала, тъй като до момента в замунда са качени само до 13-и епизод,  и ако да - през колко време горе-долу можем да очакваме нови епизоди? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e, лъжеш, не можеш да намериш субсите, затуй. Ама ако ме подкупиш, ще ти кажа къде са :D

Аз може и да го прегледам, като свърша другия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, Ррр87 написа:

  Здравейте има ли го онлайн с бг субтитри ?

Аз не го откривам, но може би защото още е в процес на превод и за това преводаческата група не са го качили. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...