Jump to content

Recommended Posts

MV5BYWNhNGZhMGEtNmZhMy00ZDE4LWI0N2ItNDk0NmVhOGYzMTM3XkEyXkFqcGdeQXVyODU3NDQwMA@@._V1_SY1000_CR0,0,714,1000_AL_.jpg

 

The Negotiator (谈判官)

Страна: Китай

Също така известен като: Tan Pan Guan

Година на излъчване: 2018 – Февруари – 04 до 2018 - Март – 01

Време на излъчване: От понеделник до понеделник 19:30-22:00

Жанр: Бизнес, Романс

Канал: Hunan TV

Епизоди: 42

Режисьор: Liu Yi Zhi (Wicked City)

Сценарист: Fei Hui Jun (Full Love)

Субтитри: Английски

 

Участват:

Yang Mi като Tong Wei

Huang Zitao (Z.TAO) като Xie Xiao Fei

Dylan Kuo като Qin Tian Yu

Mao Lin Lin като Xia Shan Shan

Yang Fei Yang като Zhao Chen Xi

Winston Chao като Xie Tian You

Zhu Xu Dan като Shang Bi Chen

Lai Yi като Xie Xiao Tian

Zhao Chu Lun като Yang Xiao

Li Ting Ting като Tong Tian Tian

Shi Wen Xiang като Sun Hao

Andrew Lin като Qi Ru Hai

Long Zheng Xuan като Cui Xi

Mao Jia Ming като Hu Di

Yu Yong Hai като Si Tu Zhi Gao

 

Резюме: Tong Wei (Yang Mi) е блестящ преговарящ и звездата на американско-китайските бизнес съвети. Xie Xiao Fei (Huang Zi Tao) също работи като преговарящ, но в действителност той е единственият наследник на голяма китайско-американска корпорация, който не иска да има нищо общо със семейния бизнес. Първоначално двамата постоянно се карат, но постепенно осъзнават, че са влюбени. Въпреки това, те се разделят, когато Tong Wei разбира, че семейството на Xie Xiao Fei е замесено в смъртта на родителите и. Изминават няколко години и те отново се срещат, като преговарящи на конкурентни компании…

 

Лин към spin off-a :click:

 

Свали :click:  :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за темата! На 3ти еп. съм и то само щото се бавят субтитрите. Иначе епизодите ги бълват на конвейер, кога почна, кога качиха 18. И в тубата го има, ама там субсите още повече се бавят. 

 

The Interpreter не съм го гледала (хем има Венго в него), направо на spin off-a се метнах и на Tao с безумната коса, дето просто ми говори, че пънко нема 'а умре :896767:

 

Съвет, за който реши да гледа: прескачайте интрото на епизодите, няма такъв спойлер, направо им се чудя на акъла.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда бавеха се субките но dramafever почнаха превод и вече са на 6 епизод, иначе ще чакам малко повечко преведени серии и ще му хвърля едно око...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се ядосах се една злобна женица в китайския Mr. Right, та реших да се разведря и да погледна малко това - е ометох ги 6-те епизода :D Прическата на Ztao цепи мрака - няма спор :D Yang Mi - само на мен ли ми се струва или изглежда леко подмладена? Иначе засега е - бунтуващият се срещу семейството си богаташ среща оправната и отдадена на работата си главна..... чакаме драмата евентуално към 15 епизод :D

 

"Преводачите" си ги бях харесала, ама някъде към средата затънах и така и не го догледах (след като се разбра кой кого обича и кой на кого е бивш и загуби интригата според мен). 

seal_reinforce за  Венго ....

Off Topic

той май проспа една трета от сериала щот беше в кома :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбра ли сега, къде да си криеш паспорта :D

Подмладена не знам, но много ме кефи, квато е слабичка, като я покатерят на ония токчета. И не ми е ясно, защо го водят spin-off, единственото общо е тя, а не играе същата личност. Или нещо пропускам?

 

Много е сладък, кат земе да я тормози. Физкултурните им занимания ми напомниха едно друго тяхно приключение и на Тао шпагатните умения :896767:

 

Yang Mi, Zitao, Vengo и Jackie Chan на физзарядка

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три пъти го връщах момента с паспорта и с глас съм се смяла :lol::lol::lol:

Общото между двата сериала е само тя и май няма друга връзка между двата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва. Каката и нахааканото хлапе.:up:

Сцената с паспорта, да, доста е закачлива...

Опитът на каката  си казва думата...

Може й да им се получи. Но с целувките да видим как ще е... 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, и Сорос намесиха. То, ако беше толкоз лесно :D

Адвокатът дали ме дразни...и покрай него и приятелката й, независимо от добрите й намерения. Нашият, обаче, не се впечатлява особено, еле па като се напие и вземе да буйства :beer:

 

Харесва ми как я обличат. Като много ме домързи да си гладя роклите, а мен винаги ме мързи, ще си я пускам за вдъхновение.

 

Целувките - тя ги умее, а той не е от срамежливите; най-много фактът, че не се знаят от вчера, да ги гипсира по другарски :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ставаше въпрос как ще реагира мъжлето й.

Колкото и да си наясно, че е професионално, и не й е за първи път с този актьор, знайш ли?

Пък и аз много не го приемем, защото чувствата на човек са бързо изменчиви.;)

Още повече, че и ролята го предразполага...

А и аз още съм в началото, с руснаците..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя, кулата ако се е разклатила, се е разклатила още с Mark. С Tao нямат проект, в който да са се целували, поне аз не знам за такъв. Затова ми е още по-интересно, взе да става горещо. Чак се чудя, кой е малкия тука ;)  

Иначе си права, не знаеш кой, кога и с кого... 

 

Офисните интриги много реалистични, и аз ударих по масата,

 

Off Topic

докато се дърляха за конферентната зала.

 

Че ми харесва, харесва ми, но явно само ongoing работи за мен. Да има ред и дисциплина, не да изгледам началото и края, и да го зарежа :rolleyes:

Малко ще се измъча, че май качват по два събнати на ден, ама аз и не обичам маратоните. Дано поне да е регулярно, не да се наложи да чакам цяла седмица.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гледалите 16 епизод - егати фантасмагориите

Off Topic

как успяха да качат упоената главна в самолета - ни служители на летището. ни в самолета - никой ли не го възпря този :D Ама хлапето се научи къде да крие нещата :D

 

Относно мъжа на Yang Mi - милият и покрай тези празници (Китайската нова година) пак даваше изявления как със съпругата си си живеят щастливо и няма раздели, а нея често я спрягат с някой колега - спомням си, че я свързаха  с Li Yi Feng след филма им Fall In Love Like A Star (ама пък много добре им се получи химията на екрана).

 

И една песен от ост-а - гласът веднага го познах - Aska Yang - неговият глас е точно за такива песни  :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм стигнала дотам, че пак се замотах. Като го изгледам 16ти, ще се изкажа по-компетентно :896767:

 

Ама тая, нейната приятелка, много ме дразни

 

Off Topic

с изпросената сватба. ДанедавагоспоТбоК, така да се унижаваш и да се молиш, да ти отвърнат на чувствата :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм с рускините. Оня приятелят й адвокат. Мнооого готин мъж.То всичко си има човекът. И по  и прилича, ама на... сърце.

А тия чеболи, чак да ги съжалиш... Нямат отърване от титли, богатство, заради тях една свястна любов не могат да имат. Мъка...

Целувките и близостта, под всякаква критика.  При всичката тая любов, може ли...  

Затова никакво женене, омъжване. Тук са прави корейците.

Всички образи са интересни: и на сестричката,

и на онова младо момиче, благодарение на което адвоката малко се поспря.

Много ми хареса, как една чиста и невинна любов, вяра и благоговение могат да променят намерението на човек към добро...

Харесва ми младежкия плам на младежа. безрзсъдството му, но и това, че се завръща, не губи съвсем трезвата си мисъл...Изобщо, готино сериалче.

С две думи, гледйте. Но не очаквайте никаква по така близост между героите....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toчно от 19-та става мазалото. Вчера пуснаха 19 и 20 рускините, че ги загледах.

Става динамично, бурно-вихрено и напечено, жежко да бяло... или побеляло...;)

Off Topic

 

Добри две серии, предните с романтиката, ми бяха някак... Не ми харесаха, защото нямаше целивки.

Има искри, ама от разстояние. Така ще го докарат до отношения майка-син.

 

Песничките от сериала са много хубави,тембъ:up:рът в тази е  интересен.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...