Jump to content

Something in the Rain (2018)


Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

DX1mN4GVoAAE-Je.jpg

 

 

Pretty Sister Who Buys Me Food

 

Държава: Южна Корея

Жанр: романтика, драма

Епизоди: 16

Канал: JTBC

Период на излъчване: 31 март 2018 - 19 май 2019

Време на излъчване: петък - събота 23:00 ч.

Режисьор: An Pan Seok

Сценарист: Kim Eun

Субтитри: Английски

 

Участват:

Son Ye Jin като Yoon Jin Ah

Jung Hae In като Seo Joon Hee

Kil Hae Yeon като Kim Mi Yeon

Oh Man Seok като Yoon Sang Ki

Wi Ha Joon като Yoon Seung Ho

Jang So Yeon като Seo Kyung Sun

Park Hyuk Kwon като Nam Ho Gyun

Seo Jung Yeon като Jung Young In

Jeong Eu Gene като Kang Se Young

Lee Joo Young като Lee Ye Eun

 

Резюме: 

Юн Джин А е необвързана 30-годишна жена, която живее на принципа "докато всичко е добре, животът също е добър", но в действителност се чувства опустошена заради невъзможността да постигне напредък в кариерата и личния си живот. Когато отново среща завърналия се от чужбина по-малък брат на най-добрата си приятелка, тя осъзнава, че той вече не е онзи незрял младеж, когото помни.

 

Сюжетът много напомня на една хубава корейска драма What's Up Fox

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: 

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click: линк към преводаческата група на руски (изисква се регистрация)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го отбелязвам за гледане. Може да е нова версия на наистина много приятния What's Up Fox. Гледа ми се нещо такова. Благодаря ти за темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно много се надявах да срещна такъв сюжет тази година ииии...ето го. Главните, за съжаление не са ми познати, но май така е по-добре, за да нямам очаквания. Мисля, че сериалчето ще ми дойде като един хубав пролетен отдих, който няма да ме хвърля в дълбоките дебри на драмата и наистина ще бъде от онези по-mature екранизации, които липсват в корейското кино. :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След справка с филмографията на главната- гледала съм я в Personal taste, младежа ми е неизвестен, но пък What's up fox много ми беше харесал, затова и аз ще гледам сериала. Това е третата кор драма, която съм набелязала за март, чак не мога да си се позная:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, andi11 said:

... младежа ми е неизвестен, .....

 

Играе много хубави роли в Wise Prison Life - капитан Ю, в The Three Musketeers - свенливичкият мускетар, когото оглеждаха в походната баня прислужничките! :rofl: Леле, колко съм се смяла тук.

А драмата ми напомня и друга една, която навремето ми хареса: I Do, I Do

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йонче, както и готиния полицай, по който ми течаха лигите в While you were sleeping, чаках го в главна роля, не само заради въздишките ми по него :)

A главната няма какво и да я коментираме

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, yonkaval написа:

 

... в The Three Musketeers - свенливичкият мускетар, когото оглеждаха в походната баня прислужничките! :rofl: Леле, колко съм се смяла тук.

 

Йон, не си единствената :D  Сцената, където отвсякъде бяха накачулени прислужници, съм я гледала найсет пъти :D Направо се чудя малкият как оцеля там :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвам се!

What's Up Fox много ми хареса. Знаете, коя беше главната там!

Със Сон Йе Джин всичко е гледано, че и по два пъти !

И Jung Hae In е най-после в главна роля! :wub: 

Киддо, пък докато започне този сериал,  ще изгледам Мускетарите! ;)

 

П.С. И  I Do, I Do  ще изгледам ! Благодаря,   yonkaval ! :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът си струва да се следи дори само заради главната актриса, която винаги дава най - доброто от себе си! Гледала съм я в няколко продукции и никога не ме разочаровала! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо, "Съгласен! Съгласна!" няма равен на себе си. Обожавам този сериал, и обожавам актрисата в него! Дори се подстригах с прическата на главната /като рязко намалих дължината с едно 20 сантиметра и отгоре/. Главната имаше и умопомрачителни крака, направо убийствено яки. Сега и този сериал ще чакам с нетърпение заради сюжетните прилики и най-вече, защото се очертава нещо малко по-различно от клишетата, които гледаме напоследък. А и нямам някакви предубеждения за главните в него. Надявам се да вкарат в сериала и доза комедия, иначе ще е скучно само драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

28 minutes ago, aria said:

Охо, "Съгласен! Съгласна!" няма равен на себе си. Обожавам този сериал, и обожавам актрисата в него! Дори се подстригах с прическата на главната /като рязко намалих дължината с едно 20 сантиметра и отгоре/. Главната имаше и умопомрачителни крака, направо убийствено яки.....

За мен Ким Сон А е най - добрата корейска актриса. Гледала съм почти всичко с нея и е великолепна. Едни от любимите ми корейски сериали и филми са с нейно участие: City Hall (Кметството)When It's At NightКим Сам Сун разбира се. Ако не си гледала филма Greatest Expectations , горещо го препоръчвам! Уникален! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ким Сон А няма равна на себе си. Но нека се преместим в темата на нейния предстоящ сериал. За нея мога да говоря с часове, но тук трябва да коментираме онези двамата от постера. Заслужават го, че и още как.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези, двамата, мога да ги гледам и без букви, хеле Сон Йе Джин  ! :wub:

Има английски за 1-ви и 2-ри епизод онлайн!

 

И на линка в резюмето също са се появили!  :es:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Son Ye Jin е единственото заради което сериала се гледа. Главния герой не стига, че го обличат ужасно, но и сложил повече грим от главната актриса. Една добра реклама на палта, раници, пуловери и дънки се е получила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, CToTaKa написа:

Son Ye Jin е единственото заради което сериала се гледа. Главния герой не стига, че го обличат ужасно, но и сложил повече грим от главната актриса. Една добра реклама на палта, раници, пуловери и дънки се е получила.

 

Подробности ;) ! Кой ти гледа раници и палта?

То и историята е позната и предвидима. Но е романтично, забавно и с доста хумористични моменти.


 

Off Topic

 

Чудя се, какво ново може да измислят до 16-ти епизод? Ясно е, че всички ще са срещу  двойката и ще пълнят драмата с традиционните клиширани сцени - имаше ги и З-те изгледани епизода досега. Както и да е, гледам с удоволствие, дори само картинки и няколко познати думи! :ilovethis:


 

Надявам се да има БГ превод, пак ще го гледам заради главните!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го погледнах и взех да се чудя дали нямам дежа вю. :wacko: Всички второстепенни герои от Любовната афера са се събрали тук. Проверих и се оказва, че и режисьорът е същият. :es:За мен няма нужда от повече реклама - ще го следя непременно.

Любопитен факт - четох някакво интервю с главната и не знам дали съм разбрала правилно, но снимат само един дубъл на сцените и не правят репетиции. Чак звучи невероятно.

Първите две серии са леко мудни на моменти, докато навляза в историята и разбера кой кой е. Химията между двамата главни обаче е на ниво, много се забавляват заедно и си личи. Закачките им са много мили. А тези коси погледи, дето й ги мята малкият е ясно какво значат ;) Тайно влюбен отдавна. Тоя път улучи момента - таймингът е перфектен, нуната е свободна и нещастна.:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, pencheva_sz написа:

 

Подробности ;) ! Кой ти гледа раници и палта?

Ми то начина на обличане е неизменна част от героите. Не случайно в книгите описват с какво е облечен един герой. Допълва характера и уникалността на героя. А сега тези, не се виждали колко време, и като ми се появят с еднакви пуловери... Да не говорим, че главния герой с това палто как го караше колелото... рекламно. В този момент ми стана ясно, че сериала е просто една реклама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласна, че е просто една реклама. В сравнение с някои други сериали, тук не видях нито Сабуей, нито някое кафене, нито определен мобилен телефон да ми бъркат в здравето. Но пък се сещам, че сериалът с най-много реклами, който съм гледала, беше много симпатичен даже :P без да съм фен на Шопинга.

За феновете на Каката, дето храни гладното момче - прясна сценка зад кадър. Който не е гледал новите епизоди, да знае, че е спойлер. И да си вземе инсулина :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Чингулинка написа:

Не съм съгласна, че е просто една реклама. В сравнение с някои други сериали, тук не видях нито Сабуей, нито някое кафене, нито определен мобилен телефон да ми бъркат в здравето. Но пък се сещам, че сериалът с най-много реклами, който съм гледала, беше много симпатичен даже :P без да съм фен на Шопинга.

За феновете на Каката, дето храни гладното момче - прясна сценка зад кадър. Който не е гледал новите епизоди, да знае, че е спойлер. И да си вземе инсулина :rolleyes:

 

 

 Чингу, бързо ме убеди, а със споменаването  и на  режисьора- съвсем.:DИ аз на клона с изгледани два епизода.Като за начало нормално- колкото да добием представа за изходните продукти на химичната реакция , която както изглежда ще отделя доста енергия и ще е взривоопасна.Музикалният фон също ми хареса, особено краят на първа с 2ne1;).Младежът е талантлив и без да е от изписаните хубавци има чар, нуната - не се нуждае от коментар.Друг бонус е, че върви по  телевизия, дето няма да ни показват измислени нереални корейски "свети води ненапити", от които ми се драйфа, а виждаме нормални хора.

Реклами, алабала-нормално.Единствено им се дразня, когато преобличат пепеляшките по сто пъти на ден, сменят им марковите чанти ,като носни кърпи, а инак нямат пет стотинки в джоба и ходят на 10 подработки, но  с чанта  " Ермес", разбираш ли:896767:, което въобще не им отговаря на статуса. Тук, за сега такова не видях. Бяха си прилични, с което отговарям и на Стотака за външния вид и дадения герой.

 

 

Сега видях, че и руснаците вече имат преведен първи  епизод цък

Който има регистрация, може да следи директно в превеждащата група  тук

Горе, под описанието, линкът за руския превод  е с грешка.Води към онлайн английски.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...