Jump to content

Live (2018)


Recommended Posts

spacer.png

 

Live (라이브)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 10 март 2018 – 6 май 2018 г.

Време на излъчване: Събота – Неделя 21:00

Жанр: Драма

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Kim Kyu Tae (Worlds Within / Padam Padam / That Winter, The Wind Blows / It's Ok, This is Love)

Сценарист: No Hee Kyung (Worlds Within / Padam Padam / That Winter, The Wind Blows / It's Ok, This is Love)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Jung Yu Mi като Han Jung O

Lee Kwang Soo като Yeom Sang Soo

Bae Sung Woo като Oh Yang Chon

Bae Jong Ok като An Jang Mi

Lee Soon Jae като бащата на Yang Chon

Shin Dong Wook като Choi Myung Ho

Lee Si Un като Kang Nam Il

Go Min Si като Oh Song Yi

Kim Gun Woo като Kim Han Pyo

Lee Joo Young като Song Hye Ri

Jo Wan Ki като Kim Min Seok

Jeon Yeo Bin като Young Jae

Sung Dong Il 

 

Резюме: Драмата се фокусира върху ежедневната работа на полицейските сили и върху радостта, скръбта и болката, които полицейските служители изпитват, опитвайки се да защитят справедливостта…

 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май сериалът е закупен от Нетфликс и субтитрите ще излязат след като те го излъчат. Не знам само дали ще е текущо или всички епизоди на куп накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е с превод на английски и отлично качество.Това е сериалът, който трябва да се превежда, а не простотиите, на които всички се мятат в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен, пет изгледани серии на един дъх. Завързват и история на заден план, сякаш всички са свързани по някакъв начин. 

Харесва ми това, че хората не са  на сто процента добри или лоши, тъкмо някой започне да ти става симпатичен и изкарват някоя история от миналото,  с която ти удрят един шамар и те връщат на земята, като ти казват не всичко е черно и бяло. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допада ми резюмето и идеята! Дано да го преведат на български, защото изглежда, че ще е нещо различно от скучните сериали, с които не заливат напоследък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Захващам го! Много работа и изостанах! ;)

Паралелно гледам и друг сериал с Jung Yu-Mi,  от старите - много добра!

За съжаление, няма още звездна тема при нас.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.05.2018 г. at 15:40, dido100 написа:

Прекрасен сериал, великолепни актьори, отлична режисура! Искам втори сезон!!!!!!!! Май само аз си го гледам.:huh:

Благодаря, за този пост! Това ме накара да го гледам и въобще не съжалявам! Стигнах до 5 еп. на един дъх! Много си прав човече! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Kiddo написа:

Отдавна не бях гледала по-противен и антипатичен образ от този на Жирафа. Просто ми убиваше удоволствието от сериала...

Да не си объркала сериала?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не съм сбъркала сериала.

Говоря за дългото същество, което беше безумно противно, егоистично, егоцентрично и т.н. През целия сериал се интересуваше само и единствено от себе си. Не мисля и, че беше наистина влюбен. Всичко беше само за него - той иска, той трябва, той, той, той...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

              И така, изгледах го! Наистина добър сериал. Имаше действия, имаше диалози. Показана е професията на редовия патрулиращ полицай без излишен патос. Е, може би имаше малко, но без това не може. Сериозно разглеждат сексуалните престъпления и домашното насилие. Години наред съм работила по тези теми, те са ми близки и знам, колко важно е да се помага на хората в такива ситуации. В 14 епизод, почти 1:1 беше показана история, в която аз съм била участник. Беше толкова реалистично и толкова близко до преживяното от мен, че чак ме смая - малък е света, еднакви сме, независимо от бита, етноса, езика. Разбрах, че няма значение дали живеем някъде в Корея или тук в България, проблемите са едни и същи. Препоръчвам го с удоволствие! 

                    Искрено се надявам на втори сезон и аз. 

                    Сега малко оплювки /забележки/: 1. Всички важни решения и разговори се водят в тоалетната покрай писоарите. Ей така му идва отвътре на корейския полицай докато пикае, да мисли и говори. Много добре им се получава. Имам чувството, че 1/4 от сцените са заснети там. 

                                                                                     2.  Много е права пишещата преди мен - ГГ, въобще не ми стана симпатичен, колкото и геройски постъпки да извършваше.  Виж, за разлика от него другите определено ми харесваха. 

На 14.05.2018 г. at 20:46, Kiddo написа:

Не, не съм сбъркала сериала.

Говоря за дългото същество, което беше безумно противно, егоистично, егоцентрично и т.н. През целия сериал се интересуваше само и единствено от себе си. Не мисля и, че беше наистина влюбен. Всичко беше само за него - той иска, той трябва, той, той, той...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...