Jump to content

Great Seducer (2018)


Recommended Posts

Според мен изразът "Големият/великият/ съблазнител" с голям успех може да се замени с "Големият комплексар". Гледах първите 6 серии и го зарязах. Но от първите серии останах с впечатлението, че това момче си има големи лични психични проблеми. Не го виждам да е велик, а в моите очи е жалък. А с тези насълзени очи, направо беше като някакво недорасло детенце. Мъж в него не мога да видя! Може би заглавието е тряблвало да бъде иронично, но ако искаха ирония, трябваше да не намесват пък другите жени, които уж успешно е съблазнил, заради което му се носи слава, така че и ирония не можем да търсим в заглавието. Толкова от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът ми допада! Романтична история с герои носещи и изразяващи  личната си трагедия съвсем по корейски /то ясно ;)/

Големият проблем е в гръмкото заглавие, от което очакваш да видиш друго, а то се оказва съвсем обикновена к-драма със своите характерни черти, сюжет и изпълнение. Свързването на всички герои в историята, вечният комплекс за вина у най-невиновните, сълзи, раздели … , а дано поне свърши добре. Всъщност нарекох проблем заглавието, ама реално хич не ми е проблем, то на корейците им свикнах отдавна, а и без това се гледа за забавление и без големи очаквания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с този сериал, свърши ли, някой успя ли да го изгледа докрай? Ако има такъв, моля да драсне два реда как е завършил, интересно ми е дали е следвал трагичния финал на оригинала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, andi11 написа:

Какво стана с този сериал, свърши ли, някой успя ли да го изгледа докрай? Ако има такъв, моля да драсне два реда как е завършил, интересно ми е дали е следвал трагичния финал на оригинала.

Off Topic

Доколкото разбрах, не е умрял. Срещнали се след години :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Woo Do Hwan дава надежди за талант, което е приятна изненада. С младите звезди, наблягат предимно на красотата. Самата драма не е нещо уау. Става за гледане веднъж. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...