Jump to content

Mystery Queen Season 2 (2018)


Recommended Posts

spacer.png

 

Mystery Queen Season 2 (추리의 여왕 2)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Queen of the Mistery 2

Период на излъчване: 28 февруари 2018 – 22 април 2018 г.

Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 22:00

Жанр: Криминален, Драма

Канал: jTBC

Епизоди: 16

Режисьор: Choi Yoon Suk (Chief Kim, Assembly)

Сценарист: Lee Sung Min (Mystery Queen)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Choi Kang Hee като Yoo Seol Ok

Kwon Sang Woo като Ha Wan Seung

Park Byung Eun като Woo Sung Ha

Oh Min Suk като Detective Gye

Lee Da Hee като Jung Hee Yun

Kim Hyun Sook като Kim Kyung Mi

Kim Tae Woo като Ha Ji Seung

Kim Won Hae като Criminal Department Chief Jo

Min Sung Wook като Corporal Kong

Kim Min Sang като Team Leader Hwang

Kim Jong Soo като Chief Shin

Jang Yoo Sang като Kim Yi Kyung

Park Gyu Young като Jang Se Young

 

Резюме: От дете Ю Сол Ок (Choi Kang Hee) се увлича по детективски истории и мечтае да работи в полицията, но ранният брак слага край на мечтите ѝ. Сега тя е съпруга на прокурор и се примирява с придирчиви свекърва и зълва. Но един ден има шанс да участва в разследване на истинско престъпление, помагайки на детектив Ха Уан Сънг (Kwon Sang Woo)…

 

 

Линк към Сезон 1 :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри + OST :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах лека-полека да го гледам, стига ми времето за една серия на седмица. Май добре, че само по толкова, защото нещо не върви както трябва. Добре тръгна сериалът, много радват двамцата главни, продължават да са същите шемети, а романтичната нотка много ми допада( то с тези актьори, няма как), но другото го няма. Мистериите и престъпленията взеха да стават необмислени, претупани и леко скучни. Абе засега ме кефят достатъчно Че Канг Хи и Куон Санг У и най-вероятно няма да го зарежа, но дано вдигнат малко нивото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло интересен сериал, с уговорката че е криминален с всички произтичащи от това глупости.  Втората част сякаш по ми хареса от първата. Но и стила им някак си беше по различен. Краят на втората част беше доста претупан.

Off Topic

Главният престъпник беше оставен с един помощник на свобода. Шефа на участъка срещу  когото уж имаха отпечатъци изведнъж го забравиха?  Оставиха доста нерешени въпроси. Любимият начин в корейските кримки да изтърват престъпника е като вместо да гони него , героят се спира и започва да пита жертвата дали е добре и в това време разбира се престъпника избягва. Което разбира се с противно на логиката, ама каква логика при корейците?  Главната героиня беше показана като единствената която може да решава престъпленията, другите около нея сякаш бяха с половин мозък.  Само вървят и я питат , кой е престъпника. Ами като беше толкова умна защо веднага не я взеха в някой от отделите като детектив бе??  Те другите като бяха учили защо бяха толкова тъпи?  Хубава роля на Choi Kang Hee , симпатяга е.  Не знам дали са мислили за трета част, ама май нищо не се чува за такава. И пръстена не влезе в употреба.  Направо ми е жал за главните герои, че си губеха времето. Толкова любов остана нереализирана. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...