Jump to content

Eulachacha Waikiki Season 1 (2018)


Recommended Posts

Преди 2 часа, bealonenomore написа:

Примерно тук или тук, но доколкото видях, всички останали линкове в първия пост също работят.

 

Много ти благодаря :):):)
По някаква причина в търсачките ми излизаха само до 17та серия. Вече ги тегля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък и весел сериал ! :)

Жалко че двама от тримата главни сладури едва ли ще се снимат повече ! Мъчно ми стана за пропуснатите им възможности....

Дамската тройка също държи ниво, а малката кукла е разкошна !

Добро лятно развлечение, което е уж лековато, но си прокарва и разглежда доста проблеми на съвместния живот-бил той семеен или приятелски!

 

Чаках доста време бг субтитрите и дочаках ! Не е превод на този сайт, но благодаря за тях и тук ! :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладък и весел сериал ! :)

Жалко че двама от тримата главни сладури едва ли ще се снимат повече ! Мъчно ми стана за пропуснатите им възможности....

Дамската тройка също държи ниво, а малката кукла е разкошна !

Добро лятно развлечение, което е уж лековато, но си прокарва и разглежда доста проблеми на съвместния живот-бил той семеен или приятелски!

 

Чаках доста време бг субтитрите и дочаках ! Не е превод на този сайт, но благодаря за тях и тук !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото беше по добър от колкото в края.  Качеството падаше с напредването на сериала. Бяха глуповати, но като се влюбиха станаха пълни идиоти. Да снимаш с бебе сигурно е било доста трудна работа. Както за бебето , така и за останалите. Всички герои бяха доста незрели, не сме изненадани. В доста от романтиката чувствах студенина. Мъжете бяха без капка гордост, доста се излагаха. С дамската брада леко се бяха олели. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, gig911 написа:

В началото беше по добър от колкото в края.  Качеството падаше с напредването на сериала. Бяха глуповати, но като се влюбиха станаха пълни идиоти. Да снимаш с бебе сигурно е било доста трудна работа. Както за бебето , така и за останалите. Всички герои бяха доста незрели, не сме изненадани. В доста от романтиката чувствах студенина. Мъжете бяха без капка гордост, доста се излагаха. С дамската брада леко се бяха олели. 

 

На този сезон само 1-ви епизод бях гледала и бях го спряла. Миналото лято изгледах 2-ри сезон (от 2019) и ми хареса доста, много ми бяха забавни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал е такъв, че ако гледаш единият сезон, после другият сезон може да не ти хареса и обратното. Просто свикваш с героите на единият сезон и после другите са ти скучни. Аз видях и  вторият сезон - в началото 1-2 серии и в края  3-4 серии с превъртания.  И толкова, разбрах горе долу какво се случва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...