Jump to content

Children of a Lesser God (2018)


Recommended Posts

Не мога да намеря превод на 16-та серия даже и на руски ! Моля за помощ! Някой знае ли има ли го някъде ?

Много кофти да изгледаш сериал без последната серия ! Чувствам се гадно.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както са писали колегите в по - предните постове само една руска преводаческа група превежда направо от корейски и нещата стават бавно. Сезонът е отпускарски, така че ще чакаме. Щом при тях няма, значи никъде няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен също благодарности че го преведохте а не го оставихте без превод благодаря на преводача много и на редактора

Много ви благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УАУ!!!!!

Залепи ме 16 часа пред екрана!

Уж всичко беше предвидимо, уж Канг Джи Хуан си играе все  едно и също, уж сценаристите са плагиатствали оттук-оттам.....,

ама НЕ Е ТОЧНО ТАКА ! Удоволствието си беше пълно, а ОСТ-а е убийствен!

Струваше си чакането на БГ буквите !

Голямо благодаря на преводачите !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Tonet_KA, благодаря за превода, отлична работа!

 

Хареса ми, макар отново в първата половина да беше по-добре (или по-скоро до момента, в който превърнаха главната във врачка номер 1 - с тези видения през 5 минути). Интересни ми бяха историите на децата преди 24 години и сега, в тази връзка можеха да покажат какво се е случило и с останалите хлапета. Възрастните актьори се справиха отлично, главната ми беше скучновата с кокоренето и рецитирането (особено когато беше "обладана"), а главния го бяха направили прекалено голям гений, дори за моя вкус. Що се отнася до Канг Джи Хуан, бях забравила колко дразнещ глас има :D Отношенията между пастора и конгресмена ми напомниха за скандала с предишната президентка на Корея и нейна приближена, последователка на някакво сектантско движение - не знам дали приликата е търсена умишлено.

 

Със сигурност ще преслушам целия саундтрак, имаше няколко много приятни мелодии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми хареса ...имаше няколко предвидими работи .но коя драма няма вече .....последните няколко минути трябваше да ги спестят ...някак 'сладникаво 'ми беше лично мнение де:kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах сериала, защото заглавието на английски ми се стори интригуващо. И така както седнах без никакви очаквания, си го изгледах с интерес до края. А актрисата в главната роля се оказа приятна изненада и като визия, и като игра, че и като бойни умения. :) Може да се гледа и онлайн - давам линк:

Онлайн с български субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...