Jump to content

Children of a Lesser God (2018)


Recommended Posts

spacer.png

 

Children of a Lesser God (작은 신의 아이들)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 3 март 2018 – 22 април 2018 г.

Време на излъчване: Събота – Неделя 22:00

Жанр: Свръхестествено, Мистерия, Детективски

Канал: OCN

Епизоди: 16

Режисьор: Kang Shin Hyo

Субтитри: Английски

          

Участват:

Kang Ji Hwan като Chun Jae In

Kim Ok Bin като Kim Dan

Han Seo Jin като Kim Dan (young)

Shim Hee Sup като Joo Ha Min

Lee Elliya като Baek Ah Hyun

Jo Min Ki като Kook Han Joo

Jang Kwang като Pastor Wang

Lee Hyo Jung като Baek Do Kyu

Yun Je Hyung като Gye Do Hoon

 

Резюме: Чон Дже Ин (Канг Джи Хуан) е елитен детектив с висок коефициент на интелигентност, който се ръководи само от факти и логика. В същото време детектив Ким Дан (Ким Ок Бин) има свръхестествената способност да вижда света на мъртвите. Двамата са съвсем различни, но работят заедно, за да разкрият конспирация, включваща мощна тайна организация…

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

С руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, Гил Донг! Нямам търпение да го видя. Новата "вълна" виждам света  на мъртвите е в разгара си, вече не мога да изброя филмите на тази тематика. Само дето все жените ги виждат тия мъртви, мъжете пак са привилегировани. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата ще дебютира на 3 март понеже Jo Min Ki вече не е част от сериала. Още не е ясно дали ще наемат друг актьор или просто ще премахнат всички сцени с героя му. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първата серия, хареса ми и ме зариби, но този бавен превод на английски направо ми лази по нервите! Проверих доста сайтове за онлайн гледане но навсякъде е преведен само Е01, а другите си стоят без превод! :(

Редактирано от eowina
правописна грешка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз следя и се оглеждам за субтитри понеже сме се го обявили за превод сериалчето. Информацията, която ми попадна до момента: Сериалът е закупен от Netflix и субтитрите ще излязат след като е излъчен целия.

Този първи епизод онлайн с английски хардсуб го пусна една девойка, но самата тя каза, че скоро няма да пусне субтитри за втори. Това за английските субтитри. Явно ще трябва да ги чакаме да го излъчат целия, както вече стана с няколко сериала закупени от Netflix.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По тая причина , руснаците превеждат директно от корейски(само една група- цък) ,  бавно и само по 1 епизод на седмица.Имат преведени 2епизода и  съм решила да изчакам, да се посъберат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3/24/2018 at 19:52, Lawandula написа:

По тая причина , руснаците превеждат директно от корейски(само една група- цък) ,  бавно и само по 1 епизод на седмица.Имат преведени 2епизода и  съм решила да изчакам, да се посъберат.

 

Надявах се руснаците да превеждат по-бързо, но засега е както обещаха.

Руски букви за 3-ти епизод

 

Докато чакаме всяка седмица по един преведен епизод,  сериалът ще свърши ! :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, excape написа:

...ама аз съм още на първа серия с английските и трябва да изчакам целия, за да го почнат да го превеждат.

Душо, има и за втора и май до 4...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.04.2018 г. at 13:44, dido100 написа:

Тук, целия сериал, преведен на английски език. Mашинен превод, но по-добро засега няма.

Първа и втора серия бяха добре, обаче от трета почна машиния превод и на 4-та реших вече да не си го причинявам, ще чакам нормални субтитри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го снощи за " уплътняване на малко време" и ... не го пуснах до 6-та серия. На екс до 4 ч сутринта. И ако имаше още читав превод съм сигурна, че щях да го всмуча на раз. Великолепен е! Държи напрежение, залепя вниманието и ти доставя удоволствие с чудесна игра, артисти, начин на заснемане ... абе - всичко. До тук  повечето отговори вече са нахвърлени / поне за мен/ . Има да се навързват само разни логически връзки и детайли. Независимо от това, мисля , че ще има някои неочаквани обрати. Само предположение. Ще го следя с интерес. Дава материал за размисъл.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал - интересен сценарий, умело заснет и добър каст!

 

При гледане с лош английски превод (9 -16 епизод) интригата се схваща, но за подробности  ще се чакат хубавите букви на руснаците  - превеждат от корейски, но много бавно - по епизод на две седмици! :(

 

Надявам се след време да се появят и български субтитри! Заслужава си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време вися на 14-ти , в очакване на руски субтитри, за да доразбера подоробно какво се случи! 

Радвам се , че ще догледам и повторя с БГ букви!  Много, много благодаря на преводачите! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук благодарностите се отнасят лично за Тонетка, която превежда самоотвержено и без забавяне при все че субтитрите са вградени! Да ни е жива и здрава и да ни радва с още много преводи! :thanks:

  • Харесвам 1
  • Мерси 5
  • Хаха 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз донякъде вече се досещам какво е станало

Off Topic

онзи политик Кук мин джу се възползва от факта че пастора и онзи директор са тровили децата и хората с хапчета пот формата на витамини майката на бюол се досетила но не била сигурна за това е изпратила едно хапче за анализ и така е разбрала доверила се на хорското мнение са кук мин джу а той ги предал в замяната на това да стане президент но нещо се объркало в последствие на това 13 или 13 години по късно пак се опитва да направят същото но няма да се получи защото този път бюол няма да го допусне сега като станала още по силна както и силите и ще предотврати това... Но това не нищо най много харесах прокурора изглеждаше толкова добър а на края се оказа просто предател както каза бюол или приятелят и полицай пупаи просто е мръсното куче на кук мин джу

но серяла ми много хареса така че съм доволен сега остават последните два епизода и приключва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...