Jump to content

Recommended Posts

Този сериал си струва всяка минута. Великолепен! Невероятни диалози, каквито не съм срещала в нито един корейски сериал. Безподобна актьорска игра! Не е толкова тежък колкото очаквах. Сериите са около 30 минутни, което го прави лесно гледаем. Според мен трудно би бил разбран от по-младите любители на корейското кино. Това е филм за възрастни, хора живели и преживели. Пожелавам приятно гледане на хора, които ще го изберат. Аз определено ще го гледам отново!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам момента, за да повдигна темата на този хубав сериал. 

Soompi ни информира, че песента от сериала "Every day, Every moment" на Пол Ким получи троен платинен сертификат GAON за над 300-те млн. стримвания. (!!! 300)

В Корея явно много я харесват. 

Надявам се това да е повод повече хора да обърнат внимание на сериала и да му дадат шанс. Мисля, че си заслужава. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го само заради Ким Сун А. Не е моят сериал. Когато полугола жена с мокра коса излиза да се крие на балкона през зимата, сериозно се запитвам : Защо го гледам това?  Или когато жена на 45 години се държи като разглезено момиченце и се тръшка на седалката/земята когато не стане нейното. Пак се питам същото. Можеха да направят много хубав сериал ако бяха пропуснали

Off Topic

болестта от рак.

 

Разбирам интересчийското и желание да си намери богат съпруг.  Ама да остане влюбена в мъжа който не и помогна когато можеше, някак си ми изглежда невероятно. Ама на 20 милиона как да каже не.  Ако той не искаше да я наранява повече , можеше просто да и завещае парите след смъртта си и да и напише обяснително писмо, дори и без да се запознава с нея. 

Никакви поуки не можах да си извадя от тоя сериал.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...