Jump to content

Recommended Posts

zT409rUmDlVGfm15v5QkzocGvCD.jpg

 

Should We Kiss First (키스 먼저 할까요)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Kiseu Meonjeo Halggayo

Период на излъчване: 5 февруари 2018 – 10 април 2018

Време на излъчване: Понеделник – Вторник 22:00

Жанр: Мелодрама, Романс

Канал: SBS

Епизоди: 40 (по 35 мин. на епизод)

Режисьор: Son Jung Hyun (Yeah, That’s How It Is; Thrice Married Woman)

Сценарист: Bae Yoo Mi (I Have a Lover, Twinkle Twinkle)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Kam Woo Sung като Son Moo Han

Kim Sun Ah като Ahn Soon Jin

Oh Ji Ho като Eun Kyung Soo

Park Si Yeon като Baek Ji Min

Kim Sung Soo като Hwang In Woo

Ye Ji Won като Lee Mi Ra

Jo Ah In като Eun Ji Soo

Sung Byung Sook като Kang Geum Soon

Lee Young Eun като Ahn Hee Jin

Ki Do Hoon

 

Резюме: Една любовна история за хора на средна възраст, загубили вярата си в любовта...

 

 :essub:

 

С български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

С български и английски субтитри :click:

 

 Онлайн с английски субтитри :click:

 

              С руски субтитри :click:            

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите трийсет минути е драмата, после почва забавлението. Толкова са луди и двамата главни, че още не мога да се съвзема от смях. Виаграта определено ме довърши :lol: Ако някой се чуди дали да го почва - само ще кажа, че СунА тук отново е във вихъра си.

Това е сериалът, който идва като чакан дъжд след дълга суша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа, драмата е голяма, не могат да намерят ключа за нашийника :rolleyes: 

Според мен драмата си беше яка преди шест години, сега следва излекуването, това ще ни показват. И как да гледаме на сериозните неща с усмивка. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега, не ми стана ясно, аджушито КАК точно смяташе да я приспива??? Нито й разказа приказка за лека нощ, нито й изпя приспивна песничка... Хич не го бива за бавачка!

А бившият много странен - не разбирам 

Spoiler

още ли я обича или просто е добър до глупост?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно само аз гледам. Нищо, да си продължа монолога. Дойде дългоочакваната драма и мина доста бързо. Според мен беше неизбежна, за да скъса с миналото напълно 

Spoiler

Е, поплаках си за кучето, но то беше символ на неговото минало, и както се знаеше още отначало, беше обречено.  С неговата смърт свърши един етап от живота и започна друг - пълен с надежда за второто начало, което този път ще продължи със щастие и за двамата. 

От тук нататък - само щастливи моменти очаквам. Разрешиха де що проблеми имаше останали. Даже малката пикла взе да ми става симпатична :D

А прегръдката накрая беше страхотна топла и истинска :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3/7/2018 at 0:09, Чингулинка написа:

А бившият много странен - не разбирам 

  Скрий съдържанието

още ли я обича или просто е добър до глупост?

 

Бившият е пълен идиот! Ако бях на жена му, директно го изритвам и няма да го погледна.

Той хем си иска жената и детето, хем и бившата му да седи и да гасне по него. Смотаняк!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смотаняк е, това е ясно,

Spoiler

но като че ли още има чувства към бившата, все я следи и се грижи за нея, тайно от жена си й наема квартира, ревнува я от съседа ... Не знае какво иска... Или само се чувства виновен?

Те нали казаха, че едно време като бил в депресия "по погрешка" спал с другата и станало бебето. Добре де, ами ако имаше други деца с бившата какво щеше да направи, за да поеме отговорност и за новото и за другите???

Не разбрах и по каква линия бабата е виновна за смъртта на детето. Ти разбра ли?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сценаристката я изби на садизъм май!  :unsure: Защо сега трябва да го

Spoiler

трепе?  :mad2:Освен ако не стане чудо...

Ако го утрепе обаче по логика бременната няма да е дивата приятелка, а ще е главната, иначе не я виждам как ще оцелее след поредната трагедия. И за да е пълна драмата, главният трябва да е убил детето й...

Дано да не съм права... :slap:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингу не си сама и аз се записвам на клона на гледащите този сериал. Много ми харесаха първите 8 серии, изгледах ги на един дъх. Тази Ким Сун А не спира да ме изненадва и радва с превъплъщенията си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдъхнах си!

Spoiler

Аджушито не е виновен за детето!

Обаче колко много шансове получи да се поправи за безсърдечното отношение от миналото, добре, че прие последния шанс поне. Все пак се надявам да не го утрепят, че наистина няма да е честно горката жена да преживее още една трагедия!

Продължавам да гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сериалът свърши, станаха 40 малки серии. Някой гледа ли го? Чинно го тегля, но съм гледала само няколко епизода. Да не си изплача очите? Хич в момента нямам настроение за такова нещо... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.04.2018 г. at 0:12, yonkaval написа:

Днес сериалът свърши, станаха 40 малки серии. Някой гледа ли го? Чинно го тегля, но съм гледала само няколко епизода. Да не си изплача очите? Хич в момента нямам настроение за такова нещо... :rolleyes:

 

Йон, не, няма да ги изплачеш, въпреки че последните серии са малко по-тежки. Но в същото време са и някак позитивни.

Аз точно го завърших и си събирам емоциите още...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това може би ще е добро. Харесва ми актъорския състав и по резюмето не изглежда да е някаква сладникава боза. Ще гледам няколко епизода пък ще видим. Единственото, което ме притеснява, е че сериите са по 35 минути, а това обикновено води към сериали сапунки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Сериозен, хубав сериал според мен. Готови са българските субтитри и се надявам това да е повод повече хора да решат да го гледат. 

Благодаря на екипа и по-специално на редактора! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглих си сериала и  ще го гледам с удоволствие, преведен на бг, а и каста си го бива, главните са сред любимците ми.:panda-145:

Благодаря от сърце за българския превод:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох,на 24 епизод съм ,но нещо ми стана много тегаво и мрачно...така ли ще е до края? И какво сега,

Off Topic

ще умира ли главният или не...и какво ще се случва още 16 серии,ако умре...?

Толкова харесвам Ким Сун А ,но ми е доста тежък този сериал...а така добре ми тръгна в началото...Не знам, дали ще имам нерви да го доизгледам...???

Редактирано от bealonenomore
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал. Различен от обичайните лиготни. Тежък ми беше на моменти, много тъжен, но ми хареса. Какво нещо е живота... никога не знаеш кога и с кого ще си щастлив... Емоционален сериал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...