Jump to content

Radio Romance (2018)


Recommended Posts

Харесва ми гласът на главния.  И червената коса му ходеше, но странно защо в 7-и епизод я смениха. 

Пиденим си ме кефи, сякак! :D Сладур е , различен е и най-вече ме радва, че защитава Сонг Гу Рим, поощрява я и винаги е зад нея! 

Относно косата на главната - на нея наистина сякаш не й стои много добре, но може би идеята е да има нещо сходно с продуцента. Или пък тази мода се връща наново, ако съдим по пуделската коса и на главния в къщата за гости Хавай. :)

А за шофьорчето нищо не казвате?:896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jira, шофьорът е голям сладур, така и не го разбрах какъв е в крайна сметка, шофьор, агент, момче за всичко. Не прилича на другото момче от детството на главния, а и нали този от детството  

Off Topic

май умря

 Обаче искрено ми е жал за него, дано накрая Тае Ри му обърне внимание.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2/24/2018 at 2:23, jira написа:

А за шофьорчето нищо не казвате?:896767:

Не харесвам шофьора по куп причини. Пръво ми е нелицеприятен с тия безкрайно изкуствени пластики - носа му е съвсем съсипан, личи къде е рязан, направо е ужасно. Сигурна съм, че преди хирургическата намеса е бил по-добре. Лицето му е като замръзнала маска без капчица емоции, а погледът ми стои като на някой изперкал социопат. Много бездушен и антипатичен герой. От време на време, като проявява емоциите на героя си, играе с ръце, стиска юмрюк или свива устни, или казва някоя хаплива реплика, но лицето му хич не помръдва. И наистина не е развит напълно като персонаж - дават някакви препратки към миналото, но не показват какво е станало с шофьора тогава. Почти не проявава свое мниние и практически изглежда бездушен и безхарактерен. Със сигурност и той много се съобразява с мащехата на главния и не смее да гъкне. Тази жена е с много тираничен и странен образ, човек ще си помисли, че тя е някакъв свръхчовек, пред който всички мълчат и се кланят.

Отварям голяма скоба с малко лични размишления: .....И за капак трябва да уволнят фризьора на сериала - главната е кръглолика, а са я накъдрили като пудел, което не отива на това широко лице (кара ме да се сещам за Лин от сериала Алф /голямата сестра на Браян/, само дето на нея /Лин/ и отиваше тази коса, а лицето и беше по-тясно, а и модата през 90-тте години беше такава), продуцентът и той накъдрен като през 85-95 години, а шофьорът зализан с гел и сресан странично на път /пак беше моделно през 90-тте години, ако си спомняте тогава се появи гелът, и сега все едно гледам  някой от италианската мафия (помните ли филмите от 90-тте, всички мъже и най-вече тия от мафията ги зализваха със страничен път или със среден, а косите им лъщяха от 3 слоя гел). Това с пребоядисването на главния от ярко червено на черно ме радва, червеното не беше неговият цвят, заради това, че на слепоочията явно е бил прошарен с бяло и там червеното стоеше оранжево въпреки боята, според мен са го забелязали и затова са го покрили с черно, та да прилича на човек. А и в началото като го даваха да снима исторически сериал, пак беше с черна коса под шапката, а не с червена и ми стоеше много по-добре. Единствените свясни прически за мен са тези на ТаеРи и тази на Таткото, харесват ми и им отиват на лицата.

Между другото, ТаеРи е много странен образ - не мгоа да разбера от къде вади тая смелост, това самочувствие и тази арогантност, каквото и да знае като тайна /, а аз се досещам за две неща, които са тайни на семейството/, просто е странно.....твърде пресилен образ според мен, но пък ако не беше нямаше да е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aria, много си наблюдателна, аз не се бях загледала чак толкова подробно в лицето му, но определено не ми е неприятен. Интересно ми е каква е историята

Spoiler

от миналото, в която той не е вдигнал телефона на главния по заръка на майката. Сега ми се струва, че е на страната на главния, но пък тук идва въпросът докторът какъв го играе, след като видяхме, че рапортува и приема пари от майката. Чудя се ще стане ли ясно коя е истинската майка на главния и какво е станало с нея. 

Главният ми харесваше повече с червена коса понеже го правеше доста по-младолик (не че е много възрастен по принцип), тъмното почти винаги слага някоя и друга година отгоре. 

Относно Те Ри, и на мен ми идва прекалено как ги разиграва, но от разговора с шофьора нали стана ясно какво е едното нещо, на което разчита и с което изнудва майката.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми това сериалче, вървеше плавно, с изключително добри диалози и динамика между героите. На моменти чак се чудех преводачите ли бяха на супер високо ниво, субтитрите бяха много добре направени. Като се замисля, досега май не съм гледала сериал с толкова смислен превод от корейски на английски! 

Пиденим ми е абсолютният любимец от сериала! :896767:

Spoiler

Неловките целувки между главните в последния епизод леко ми развалиха вкуса, но това да е кусурът. Много се радвам, че имаше щастлив край за Те Ри и шофьорчето - големи сладури!:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, jira написа:

Хареса ми това сериалче, вървеше плавно, с изключително добри диалози и динамика между героите. На моменти чак се чудех преводачите ли бяха на супер високо ниво, субтитрите бяха много добре направени. Като се замисля, досега май не съм гледала сериал с толкова смислен превод от корейски на английски! 

Пиденим ми е абсолютният любимец от сериала! :896767:

  Скрий съдържанието

Неловките целувки между главните в последния епизод леко ми развалиха вкуса, но това да е кусурът. Много се радвам, че имаше щастлив край за Те Ри и шофьорчето - големи сладури!:)

 

На абсолютно същото мнение съм. Музиката също беше на ниво.

 

Off Topic

не съм видяла още кой пее песента, която У Джи У изпя, обаче беше наистина прочувствена, когато го даваха той да я пее. И въобще сцените с малките в последните 3,4 серии бяха едно от най-дбрите неща в сериала. Вярно бяха много сухи целувките между главните, ама когато мениджъра целуна за пръв път Те Ри, бяха много сладки и въобще в малкото моменти, които ги даваха, ми бяха по-истински сякаш от главните. Останаха неизяснени неща, Су Хо прости на всички около себе си, но не и на докторчето, какво стана с баща му и тръгна ли нагоре пак кариерата му, поне да бяха дали и един фен в последното предаване на продуцент И, който да го подкрепи. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силно впечатление ми направи малкия Су Хо, изглежда ми познат, но не се сещам откъде. Много зряло представяне направи, все едно е играл, играл... Но и айдъла, големия Су Хо и той ме изненада приятно, не очаквах да е толкова убедителен. Въпреки сериозно-тъжното изражение, ама то ролята му беше такава, имаше много приятно и добро излъчване. За първи път главната ме остави с чувството, че не се раздаде докрай, както в предишните си продукции, а аз съм ѝ голям фен и направо се чувствам измамена. Дали ролята не ѝ пасна, главния ли, не знам. Докторчето расте ли, расте, страхотен талант. Приятеля, шофьор и т. н. - железен и готин /ама много млади за по-зрели роли в тоя сериал/. А Лудия Канг обра овациите - и с визия, и поведение, и страхотната заразителна усмивка. Добре си прекарах с времето с тая историйка, благодарение и на българските субтитри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, kitket написа:

Много силно впечатление ми направи малкия Су Хо, изглежда ми познат, но не се сещам откъде. Много зряло представяне направи, все едно е играл, играл...

 

Just Between Lovers, While You Are Sleeping, Pinocchio, The King Loves, мерна се и в Гоблин. И още доста сериали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.02.2018 at 2:23, jira написа:

 И червената коса му ходеше, но странно защо в 7-и епизод я смениха. 

 

Закон е в корейските сериали прическата на главния да се смени, щом сериалът преполови епизодите си :D

Изгледах първите три серии и мноооого ми хареса! Продължавам зарибено да гледам и останалите.

Липсват подплатени сцени с безсмислени действия. Върви плавно с добър диалог.

Такъв сериал се пада по един на година-две. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за какви айдъли става дума, но сериалчето наистина си го бива!

Почти го изгледах и продължавам все така, без превъртане.

Не знам защо никой не го коментира.

За пръв път няма нито един дразнещ персонаж, даже аджумата ми харесва.

Тоя шемет Канг само се прави на такъв, всичко разбира и действа целенасочено.

Главният е малко грозен, хич не му отива да се усмихва... Но са сладка двойка.

С една дума - препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, zaharchee написа:

Не знам за какви айдъли става дума, но сериалчето наистина си го бива!

Почти го изгледах и продължавам все така, без превъртане.

Не знам защо никой не го коментира.

За пръв път няма нито един дразнещ персонаж, даже аджумата ми харесва.

...................

Главният е малко грозен, хич не му отива да се усмихва... Но са сладка двойка.

С една дума - препоръчвам!

 

Аз не го коментирам, понеже сериалът беше хубав, интересен, НО обикновен и някак си твърде нормален! Стана ми любим, но като изключим това, няма какво да кажа. Добре беше заснет. Свърши така, както и почна, а по средата беше същото.

За главния се съгласявам, че не е красив - беше ми антипатичен и усмивката му е ужасна, повече му отива да е сериозен и да не показва зъби /нещо лукаво и хищническо има в гримасите му когато се усмихва/. Обаче му свикнах. И гласът му беше много приятен /нормално за радиоводещ/.

Аз също го изгледах текущо, с интерес, и го препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно. Уж нищо ново, но ти влиза под кожата. Може би защото отсъстваше истински злодей и вечните клишета покрай него.  Гласът на главния наистина беше много приятен, всъщност най-хубавото в него. Дори шофьорчето ми беше много симпатично с тоя poker face :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше поредния сериал, който отбягвах дълго време. Не ми допадаше идеята да отделя 16 часа от времето си, за да изгледам нещо с подобен сюжет.. Но в крайна сметка ги изгледах и съм доволна от сериала. Не мога да го включа в любимите си, но все пак... Наистина си мисля, че главната не даде всичко от себе си или просто ролята й беше такава.. Но за сметка на това аз ли съм единствената, която наистина, наистина много хареса главния? Включително червената му коса (не мисля, че на друг би му отивала толкова, колкото на него) и приятния му глас. :inlove: Държеше се инфантилно на моменти, но беше толкова сладъъъък. На моменти имах чувството, че говори на мен, а не на главната. :D Освен това и двмата ми изглеждаха притеснени, стигнеше ли се до момента за целувка. 

Продуцент И ме дразнеше малко в онези моменти, в които непрекъснато се появяваше и звънеше на главната. Другата сценаристка също бе дразнеща. А докторчето... Голям красавец. Мениджърът и забравената актриса също ми допаднаха като двойка и се надявах да покажат повече сцени с тях, но за жалост, не бяха много. Като цяло останах с приятни чувства след всички епизоди и с усмивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Gabriella написа:

Но за сметка на това аз ли съм единствената, която наистина, наистина много хареса главния? Включително червената му коса (не мисля, че на друг би му отивала толкова, колкото на него) и приятния му глас.

 

Не си само ти. И аз много го харесвам. Има някак аристократично излъчване и изглежда много зрял.

А в Splash Splash Love направо си играеше краля - роля, тъкмо за него. :D Сега, след като се наслужи в казармата, си го чакам да го гледам в нови сериали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното клише за безгръбначна звезда която не може да си върже обувките без мама. Трябваха му 12-13 серии да си намери топките. Боже, какви рибешки целувки. Беше ги страх да се мляснат.  Ама и тя на 18 години , как да я целува? Kim So Hyun с това бебешко лице изобщо не мога да я възприема като зряла жена. Поне сериала беше спокоен и без сериозни драми и раздели.  Но все пак се надявах да свърши по бързо. На единият от руските сайтове излизат 13 серии и си викам , супер, и после като видях,  че са 16 се почувствах много измамен. Имаше и доста нелогични моменти при вземане на решенията. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...