Jump to content

Recommended Posts

Сюжетът хваща, това е ясно, на светлинни години е от бозите. Главният обаче не ме грабва за момента, с истеричните му drama queen изблици. Това е положението в 3ти еп. Всичките ги гледам за пръв път, с най-добри впечатления засега съм от Mackenyu. Като цяло, това е сериалът, който вероятно ще работя с най-голям кеф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. В началото главният беше праволинеен, но настъпва промяна в него. Героят на Маккеню също търпи развитие. Ще е интересно да кажеш, как се е трансформирала историята до финала, според теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма. Да се развива момчето, и тая целувка малко да я поразвият, че сега е едно поемане на дъх, едно стискане на очи, все едно в панчаревското езеро ще се гмуркат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@helyg, разбра ли клошара ква роля има у сериала - да се вози на асансьора :D

 

Седмият Паралел изкърти миФките :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паралелът няма тема, нали :) ? Аз малко зациклих на осмата, та се чудя дали да не по цикля на паралелът :). От друга стара , като не знам това как свършва...... с две думи страх ме е, че ще ми разкрие края тоя мити паралел.

 

П.П. Благодаря за превода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме притеснява алтернативният край, който може да ме светне за края на този. Разбира се, може и нищо да не ми просветне, но ми се струва, че е по-редно да ги изгледам едно след друго. А може някоя добра душа да ми неправи сбит (или подробен) преразказ на последните две серии и да почна другата история :D.

 

П.П. Там може да ми се видят по-читави хората :)

 

П-П.2 . Чудно ми е дали Судачи, не е момчето от училището на Сайко . Съученика дето отрепа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Кева написа:

П-П.2 . Чудно ми е дали Судачи, не е момчето от училището на Сайко . Съученика дето отрепа ?

Цъ, Судачи е друга бира. Ама сбит преразказ няма да ми се получи, че мнооого добре го бяха овъртяли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Кева сериите в паралела не са свързани една с друга така, както в основния сериал. Там трябва да гледаш серия от основния сериал, серия от паралела - и така да ги редуваш. Всяка паралелна серия показва какво става след смъртта на нашите, целуващите се, в света, в който те умират. Съответно следващата серия не продължава предишната от паралела, а показва какво става, когато умират във втора серия от основния сериал и така. Всяка паралелна серия е свързана със съответния номер серия от основния сериал, но ако се разглежда като самостоятелен сериал, не става. :lol: Затова и няма отделна тема, то като отделен сериал е нещо напълно безсмислено. Всяка серия е един вид притурка към другата серия.

@cucyta  кой е тоз Судачи и за кво се бори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...