Jump to content

Recommended Posts

DQ_C7HZUMAA5c2V.jpg

 

Off Topic

DP2MXXEVoAEqKVG.jpg

kissthatkills-englishsubs.png?resize=700,394

DQ-m-gxVQAAZozE.jpg

 

Todome no Kiss (トドメの接吻(キス))

Страна: Япония

Също така известен като: Kiss that Kills

Период на излъчване: 2018 Януари 07 до 2018 – Март – ?

Време на излъчване: Неделя 22:30

Формат: Renzoku

Жанр: Мистика, Драма, Романс

Канал: NTV

Епизоди: 10

Режисьор: Sugawara Shintaro, Akashi Hirot

Субтитри: Английски

 

Участват:

Kento Yamazaki като Otaro Dojima

Kadowaki Mugi като kiss woman

Arata Mackenyu as Namiki Takauji

Araki Yuko като Namiki Mikoto

Sano Hayato като Hasebe Hiroyuki

Jun Shison като Osanai Kazuma

Masaki Suda като Harumi Ittoku

Miyazawa Hio като Hotei Michinari

Hotta Akane като Mori Nao

Karata Erika като Aota Marin

Yamamoto Ai като Koyanagi Nanako

Mitsuishi Ken като Dojima Akira

Okunuki Kaoru като Dojima Mitsuyo

Okada Yoshinori като Nezu Koichi

Yuge Tomohisa като Tsuji

Yamada Meikyo като Namiki Takeru

Takahashi Hitomi като Namiki Kyoko

Koichi Mantaro като Arai Gunji

Shaku Yumiko като Riho (епизод 1)

Arai Atsushi като Sameshima (епизоди 7-8)

 

Резюме: Otaro Dojima (Kento Yamazaki) е популярен“ host“, който след инцидент в миналото, вярва че любовта прави хората нещастни, затова се интересува само от пари и слава. Докато един ден не среща мистериозна жена с бледо лице и кърваво червени устни. Жената целува Dojima и той умира, само за да се събуди седем дни назад. Така започва странен период в неговият живот на нейна целувка и връщане към миналото отново и отново…

 :essub:

 

:subs: Свали с български субтитри: :click::click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали :click: :click:

 

Свали руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе английски превод на еп.1. Описват сериите като комбинация от мистерия и комедия. Да видим.

На снимачната площадка много се забавляват. Из мрежата излязоха мейкинги.

Off Topic

26239004_397244604022161_727563446561001

26815520_398228500590438_189875415130824

26734012_395027227577232_475570371796289

26229536_394481430965145_839856449208447

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено беше интересна първа серия, с множество обрати и перипети за героя на Кенто. Завързаха любопитна мистерия, а наличието на толкова много народ в еп. 1, може и да е, за да ни объркат.

Комедия имаше доста. Забавните ситуации идваха от уплахата на главния герой, който получи някаква фобия, след толкова "убийства". Шегата настрана. Мисля, че по-скоро ще му хареса това повторение, понеже именно то му позволява да прекроява бъдещето, както на него му е изгодно.

Off Topic
Off Topic

Защо се случва всичко това? Какви са подбудите на момичето? Как става този номер с убийствената целувка и връщането на времето?

Направих си извод, че малкият брат на главния най-вероятно е оживял. Мисля си, че той може да са окаже Хасебе. Обаче, Такауджи не е истински брат на Микото. Замислих се за него, но той е по-голям, а и беше на онзи кораб в началото.

 

Музиката е хубава. Дано да излезе песента на Судачи!

Дано да са го измислили логично и наистина вълнуващо, за да се радваме, когато започнат да се разкриват нещата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста объркващо беше с това напред-назад. Но пък интересно. А що се отнася до момичето... 

Off Topic

все си мисля, че момичето, което видяхме в началото и момичето с целувката имат нещо общо. А може и да са един и същи човек. Доста си приличаха.

Вече и втората е с руски субтитри. Продължавам гледането.:D

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност двете са един и същи човек.

На мен ми е най-любопитно, как се случват нещата? Дали е, както предположи музиканта, преместване само на съзнанието?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да са го измислили добре и да разберем. А музиканта си има предистория и чакам с нетърпение да я видя.

И кое е това момиче също искам да разбера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еп. 2 ми се стори една идея по-разпилян. И други герои започнаха да психясват. Какво му стана на Джун-Джун?

Малко повече ми се иска да задълбаят при богаташчетата. Сано Хаято съвсем се изгуби. 

Вече имам бегла идея, защо главният се връща по този начин. Очевидно има връзка с инцидента от миналото.

Все още ми е най-интересно да разбера механизма, по който това става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, започнаха да изясняват малко по малко. От края на епизода останах с впечатлението, че героят на Кенто  май сам може да се връща. Целувката е само като стартиращ бутон. Няма да се изненадам ако накрая излезе, че това са преживяванията му на прага на смъртта, в момента когато е във водата. Но това са само предположения :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УОУ! Еп. 3 разкри доста неща. Тази комедия, която се разиграва в момента, дали накрая няма да се превърне в трагедия?

Off Topic

Тези двамата все още не се досещат, че са децата от кораба.

Как разпознаха Ейто отнези от Намики Груп?!

Героят на Судачи все още ми е непонятен. Песента му обаче е много добра. Включена е като ендинг под името Sayonara Elegy.

Ето целият сингъл. Това момче не престава да ни изненадва.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова с моите предположения:D. Добре са го завързали:D. Остава само да чакам продължението:D.

А песента е много приятна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една супер интересна серия! Еп.4 е събнат!
Отново много преобръщания и изненадващи обрати. Този път имаше и доза трогателност, която направи серията по-силна.

Off Topic

Така, така. Такауджи си показа лицето. Няма да се учудя, ако сега има връщане, за да успее Оотаро да се види с бащата на Микото. Лошото е, че Такауджи е една крачка пред него. Той знае нещо, което хостът не подозира - истината за кораба и най-вече разпозна Оотаро.

Обаче лъжата на Ейто беше много глупава. Направо си играе с огъня това момче и като нищо се се опари сериозно. За момента единствената му надежда е Сайко, но

Off Topic

колко още ще може да го спасява тя? Това е доста опасно. Не бива да продължава вечно. Очевидно е, че вече се появяват и странични ефекти за двамата - главоболие, а може би и припадъци натам. Ейто извърши голяма лудост като скочи от покрива.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе клип към песента на Судачии! И Кенто участва.

Судачи получава отличен и като певец! Дано само не зареже актьорството, покрай толкова неща, които подхвана напоследък. Тази година обра почти всички награди за главна мъжка роля в Япония. Окачвам и Академията им да го удостои със същия приз много скоро.

Линк

Има нова преведена серия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една много силна серия. Далеч по-емоционална от предходната! 

Off Topic

И аз се разплаках в момента, в който спаси майка си.

Страхотно върви дорамата! Все още не се знае, кой кой е - добър или зъл. Всеки един герой е пълна мистерия, но съприкосновението им един с друг ги кара да разкриват истинските си чувства.

Off Topic

Ето това беше истинският Ейто. Хостът само се опитваше да забрави миналото.

Надявам се сценаристите да не изгубят скоростта, с която се движи историята!

Следващия епизод обещава да е доста напрегнат. Май ще се случат тежките последствия от връщането, които предполагах.

Имам ново предположение, кой може да е Кота.

Off Topic

Дали не е героят на Судачи?!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая излезе онлайн превод за еп.6!. Надявам се да не спрат с добрата скорост, с която превеждат дорамата!

cover of the latest "The Television PLUS" (23 Feb 2018 issue)

Off Topic

28056626_1949544461726780_87335445870208

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напрежението се вдигна още.
Стана тя, каквато стана... Така е. Който си играе с огъня, може сериозно да се опари.
Off Topic

Не знам, дали Оотаро си даваше ясна сметка за последствията от всичко, което прави. Не толкова за другите, а за него самия. Дали въобще осъзнаваше, че може да си изгуби живота.

Много мъчителен епизод беше този, в който и двамата си спомниха за кораба.

Сега какво? Кой ще го върне? Дали някой от останалите замесени? Може би Судачи?

Поне успя да спаси Хасебе, след толкова опити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ...

Spoiler

Ако не се сети да целуне Хасебе, не я признавам... Все едно е с кой работи примката. Макар че съдейки по при-вюто ще оздравява бавно и мъчително...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...