Jump to content

Recommended Posts

28511510.jpg

 

Cross (크로스)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Cross: God's Gift

Период на излъчване: 29 януари 2018 – 20 март 2018

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 21:30

Жанр: Медицински, Отмъщение, Трилър

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Shin Yong Whi

Сценарист: Choi Min Suk (My Brilliant Life, Blind)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Go Gyung Pyo като Kang In Kyu

– Uhm Ji Sung като In Kyu (young)

Jun So Min като Go Ji In

Jo Jae Hyun като Go Jung Hoon

Kim Ji Han като Lee Joo Hyuk

Yang Jin Sung като Son Yun Hee

Jang Kwang като Son Young Shik

Kim Jong Goo като Lee Sang Hoon

Heo Sung Tae като Kim Hyung Bum

Yoo Seung Mok като Baek Ji Nam

Woo Hyun като Noh Jong Il

Seo Woo Jin като Ha Kwan Woo

 

Резюме: Драмата разказва за талантлив млад човек, който следва медицина от желание да отмъсти за баща си, убит преди петнадесет години.

Бащата на Канг Ин Кьо (Go Gyung Pyo) е убит брутално преди петнадесет години. За да отмъсти на тези, които са отговорни за смъртта му, той става лекар в затвора, където се намират…

 

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с български субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

                         

Онлайн с руски субтитри  :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чакам свръхкомпетентното мнение на Дидо, за да ме стимулира да гледам :D

 

А иначе, засега се очаква добра добър медицински трилър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на кантар за сега. В една друга драма писах, че съвпаденията и случайностите не са такава рядкост даже и в реала, та ги приемам в драмите, но тук просто няма нещо дето не е такова.Едно, че всички са навързани, като свински черва и като вземат та се случат чак пък  20 случайности случайно и още толкова баналности за три епизода, обхващащи броени дни, почвам да получавам сърбежи.  Като прибавим и очертаващите се геометрични фигури, затворите дето станаха на мода тая година и  отмъщението, не съм очарована, но ще погледам още, пък да видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Единственото "съвпадение", което ме дразни до момента, е дъщерята на шефа на болницата. Която освен, че ми е леко антипатична, но и ще е със сърцето на сестра му.

Друго навързано няма. Не и излишно навързано.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не съм го изпуснала със сърцето, казаха ли го, в коя серия.

 

Аз пък очаквах, че няма да ми хареса сериала, но ето, веднага като излязоха субтитрите на 4 ти епизод и го изгледах сутринта докато си пиех кафето преди работа. Клишета има, никога не са ме дразнили, в гледането на сериалите ме води най-вече как го чувствам докато гледам, дори и с най-баналната история, ако е хубаво разказана, съм залепена за телевизора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

27 minutes ago, Kiddo said:

Не са го показали или казали, но реакцията й, когато го видя, сочи към това :)

Екзактли! Епизод 3, около 10 минута. Сърцето й го позна. На мен пък тя ми е по-симпатична. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия май вярно ни взеха за канарчета в четвърти епизод. Медицинската част няма да я коментираме, хората не са експерти и минава, каквото и да покажат, не че не показват едно и също, но карай.

Сцената в гората и тичането с гьонени чепици в гората, обаче  бяха  смeхотворни.Явно не са се пробвали снимачният екип да тичкат.Осван това, упоената беше хванала ръце на врата му:28558:- как ли, па падаха и ставаха, накрая към шосето се присетиха, че трябва  да маха ръце некоординирано.Оня пък що го не гони и как го не хвана- без коментар.И си тичаше през нощта, само ,че  беше светло.

След всички премеждия нашият цъфна в болницата с идеално чисти  сухи обувки  и панталон, като изваден от кутия с малко червена боя на ръкава.:896767:

А колкото до навързването и случайностите

Off Topic

1.Случайно в затвора е и вторият престъпник.

2,Случайно докторът пристигна в момента на свадата.

3/Случайно го оперира.

4.Случайно попадат точно в тая  болница, при стотици в Сеул.

5.В нея пък всички са доктори случайно са деца на директор , шеф и доктор и нашия приемно дете- дето не били навързани.;)

6 Случайно е било присaдено сърце или каквото на щерката на директора с донор сестрата.

7 Случайно нашият чу разговора на дядката за дъщерята и внучката

8.Пак случайно се срещнаха на пътя и стана катастрофа и той случайно я спаси.

9.Случайно мед. шефът в затвора ще мълчи, защото случайно синът му е вътре.

10. Случайно, както винаги се появи конгресмен или чебол, нуждаещ се от спешна помощ

11.В ега ти огромната болница, случайно нямат четвърти опериращ.

Е малко множко случайности.:282:

Слабовато!Трябва да си затвори човек едното око за глупостите и само с едното да гледа и да се прави, че не вижда.Като почнат да се лутат и в геометричната фигура - аз търся тебе, ти търсиш друг, но той търси друга, тя пък търси друг, хептен ще я втасат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Lawandula написа:

Тия май вярно ни взеха за канарчета в четвърти епизод. Медицинската част няма да я коментираме, хората не са експерти и минава, каквото и да покажат, не че не показват едно и също, но карай.

Сцената в гората и тичането с гьонени чепици в гората, обаче  бяха  смeхотворни.Явно не са се пробвали снимачният екип да тичкат.Осван това, упоената беше хванала ръце на врата му:28558:- как ли, па падаха и ставаха, накрая към шосето се присетиха, че трябва  да маха ръце некоординирано.Оня пък що го не гони и как го не хвана- без коментар.И си тичаше през нощта, само ,че  беше светло.

След всички премеждия нашият цъфна в болницата с идеално чисти  сухи обувки  и панталон, като изваден от кутия с малко червена боя на ръкава.:896767:

А колкото до навързването и случайностите

  Скрий съдържанието

1.Случайно в затвора е и вторият престъпник.

2,Случайно докторът пристигна в момента на свадата.

3/Случайно го оперира.

4.Случайно попадат точно в тая  болница, при стотици в Сеул.

5.В нея пък всички са доктори случайно са деца на директор , шеф и доктор и нашия приемно дете- дето не били навързани.;)

6 Случайно е било присъдено сърце или каквото на щерката на директора с донор сестрата.

7 Случайно нашият чу разговора на дядката за дъщерята и внучката

8.Пак случайно се срещнаха на пътя и стана катастрофа и той случайно я спаси.

9.Случайно мед. шефът в затвора ще мълчи, защото случайно синът му е вътре.

10. Случайно, както винаги се появи конгресмен или чебол, нуждаещ се от спешна помощ

11.В ега ти огромната болница, случайно нямат четвърти опериращ.

Е малко множко случайности.:282:

Слабовато!Трябва да си затвори човек едното око за глупостите и само с едното да гледа и да се прави, че не вижда.Като почнат да се лутат и в геометричната фигура - аз търся тебе, ти търсиш друг, но той търси друга, тя пък търси друг, хептен ще я втасат.

Kиддо, доволна ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един хубав сериал ще завърши тази вечер! То тази седмица завършват няколко хубави сериала!

Гледах го с удоволствие. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...