Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Mother (마더)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 24 януари 2018 – 15 март 2018

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 21:10

Жанр: Семейна драма

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Kim Cheol Kyu

Субтитри: Английски

          

Участват:

Lee Bo Young като Soo Jin

Heo Yool като Hye Na

Lee Hye Young като Young Sin

Ko Sung Hee като Ja Young

Lee Jae Yoon като Jin Hong

Ko Bo Gyeol като Hyun Jin

Kim Young Jae като Eun Cheol

Son Seok Koo като Seol Ak

Jeon Mi Do като Ra Ra

 

Резюме: Римейк на японската драма "Mother (2010)".

Сериалът разказва историята на началната учителка Су Джин (Lee Bo Young), която все повече започва да се притеснява за своята ученичка Хье На (Heo Yool), виждайки все нови и нови синини по нея. Тя разбира, че Хье На е жестоко малтретирана от майка си Джа Йонг (Ko Sung Hee). Това събужда майчинския инстинкт на Су Джин и тя решава да спаси Хье На, като я вземе на пътешествие с нея....

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

       Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

OST :click:

 

Добре, надявам се, че като са tvN, няма да разсипят хубавата японска драма и ще направят един добър римейк...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не е гледал този сериал, че няма коментари? Аз току що го приключих и искам да кажа, че ми хареса. Доста е тежичък, но пък ми се гледаше нещо такова в момента. Заслужава си дори само заради играта на малката Heo Yool. Невероятно хлапе:yes:. Била е избрана на кастинг между 400 деца.Направо ми скри шапката.Много талантливо дете и заслужено е спечелила наградата Best New Actress на  (54th) BaekSang Arts Awards.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър сериал , хареса ми. Отлична игра на всичките майки. Малката също много добре играеше.  Актрисата(Истинската майка на Хена) много добре показа незаинтересоваността си към детето, обичта си само към гаджето, не разбирането/учудването защо другите все и говорят за Хена. Сюжета много ми хареса. Наистина е тежичък. Отношенията майка и дъщеря бяха показани на много различни нива.

Off Topic

Со Джин се отпусна някак си след като я заловиха. Явно силите я предадоха, все пак успя да се защити на процеса. Нещата след процеса станаха малко странни, тя сякаш беше решила да остави Хена сама да си живее живота. Което беше учудващо. Вярно че присъдата и забраняваше да се среща с Хена докато тече условната и присъда.  Но нищо не пречеше другите(бабата убиец, лелите и братовчедите и) да посещават Хена в детския дом.  Бабата убиец не звучи много добре.  Но аз очаквах тя да се стреми да я осинови след като и изтече присъдата или да задейства процедурата преди да и свърши условната присъда.  За малко да я отърве и другото семейство да я осинови.  Добре ,че Хена сама се погрижи за себе си въпреки ,че и беше доста тежко и съмненията я изяждаха.  Все пак финала беше хубав, не стана ясно какво стана с доктора и с Исландия. 

Препоръчвам за гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, учудващо малко мнения има тук. Това е един от най-любимите ми сериали. Въпреки, че е тежичък, си заслужава гледането на сто процента.

Не съм гледала японският оригинал, за да мога да правя сравнения, но и като ги знам японците, че са майстори на драмата, си ме е страх да му хвърля око. Иначе, много добра актьорска игра и хубав финал. На Lee Bo Young страшно и отива да играе майка, бих искала да я гледам отново в такава роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...