Jump to content

Just Because! (2017)


Ragnos

Recommended Posts

MV5BMmE5NjUzMjMtYWNhNS00YzVlLThhNTgtMGIyMDcxOTExODUxXkEyXkFqcGdeQXVyODEzNTAxODY@._V1_.jpg

 

AniDB

 

Заглавие: Just Because!

Държава: Япония

Година: 2017

Тип: Сериал

Епизоди: 12

Времетраене: 23 мин. на епизод

 

Резюме:

Вторият срок от последната година в гимназията. На учениците им остава съвсем малко време до завършването и всички са заети с подготовки за изпити и планове за бъдещето. Точно тогава внезапно се появява техен съученик от прогимназията, който се е преместил да учи в друг град. Завръщането му ще обедини старите приятели по неподозиран начин и ще начертае нови възможности за всички.

 

Лично мнение: В крайна сметка се оказа може би най-добрият SOL от около 2 години насам, ако не и повече. Без дразнещи персонажи, без излишно циврене и драми, без нелепи ситуации и случайни сблъсъци със съдбата. Просто обичайните училищни проблеми и тревоги, които всеки е изпитвал в някакъв момент. Добре започнато и добре приключено. Без намек за продължение и подобни глупости. Хубав, завършен сюжет. Препоръчвам. 9/10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тук може да се гледа с руски субтитри. Изгледах 1-я епизод все още не съм навлязла в историята както трябва, но ще пробвам да видя как е с рисувани герои.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми. Въпреки, че беше леко монотонен и бавен. Но пък въпросите, по които героите трябваше да вземат решения, все пак изискваха добре да се обмислят. Ама не можеше ли да не бъдат толкова често с тези нещастни изражения. Ходеха насам-натам като "многострадални Геновеви", поне с такова цялостно впечатление останах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не го преведеш, няма как да имам мнение, всъщност:-))) А ми се иска.

А, без да се заяждам, радвам се че излизат добри заглавия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...