Jump to content
ftisland

Unexpected Heroes (2017)

Recommended Posts

6wHRvqe.jpg

Заглавие: Unexpected Heroes / 뜻밖 의 히어로즈 / tteusbakkui hieolojeu
Жанр: уеб драма, романтичен, фентъзи
Телевизия: Naver Tv Cast
Епизоди: 10

Времетраене: 15 мин.
Режисьор: Ким Джи Хуан
Начало: 18.12.2017 г. 
Излъчване: понеделник - петък 10:00

Участват:

Choi Jong Hoon

Lee Min Hyuk

Kim So Hye

Park Ha Na

Резюме: Това е историята на трима ученици, които получават неочаквани супер сили след трансплантации на органи. Пе Джун Йонг (Мин Хьок) никога не е излизал на среща заради болното си сърце, но след сърдечна трансплантация започва да чете мислите на жените. Мин Су Хо (Джонг Хун) става свръх силен след трансплантацията си и използва това, за да помага на другите. И Юн Джи (Ким Со Хе) получава възможност да вижда бъдещето след трансплантация на роговица, но и се превръща в център на любовен тригълник заедно с двамата главни герои. 

БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

• Like 5

Тъкмо изгледах половината с руски.

Благодаря за буквите. Ще доизгледам с български.

До виждането на бъдещето не съм стигнала.

Но че сънуват едно и също тримата-да.:D

Отново благодаря за буквите.

Може после да коментирам по-подробно. Те сериите са късички, по около13 минути всяка, може да отбележиш горе в темата.

• Thanks 1

Моля и няма за какво.Исках просто да добавя линковете както горните,някои който ми ги  епреправил,така и те,но нищо.

• Upvote 1

Благодаря на ftisland  за темата!  :)

Сега за уеб-драмата - гледах до 5-ти епизод, главно заради Че Чонг Хун (FT Island).

И спирам - предпочитам и ще го гледам само на рок-сцена, като музикант!  

А в драми и филми - Хонгки и ДжеДжин, засега. ;) 

Да ме прощават феновете, но е лично мнение и няма да влизам в дискусии!

Весело посрещане на Новата година! :wub:

• Thanks 1

Първо благодаря ви,че не ми изтрихте темата и най вече че ми поправихте линковете благодаря за помощта:) И второ благодаря ви че ми харесахте темата( макар лично да не беше моя).

Сега към драмата да интересна ми беше ролята на Джоното му си подхождаше,но като цяло съм съгласна с pencheva_sz че Джонито е най да си го гледаме на сцената, не че е лош като актьор и в другите продулций които съм му гледала,ама на сцената си му е мястото.:D Така последният епизод за мен свърши като отворен край и все едно че ще има продължение(да се надявам само мога).

Относно за Хонг ки и Дже Джи да те си са справят с актьорството много по добре.Дце Джи ще участва в драма която другият месец ще се излъчва.:)

• Like 1

Да разбирам ли, че ще има твори сезон? С този финал?

• Upvote 1

Преди 1 час, NyXe написа:

Да разбирам ли, че ще има твори сезон? С този финал?

И аз искам много да има,ама мисля че може би няма да има за жалост.То краят вярно остана с това впечатление че ще има,но не се знае.Ако разбера нещо ще пиша тук.Благодаря че си е изгледала драмичката:)

Off Topic

В началото ми бе скучен,но след това действието те увлича.Най-вече исках да разбера кой е убил донора,е разбра се,сега ако имаме и възможността да разберем и защо,няма да е лошо.

Двете момчета обаче харесаха момичето и ей така като стане,се получава кофти работата...

А иначе за мен тази драма си беше като реклама за донорството, което не е никак лошо всъщност,трябва да се обръща внимание на такива  важни теми и така...

• Upvote 1

Има още какво да се желае от актьорите, но историйката ме заинтригува. Само дето няма край. Никакъв. Все едно има още няколко серии. Странно...