Jump to content

Impossibility Defense (2017-2018)


Recommended Posts

20171215113445768766.jpg

 

Off Topic

MAIN201711031600000323700819516.jpg

Impossibility%20Defense-tpsm1-1000x1000.jpg

 

Impossibility Defense (不能犯)

Страна: Япония

Също така известен като: Funohan

По мангата на: Arata Miyatsuki - "Funohan"

Период на излъчване: 2017 Декември 22 до 2018 – Януари – 12

Време на излъчване: Петък

Формат: Renzoku

Жанр: Съспенс, Мистерия, Психологически

Канал: dTV

Епизоди: 4

Режисьор: Eisuke Naito

Субтитри: Руски онлайн

 

Участват:

Tori Matsuzaka като Tadashi Usobuki

Erika Sawajiri като Tomoko Tada

Kensei Mikami като Isao Kijima

Mackenyu като Asao Momose

Hiraoka Yuta

 

Резюме: В мини драмата се разказва за Tadashi Usobuki (Tori Matsuzaka), наемен убиец който извършва убийствата си, като използва методи, които са невъзможни за доказване или проследяване…

 

Линк към филма :click:

 

Свали Raw :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Бре не знаех, че ще има и мини драма по мангата...тъкмо очаквах филма в началото на другата година...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм жалко..надявах се поне тук да има субтитри за това сериалче, но то даже и отзиви няма. :dunno: Руският превод си седи единствено и невъзмутимо от 2017 до сега почти навсякъде за тази дорама на местата където я има. Е нищо ще си го догледам без букви, поне малко прихващам вече от толкова зяпане на японски продукции.

 

Иначе историята поне за мен е с доста интересна концепция дори леко загатваща към Death Note, главният герой наподобява шинигами, но разбира се е доста далече от монументалният Ягами Лайто, все пак значимо присъствие на Матсузака Тори като въпросният убиец. Сериалчето е поредица истории, всяка от които макар и кратка изкарва на яве човешките пороци и естествено с щипка морал както добре си знаем за японските сериали и филми. Общо взето действието човърка моралните и етически възприятия на зрителя тъй като действията на главният герой своеобразно наказват така да се каже тъмните страни на човешката природа.

Като стана въпрос за филми тази дорама има такъв и всъщност покрай него тръгнах да се мъча да гледам сериала. Той не присъства тук като тема, поне не го видях в каталога, но основните актьори и респективно ролите им са принципно същите - Ерика и Тори. Филмът е нещо наистина грабващо и си отстоява статуса на психо-трилър, поне по моите критерии. Възприятията за добро и зло биват преплетени по доста интелигентен начин, още една от причните тази поредица да ми напомня за Тетрадката.

 

Надявам се след време някой да му обърне внимание. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е лесен за намиране, даже си го изтеглих с високо качество - 9 гига, като си заслужава всеки зает мегабайт от тях, но това сериалче с 4-те си епизода, че даже има и спешъл някак си е притикано под чергата. Нито превод нито нищо с изключение на руснаците, а не мисля че видях китайски и индонезийски субтитри ама нито един от трите варианта не ми върши работа, руският ми е анти, а другите ест не ги разбирам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...