Jump to content

Let's Play (2017)


debil4e

Recommended Posts

Не се провиквай ами фърли едно очо(другото си го пази за преводите:na2:) на чаповете. Приятелките са връхтъ и имаше полза от подробните им указания:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно се връща, друго излиза в хиатус... От уебовете, които следя това може би беше най-стабилното, не само като история, но и като темпо на развитие на сюжета и разбира се с редовни релийзи близо две години. Напълно заслужена почивка за авторката и не е дала точна дата, просто уточни, че ще се върне лятото, дано няма промени и да е тази година:)

Иначе частта с "край на първи сезон" малко не я разбрах щот не видях такова нещо ама то аз съм си кьорава:D Добър клифхангър спретна накрая-

Off Topic

излезе, че Чарлз и Маршъл се познават, за капак последния колабира, вероятно от изтощение. Така периодично ще проверяваме дали се е върнало, дори само за да разберем каква е връзката на тези двамата, току виж излязъл един от приятелите с дебелашкото чувство за хумор:D

 Обаче имаме истинско раздвижване в четириъгълника, доброто момче отпадна първо-дори той започна да разбира, че това което изпитва е повече любов към по-малка сестра отколкото към жена. Определено интересът му е в приятелката с червената коса и е взаимно, дори пердето Сам го е забелязала щом ги е шипнала в играта. Все още смятам, че Чарлз също няма да е, но авторката от десетина чапа като, че ли не е толкова сигурна в това и леко заби в тази посока. Може би просто ще направи същото като при Линк: проба - грешка за да покаже нагледно и на нас що нема да ги бъде и най-накрая да се насочи към влогъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това заглавие се завърна, за разлика от другите без промяна в деня и без преговарящ чап, директно продължи там откъдето спря.

Оказа се, че влогъра май е серизоно закъсал, защото поне от описанието е неква сърдечна криза май, ако не и нещо по-зле.

Доброто момче, Линк, почти напълно преживя Сам и вече наистина е само приятел. При Чарлз нещата още са мъгляви-той още си изяснява какво точно изпитва, но и там няма да се получи както върви. Авторката вече очевидно насочва вниманиетони към Маршал, но той все още е ангажиран и първо трябва да скъса с неговата. Очаквам тя първа да е инициаторката на раздялата, също както когато са започнали. Колебая се каква причина ще изтъкне-може да е, че все се крият и и е писнало, че връзката се е изчерпала, че се интересува повече от работата си отколкото от нея, абе вероятности много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм писала отдавна, но след почивката нещо в него ми липсваше и днес най-после си го върнах:D Е, както и да го гледам, съдейки по подсъзнанието Сам ще си пасне най-много с Чарлз, направо са родени един за друг:282:

8e95400e5f8ed8c8.png

 

Авторката е доста иронична и това ми липсваше последните седмици, радвам се, че пак се прояви:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А стига бе, доброто момче я поля със студена вода: "не ме възбуждаш...":blink: То нема лошо, не я лъже от съжаление или криво разбрано съчувствие, но все пак той я подлъга в обратното. Сериозно ми дожаля за нея, горката колкото нерви изхаби около нощните подготовки за важната крачка:lol2:

Предполагам авторката първо ще ни покаже самобичуването на Сам, после и облекчението от цялата развръзка, След това е ред на Чарлз да отхвърчи като вероятен кандидат. Само не ми е ясно как ще разкарат породистата к...ка от Маршал, освен сама да го напусне, друг начин не виждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...