Jump to content

Let's Play (2017)


debil4e

Recommended Posts

Сам показа и гръбнак и ум, при тва в няколко поредни чапа:D Особено ми допадна когато отряза Маршал, с аргумента, че няма нужда от чувството му за вина.Надявах се да запазят темпото , но този път си беше пълнеж. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо сценките с Маршал загубиха магията, ся далеч по-интересно ми е какво става в офиса и по-точно държането на прекият и шеф откакто я видя по оня потник:lol2: Подозирам, че и начина по-който го отряза също помогна, ц... бюста верно е от значение, но далеч повече се впечатли от поведението и как си отстоя позицията, събуди интереса му.

Обаче двете и приятелки ме разсмяха-Сам и костюм на валкирия, тате ще ги убие:282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не се бях смяла така, спиралата си е опасна, а за въображението да не говорим:D Тихите води...:282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът е кого имаш предвид под "него", щот това е втората и "среща" с двама различни мъже, макар и визуално подобни:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъ Уан имам предвид, не е ли Marshall? Или той докат се натутка, тя ще навърти 700 хилки и направо дедо да я зима :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и Marshall да е, авторката засега не дава индикации към кого ще се ориентира. Конкретно Сам още витае из облаците и се вижда като част от двойка само в мечтите си, друг е въпроса с кого успя да си се представи въобще. Ако е въпросния човек ще е интересно, защото не виждам често подобно развитие.

Единият, шефа, не мисля, че ще  е той-твърде различни са като цяло и неговото е моментен интерес, пък и там има съперница, скрита засега, с която е по-веоятно да е поради ред причини. Marshall също има гадже и колкото и неприятен да го показваха досега не беше от кръшкащия тип. Остава номер три и точно за него казвам, че ще ми е интересно, защото добрият у разните произведения(освен в някой романтични филмчета) винаги губи и ако тук спечели ще ми е интересно да видя развитието.

 

П.С. Дедо нема шанс, освен ако Сам не си го пресдтави като герой от игра. Няма начин дори да я приближи, тя не само ще изпуши, може дори да припадне...от кръвозагуба:lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, това си ми е обичайният поглед. А също и в момента, докато те чакам да си провериш мейла, че да ходя да ям :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, тъмън Сам почна най-после да действа "адекватно" на ситуацията и Маршал цъфна на сцената:lol2: Погледа на Линк е точно на място, жалко че надали е свързан с конкретната ситуация. "Кучо" радва на макс, а попълнението на влогърката направо изби рибата:lol2:

Off Topic

059fb37ac9586327.png3b7ee0554646b539.pngfc6b753d73e9928f.png-тва същество предизвиква у мен същите емоции като снимка на мис Б-я 2018 и те не се различават от тези на вълкодава:lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, още ме боли корема от смях:282:, тези двата чапа бяха разкош. Обучението предложено от приятелките(те са железни) направо надхвърли очакванията и Сам доказа за пореден път, че тихите води не са най-дълбоки ами бездънни и с подводни теченията дет ще те държат направо на дъното:D Колкото до това кого избра тя - определено следва принципа на дядо поп-и трите/мата:lol2:

  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...