Jump to content

Let's Play (2017)


debil4e

Recommended Posts

a4ddc10b2032997a.jpg

заглавие: Let's Play

тип: webtoon

автор: Mongie

статус: онгоинг

томове: 9 чапа(засега)

година: 2017(също вероятно)

инфо: тук , повече вероятно има в туитър, но аз не го използвам и не смятам да го правя, така че не поствам и линк:)

чети онлайн: тук,

седмична, всеки вторник

сюжет: Единствената кариера, която някога е интересувала Сам е на програмист и то на компютърни игри. Но тази и мечта е унищожена още в зародиш от популярен влогър, който дава лоша оценка на нейната пилотна игра. И както знаем, понеже злото рядко идва само тя се сдобива с нов съсед, който за неин "късмет" е точно въпросната личност. Ще успее ли Сам да се справи с всичко това, останете и ще видите


лично мнение:

Off Topic

 

Много симпатично заглавие. Чете се лесно, въпреки че засяга доста наболели проблеми като до каква степен социалните мрежи влияят не само на ежедневието ни, но и на кариерата. Освен това действието се развива извън Азия(тя и авторката е американка:))-сериозно се затрудних да си спомня откога не съм чела нещо подобно:huh:. С това заглавие ще поправя този пропуск:D


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следя го това заглавие. Приятно е и наистина се чете леко. Много се смях в осми епизод как Сам се пънеше пред вратата му за да му каже да пази тишина ,а накрая шмугна една бележка и дим да я няма. Общо взето като повечето хора в нета :D   А и котката е супер яка :P Определено ще си го следя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е куче:D Наистина беше симпатичен момента с надъхването,но и в този се смях когато се чудеше как е разбрал, че бележката е то нея пък той на всички е пуснал такива:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оххх,вярно че е куче. Аз с тия котки направо съм се побъркал :D     Много ме беше израдвал и чапа с баща й,първо как го даваха някакъв супер страшен и лошо изглеждащ и изведнъж,изненадаааааааа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле как им се зарадваха в пицарията, сериозно ми е чудно какво толкова са направили за подобно посрещане-определено не са се напили с произтичащите от това последствия, кат ги гледам не са от тях:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са се вживели в нещо,може да са поотрошили малко инвентара и затва сега като ги видяха и настръхнаха. От чап на чап все по ме радва комикса,а и ми припомня времената когато играех и аз MMORPG.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, причината да не ги искат в пицарията дори не би ми хрумнало и ме разсмя:) 

 Главния майстор или Лидера(мишленце помагай с термините:D) също беше голям образ, а хлапетата дето ръсеха "мъдри" и "всеизвестни" клишета, пардон истини пред онази игра бяха капака, особено авторитета когото цитираха:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Too long му било да чете упътването...ма кво пък, направил й бил безплатна реклама. Майкоууу, как не го унищожи тогава и на място...

И що му призна веднага, че го познава, да беше го разигравала до побъркване, не е като да не си е заслужил :896767:

 

Кучето и на мен ми мяза на котка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл/а!

 

И аз(вероятно и мишленце) първоначално реагирах като теб, не разбирах защо не му се развика или поне да даде някакъв отпор, но по нататък когато ни показаха част от характера и. Горката, хем е перде хем интроверт:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МерсиМ!

 

Рекламите на майка й ме попиляха :D

Иначе, не можеха ли да не я правят дъщеря на някой си...Сега съвсем ми става непонятно тръшкането й, както и защо е тръгнала да я тества под истинското си име, на първо място.

 

Бележката - и аз съм оставяла такава на съседа, без опция да скрия, че е от мен :896767:

 

Любима фраза вече ми е 'I'm ready to log out of life now'. И добри поуки можеш да си извлечеш - никога не ядосвай хийлъра си. Примерно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Тя е много мила когато я опознаеш":lol2: Да бе, само дето не я разкъса на място.  Кучето продължавада радва на макс, а за главния разбрахме, че има големи ходила-информацията беше жизнено необходима:D

 

Има нещо обаче в заглавието, което ме смущава-заемките от Азия или поне на мен ми изглеждат така. Всъщност не се изразих точно, елементите от историята, които са типични за Азия, но не мисля, че ги има на запад или в Щатите (щот там се развива действието, но живелите там ще кажат по-точно) . Имам предвид лоли-моето с личния иконом дето е глътнал бастун, пищящите фенки(тоя не ми се видя чак толкова популярен) и най-вече криенето на връзката с някого пак от феновете:huh:, тва е леко надживяно зад океана или се лъжа!? В Европа със сигурност е, но луди си има навсякъде като се замислиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин чап беше този. Благородно му завиждам на главният за тялото,за краката не смея да изразявам мнение,само знам,че колкото по-големи,по-трудно си намират обувки :D  Кучето радва ,спор няма,винаги с безценни физиономии. Сам е супер яка и много ми харесва,само трябва да си повдигне самочувствието,че верно оная почти я разкъса. А без малко да забравя хилъра от предните чапове. Ей тва е човек за пример,много се зарадвах,че има и такива хора,поставящи другите над себе си понякога :)  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми той главния за тва тичкаше по шорти от 80-те, да му завиждате:D 

Виж на розовата хрътка(чак ми дожаля за нея-как си я представя собственат и половинка) не ми докара такива мисли. Аз симпатизирам на баристата, оня русичкия дето ще любовта му ще остане несподелена и аресах като персонаж(такива у живота нема) лидера на гилдията, афроамериканеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам иронията на авторката-плочките са си фенсървиз:D. Обаче сцената на рецепцията във фирмата ме уби. И шантавата секретарка, и  доставчика, и тъжната и реплика за кафето:lol2: Сега очаквам да си изкара резервен чифт дрехи:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уаууууууууууу ... Сам,повдигна настроението ми,пулсът ми и някой други неща с това потниче и тези дадености ,ахх :wub:   Перфектна е :rolleyes:   Но очевидно не съм единственият мъж ,който се възхити толкова много,гледайки колегите й ,особенно пича дето и даде ризата. <_<  А колежката й е егахти филмарката,умори ме с това самочувствие,ала Мерилин Монро  :D

Ох,ама тия фенки на Маршал,са егахти крайните,направо са й сринали репутацията,дано той да поправи нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая от рецепцията сериозно и хлопа дъската, то бива самочувствие ама нейното е направо на друго равнище:lol2:

 

Ох, тая двулична лисица, прекият и шеф...Няма начин да повярвам, че го направи от съчувствие щот видя, че се чувства неудобно, него винаги го движи интереса и откакто колегата и го скастри, че тъче на два стана прай поведение. Пък и нищо не губи, само печели ако помогне на дъщерята на шефа. За нея не познах, че има резервни дрехи, но е напълно реално да предположа, че има резервна риза в офиса-абсурд, точно шефа на отдела да се движи топлес.

Кретена съсед пък, чак сега разбра кви ги е натворил. Още един самовлюбен кретен, който не мисли за последствията от действията си. Тя му каза, че коментарът му и е навредил, но той дори не я е слушал<_< Много е възможно тя да не е първата жертва на него и феновете му. Пък и не съм сигурна, че може да оправи нещата. Да кажем, че запише нещо като извинение или положителен коментар или и двете, пак няма гаранция, че феновете му ще и оправят точките/рейтинга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охоо, въпреки срещата с чудовището "конфронтация"

Off Topic

ca449383dc6ae078.png

Сам се стегна и се опъна на Кен

Off Topic

e9ae2e9a5d8fc526.png(прекият и шеф, само Барби липсва у картинкат)

, макар че колкото и да ми е неприятно съм съгласна с аргументите му. Просто, от нещата, които са ми споделяли близки живеещи там, съденето за щяло и нещяло си е направо национален спорт. 

Иначе цялата сцена в офиса ме изкефи на макс-от оценяването на прелестите на Сам до нейният съвсем резонен въпрос, защо щом като има резервна риза(която още не е пипнал дори и се мота полугол) направо не и е дал нея:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам може явно когато реши:). Пък и най-после реши да потърси помощ от този нейният колега, който я поддържа и то не защото е дъщеря на шефа.Също готин персонаж.

 

Обаче никой не може да се усъмни, че е дъщеря на баща си-кви сценарии му се въртяха в главата само:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авторката продължава с разръчкването на сериозните проблеми, като например хейтърите. Или добре си е свършила работата(проучването) или говори от личен опит, което всъщност е без значение-изброените резултати от необмислени, пък било и добронамерени действия са си реални. Добре, че гаджето на Маршал го спря, но пак опираме до изборите(за това и толкова ми допада заглавието)-колкото по-популярен става, толкова повече ще се увеличава броя на подобни случаи, а възможностите за контрамерки ще стават все по-малко. Чест му прави, че все пак опитва да поправи стореното дори ако резултата е минимален.

Обаче колегата и е страхотен-как само и повдига самочувствието:lol2: Работната група дето си спретнаха набързо също ме разсмя-скоро всички в отдела ще се включат май:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още дълбаят в проблемите на сайтовете и връзката между коментарите и рейтингите:D Обаче пак имаше на какво да се посмея-нищо чудно, че не можа да се озъби на Маршал, ми тя бая сериозно си е падала по него:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...