Jump to content

10-ти рожден ден на Eastern Spirit - дискусионна тема


Recommended Posts

Рождения ден на форума е най-добре да си се отпразнува в самия форум. Все пак това е форум. Честно казано не знам какво различно бих си казал на сбирка с някой съфорумец, което да не мога да си го кажа във форума. Аз съм част от форума от 2008г. и не разбирам защо хората не пишат тук, а в същото време искат сбирки. Ако са толкова активни и на сбирката, колкото тук...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ‎28‎.‎12‎.‎2017 at 18:55, CToTaKa написа:

Рождения ден на форума е най-добре да си се отпразнува в самия форум.

 

Вече и това ми се вижда оптимистичен сценарий...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да задоволим някои апели (като например за онлайн отбелязване и ХРАНА!!!) с един онлайн кулинарен конкурс за торта за Спирита :28558: Примерно, от днес до самата дата, ще отворим една темичка за публикуване на снимките и рецептите. Хем полезно, хем празнично, хем приятно - и хем някой ще си хапва торта вкъщи;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой би ли се навил да направи тениски или нещо подобно с логото на спирита и надписче за рд - то. Може да се съберат пари чрез пейпал и да се поръчат, ако се съберат повече хора ще излезнат доста евтино и мисля, че с доставката няма да превишават 20лв. 

Така освен форумната активност с торти и други подобни, всеки ще има някакъв материален спомен от годишншната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пас за тениските, къщата ми е пълна с тениски - три вида клубни, 10 вида от всякакви прояви - които никога не съм носила. Изскачат, когато си търся работни дрехи за боядисване, примерно :28558: 

 

А ако за самата сбирка толкова не може да се постигне консенсус, какво пречи да се ангажира едно малко барче в София за "азиатска вечер"? "Ателието" примерно съм почти сигурна, че биха се навили. Само трябва да си сглОбим ние плейлисти музика за цялата вечер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

39 minutes ago, kcekce said:

Аз съм пас за тениските, къщата ми е пълна с тениски - три вида клубни, 10 вида от всякакви прояви - които никога не съм носила. Изскачат, когато си търся работни дрехи за боядисване, примерно :28558:

 

А ако за самата сбирка толкова не може да се постигне консенсус, какво пречи да се ангажира едно малко барче в София за "азиатска вечер"? "Ателието" примерно съм почти сигурна, че биха се навили. Само трябва да си сглОбим ние плейлисти музика за цялата вечер. 

Затова ще бъде по желание. Ако искаш участваш в конкурс за торти, ако искаш си поръчвош тениска, задържително отиваш на бар и пиеш едно за здравето на форума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сувенир по-скоро се скланям към чаши за кафе или нещо подобно. Поне със сигурност ще свършат работа на хора с всякакъв стил на обличане. Печатът им няма да струва повече от този на тениските.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 minutes ago, kcekce said:

За сувенир по-скоро се скланям към чаши за кафе или нещо подобно. Поне със сигурност ще свършат работа на хора с всякакъв стил на обличане. Печатът им няма да струва повече от този на тениските.

Варианти много.....Аз лично бих предпочела тениска, но и чаши, календари, тефтери, химикалки всякакви такива нещо също са ОК. Въпросът е да са в един определен стил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете какво мислите за честването на рожденния ден на сайта. Предлагам да се съберем някъде. Някакви други предложения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Идеята на kcekce за събиране в някой клуб много ми харесва. Тъй като не съм в час със заведенията се доверявам на изборът ви на място. Също и за фланелките -  аз с радост (и гордост) бих носила такава.

Съжалявам, че хич ме няма по идеите и не мога да дам никаква смислена, но ще присъствам на каквото решите. И да вметна накрая, че датата не е чак толкова далечна и ако решим да се събираме ще трябва да позабързаме нещата, така да се каже. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен ще е първи ЧРД на форума, но бих искала да участвам в празника!

С радост ще се включа в идеята за знаков сувенир - чаша с лого ми харесва! :rolleyes:

И друго, каквото се реши, пак става!  ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За избор на заведение ключовото инфо е колко многобройна явка очакваме:) Някой с обширен опит във форумните срещи да каже, че аз не съм наясно. Другият фактор е доколко избраното заведение ще е навито да обяви тематична азиатска вечер в музикално отношение.

 

"Ателието" ми се струва добър вариант лично на мен за малка група (до 30 човека примерно).  Вътре е тесничко, но аз примерно като пушач бих си висяла (както винаги) отвън, хем април ще е топличко. Ако обаче очакваме цяла тълпа, няма да е много подходящо, колкото и пушачи да има :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма сбирка в някакъв ресторант + караоке след това. :) За предпочитане да е ден в който на другият ден не си на работа (петък/събота).  Ама сериозно присъствие си трябва. Не 5-6 човека както обикновено. С две думи, тоя път си трябва кворум. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаем, знаем, @kandala, само дето ентусиазма и  организираността нещо бягат. Предложения много, но няма кой да се заеме с организацията на едно такова събитие. Включая и аз. Затова, мисля, Таня предлага поне като форумна среща да го отбележим. Само, че ако правилно съм разбрала датата( 10.04- ти) е много близко до Великден и кворум едва ли е възможен. Не, че съм толкова важна, но аз няма да бъда в София до 15-ти. Предполагам и за други се отнася. А хората от провинцията пък съвсем. Така, че остава да се поздравяваме тук във форума. И да направим колкото може повече за да може той да продължи да съществува. Защото вярвам, че е място, където всеки един от нас пребиваващите тук се чувства страхотно споделяйки общи интереси и страсти. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да бъде не на 10 април, а на 20 или 21 април. Да не е преди датата на рождения ден (суеверна съм). Нека го кажем така - обявяваме засега национална форумна среща, за да отпразнуваме рд на спирита, но нека пишат всички, които ще дойдат, защото според бройката заявили се като присъствие ще се търси заведение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо, @helyg, страхотна си!:wub: Аз съм на линия! Веднага си записвам в календара! Мога и без тениски и други такива, важното е да се срещнем колкото може повече ентусиасти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, ще има и другите екстри, просто още не сме готови с визията за предложението. Така че нагласете някой лев и за сувенирчетата - чашки, тениски, който каквото иска. Засега давайте, пишете се тук който ще идва - независимо дали е от София. Организирайте се и от другите места. Пловдив, Варна, Велико Търново, Бургас и всички други, чакаме ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз идвам. Да, 20 април звучи хубаво. Ако се избере тази дата, наистина ще е удобно за повече хора.

Ще споделя нещо от личен опит. С група приятели се събираме от време на време по наши си неща, но си е жива мъка докато се случи. То се започва едно "по принцип съм съгласен" и така се кара до два ни преди събитието. Накрая желаещите се редуцират на половина. И винаги, ВИНАГИ някой не-участвал в обсъждането е недоволен от мястото ('щото леко вляво се чувало/виждало/дишало по-добре) или от менюто (че панираните кашкавалчета били по-вкусни от сиренцата)...
Мнозина не си дават сметка, че за да се организира едно такова нещо си е мислене, време и не на последно място - средства. Ако ще се събират 10+ души, то всяко заведение иска някакво капаро за събитието. И това означава, че физически някой трябва да отиде да плати, да уточни някакво меню, защото в повечето случаи заведенията искат такова, да избере маса/маси например...  Ох, извинявайте, разпалих се малко.

Както и да е, предлагам да дадем срок за записване. Знам, знам че звучи тъпо, но едно е да се организира място за 5, друго за 15 и съвсем различно за 25 души. Съответно след това да се реши и капарира мястото. Практичната Дева в мен така си представя нещата. :D
Извинете за многословието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...