Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

Той и Михаил Горбачов почина на края на август, но съобщиха между другото. Реално, може и повече да е направил от коронованата особа за света.

Та всеки си има право на мнение и предпочитания и няма нужда от заяждане.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оставете хората да почиват в мир - намерете си друга тема за спорове.

Off Topic

Езика малко ме сърби , но си давам сметка, че няма никакъв смисъл и като никога ще си спестя мнението :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Кева said:

Езика малко ме сърби , но си давам сметка, че няма никакъв смисъл и като никога ще си спестя мнението :)

 

Що бе? Кажи си каквото ти на душа! Че тъй излиза малко... Не ми се пише, ама пиша. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, bond написа:

Аз пък си купих нов хладилник. Ей тъй на, хваля се.

Честита нова придобивка! С пожелание винаги да е пълен и винаги да можеш да си позволиш да го напълниш, като се поизпразни.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bondЧестито и от мен и да се ползвате със здраве поне 20г:) 

 

П.С. Така и така сме на темата ако не си фърлил стария прати го насам, че нашия на работа сдаде богу дух. Беше Мраз на достолепна възраст ма вършеше отлична работа:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, debil4e said:

 

П.С. Така и така сме на темата ако не си фърлил стария прати го насам, че нашия на работа сдаде богу дух. Беше Мраз на достолепна възраст ма вършеше отлична работа:D

Мога да ти изпратя, разбира се и с удоволствие, че няма да се налага да мъкна 70 кила ламарина no посока контейнерите, но не работи и не може да се поправи. Никога не си купувайте Силтал. Калпава марка хладилници е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито @bond със здраве да си го ползваш и винаги да е пълен:)

И аз наскоро се сдобих с чисто нов хладилник с 4 врати,огромен,такива където ги дават по корейските драми:D

 

@debil4e Аз имам излишен работещ хладилник висок и голям с фризер,за махане е,и още стои в нас:lol: Само има 1 недостатък,че ще ти трябват от време на време чук и длето за махане на буцата лед който се образува в хладилника:lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ftisland  ледът не ни бърка, както казах Мраз - периодично се изкарваше в коридора да се стопи буцата, колегите се удряха по едно рамо. Този път обаче вече се прецака вратата, не се затваря и ся като временна мярка е вързан с с тези ластиците за багаж:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e Горките ти колеги,измъчили са се с хладилникът,а и вратата щом е отишла,ясна е работата:lol: Мога да ти пратя снимка/снимки на хладилника на лично ако те устройва (ама когато имам време):D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свършиха ли се актьорите, че този селски бек са го изтипосали да се снима с Яя? От нивата в мола. :lol: Той певецът е по-красив и пригладен.

 

 @Чингулинка сега като Мустакя отпадна, виж този, има спешна нужда от твоята помощ и бръсначи.:D 

Да вземем да спретнем един бизнес, ще имаме доста работа в Тайланд. :lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira Шшшш, алоууу! Къде ми се вреш ти в бизнеса?! :nunchako: Бръсненето на мустаци е моя специалност! Ти си намери друга! :bee:

Без малко да повърна! :swoon: Ама тоя много грозен бе! И слаботелесен и малолетен! Не може да се мери с МустакЯ, който каквото и да е направил, че да ми влезе в черния списък, не може да му се отрече, че  е хубавец. А тоя само едно бръснене няма да му оправи физиономията. Направо ще трябва да му ампутирам главата с бръснача :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успокой топката, аз нямам желание да бръсна мустаци. :lol: Идеята ми беше да ти намирам клиенти, ама като се дърпаш, ще трябва да се оправяш сама. :P

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

57 minutes ago, jira said:

Успокой топката, аз нямам желание да бръсна мустаци. :lol: Идеята ми беше да ти намирам клиенти, ама като се дърпаш, ще трябва да се оправяш сама. :P

 

 

Благодаря за добрите намерения! Ама намери ми някой хубав, какво ми го предлагаш тоя грозник :na2: Направо съм в шок как са могли да го натресат на Яя! :swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Чингулинка said:

Благодаря за добрите намерения! Ама намери ми някой хубав, какво ми го предлагаш тоя грозник :na2: Направо съм в шок как са могли да го натресат на Яя! :swoon:

И аз съм в шок. :blink: Идея си нямам дали е актьор или просто са го хванали за този клип, но кофти избор, даже се чудя Яя защо е приела, не е като да не вади достатъчно пари от реклами и прочие. Освен този да е супер известен с нещо в Тайланд и ние да не знаем. :huh:

 

Предложих го за развитие на бизнеса, няма само хубавци да бръснеш я, те все ще свършат, трябва и друг мат'риал да има. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя  "празник" трябва да се забрани със закон. Ирландците, да си го празнуват колкото си искат. Ужас!:(

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Lawandula написа:

Тоя  "празник" трябва да се забрани със закон. Хамериканците, да си го празнуват колкото си искат. Ужас!:(

Това е ужасно. Потресаващо и безумно. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Koizora написа:

Това е ужасно. Потресаващо и безумно. :(

 

За съжаление- да. И с всяка година става  по-безумно и ще става още по, предвид екзалтираните мами как да обезобразят детето от най-ранна възраст.

Днес се случило там, "утре" може да се  случи тук. 

Апропо. Коледари години не са минавали вкъщи, но "тиквари" най-редовно- камари.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...