Jump to content
diant

Офтопик форевър 2 (фордвевър)

Recommended Posts

Едно време гледах редовно ски-скоковете, а в Княжево над Черния кос до 91-2 г. имаше шанца и се правеха състезания, гледал съм ги на живо няколко пъти. Трябва да си доста смел и малко луд за тая работа.

• Upvote 1

Съдейки по бащата ми смелостта не е задължителна, виж за лудостта  :28558: . Помня като дете, че се зазяпах по някакво състезание за да видя баща ми какво е правил на младини и от какъв спорт са медалите дето съм затрила. Спорта много ми хареса, но честно казано не ми се вярваше, че точно моя баща, който не си пада по нищо екстремно някога е участвал в състезания, печелил е. Обаче в нас има няколко снимки от летни тренировки и са го уловили в полет, има свидетели , а е имал и множество медали, който съм запуфичила нанякъде ( я през балкона, я в шахтата на блока).

Искам да кажа, че ми се е случвало и друг път да гледам, но никога така настървено, а няма с кой да си обсъждам видяното. Родителското тяло живее далеч. Дори когато съм при тях, баща ми не ги гледа или по-точно гледа малко и дудне едно време какво е било и аз викам, че ми пречи и да си ходи в неговата стая, ако няма намерение да гледа. Майка ми горката я е страх, твърди, че по-луди от тия дето скачат са онези, който гледат. Не искала да вижда "как толкова млади момчета се пребиват за лудо ". Изтормозих я два дена, таман й стана интересно и започна да гледа и имаше падане.

За това поредно отклонение е виновна коледната телевизионна програма, тъпият коментатор на евроспорт, който почти всеки път ме вбесява и то до там, че предпочитам да гледам английският евроспорт и двамата словенци.

Ния, аз редовно си спамя с клипчета на някой от братята, но е друго да се изгледа едно състезание, да се сравнят с другите, който скачат - изумителни са :). А и малко тъпи и предубедени коментари. Онзи бил млад, нямал опит, браво на бъдещата надежда (20 -21 годишни ), а Домен все прави грешки, все е провал - завършва на пето място и на него все не му е позволено да бърка. Само той не е млад и без опит, само за него условията са от без значение и не го оправдават..............

Добре е за всички покрай мен, че на 26.03.2017 г. свършва сезона и ще спра да досаждам  :blush:

• Upvote 2

Възможно е баща ти да се познава с моя, въпреки че той е бил състезател по алпийските дисциплини. Те старите кучета в тая гилдия се знаят.

• Upvote 2

Съмнявам се, понеже баща ми е доста стар. В момента е на 71 години, а се е отказал от спорта някъде на 17  :) . Но пък разни бивши скиори от княжево го знаят. Случвало ми се е разни хора, който не познавам да ми казват "познавам баща ти, тренирали сме заедно.....". Като работех в Емил Марков, на един човечец, който се е състезавал като дете редовно му идваха разни гости и той редовно ги влачеше при мен  :896767:

хех, моят е на 66 г. и спира да се състезава на 14 поради заболяване, така че има голяма вероятност да се познават. :D

• Upvote 1

Най - вероятно са ходели заедно на лагери или да са били към един клуб. Нрава и името на баща ми са специфични и е напълно възможно да го помни  :) .

П.П. Не знаех, че си изтърсак като мен :896767:  

• Upvote 1

Мда, наште не са бързали да гледат деца. :D

Как се казва баща ти?

Сотир Филипов от Манастирски ливади  :)

П.П. Ето една снимка, която показва колко е лудо това дете. С тая глава под ските  :mellow:

BAhh8VV.png

Моят баща изобщо няма да е познат.  Сега щеше да е на 84.

Покрай академичната си общност, тези хора наистина са тренирали.

Татко беше добър в слалома, в малкият слалом.

Нашата семейна история разказва, че единственият медал,  който е даден, е на баща ми.Състезавал се е с бащата на

П. Попрангелов. Някъде в далечна година. Историята разказва, че не е спрял навреме и си е избил предните два зъба в журито.„

Това си е истинска история. Няколко години след това татко ме научи на малък слалом и бабунки .Бабунки се правят поне за четири дни.

Аз съм правила бабунки на 12 години. После съм се мяткала по тях.

И естествено, няма зимна олимпиада, която да не е изгледана.

• Upvote 1

хехе, какво ще кажете за новото лого по случай втори сезон на титаните?  :D Горещи благодарности отново към Димбланд, който го избачка.   :beer:

• Upvote 2

Пусни го, да го видим...  Във Аниме не го видях целия.... Благодаря на човека, Димбланд,

и на мен ми е правил постери, да е жив и здрав! Много благодаря и аритатО!

Новото лого е страхотно! Много добре се е справил.

Хих, аз пак съм разбрала нещо друго. Много ме бива:-)))

• Upvote 1

И 23 години по-късно - продължава да е легенда  

Здравейте,

някой да не е заключил целия раздел "Добре дошли"? Опитах се да постна мнение в тема "Място за питане", както и в няколко други теми от същия раздел, но не ми даде? В мен ли е проблема? Съжалявам, че пиша тук, но нямах друг избор.

Линк

Интересен режисьор, класа на Ивайло Христов, а на всичкото отгоре и безплатно :). Тази вечер в народния :)

хич не мога да се ориентирам в обстановката ... все едно влизам в някакъв непознат сайт :)

ся на това кво му се викаше СПАМ ... сори , но трябваше да го кажа някъде хахаха оле

• Upvote 1