Jump to content
diant

Офтопик форевър 2 (фордвевър)

Recommended Posts

Въх, и на най-святото посегнаха - асансьора! Клошарчето ни ако ги види... :samurai:

Не дневник, лексикон им направи, да си го разменят с Дани и да му пише спомени:

Написах името ти на едно дърво,
но дърварят го отсече!

Написах го на пясъка,
но морето го изми!

Написах го и в тоалетната на Парадайса,
защото там вечно ще стои!

• Haha 5

Талантливото си е талантливо. 

Имам въпрос. Не им ли са достатъчни Фейсбук и Туитър да си пишат простотиите, ами посягат на общественото имущество?

• Upvote 1

Кой, аз ли? Аз го свих бе, от първия попаднал ми сайт. На ти, да четеш и да надраскаш некой в моя чест у варненския мол :D

Ти си роза, ти си крем, стига с тоя джендърски тандем!! :P

• Haha 3

1 hour ago, helyg said:

Тебе другия път ще те прекарам из мола с асансьора зад Саса-та, да видиш там па кво чудо е. На чист български - обяснения и рисунки, немат нужда от преводач. :D

На чист български? Значи мръсотии без правописни грешки? 

И анатомически верни рисунки :D

28 minutes ago, bond said:

Имам въпрос. Не им ли са достатъчни Фейсбук и Туитър да си пишат простотиите?

Как простотии? Момичето е влюбено, изляло си душата върху тоалетната хартия, а ти - простотии. Нищо не разбираш от любов, язък, че толкова романтични сериали си изгледал!

преди 13 минути, Чингулинка написа:

На чист български? Значи мръсотии без правописни грешки? 

Имената си ги знаят. :D И органите си във всички книжовни и разговорни форми. Па за рисунките и анатом би им завидил.

• Haha 2

31 minutes ago, seal_reinforce said:

Кой, аз ли? Аз го свих бе, от първия попаднал ми сайт. На ти, да четеш и да надраскаш некой в моя чест у варненския мол :D

Аз предлагам ей-това, че ти пасва:

"Китайското цвете, лесно се бере,

а момичето от София, трудно се краде!"

• Haha 3

преди 11 минути, Чингулинка написа:

Как простотии? Момичето е влюбено, изляло си душата върху тоалетната хартия, а ти - простотии. Нищо не разбираш от любов, язък, че толкова романтични сериали си изгледал!

Аааа, молим, не върху хАртията, върху металния капак на кутията, в която я пъхат. Ако беше само до хартия, следващия, дето влезе вътре, ще ползва признанието й за по-полезна цел. А ся отварят работа на чистачките да търкат перманентен маркер със спирт и други препарати.

• Haha 2

Ама първо @helyg да му оправи запетаите :D

• Haha 2

1 minute ago, seal_reinforce said:

Ама първо @helyg да му оправи запетаите :D

Затуй съм го сложила в кавички, защото е цитат. Поетическата пунктуация е според кефа на автора, тъй че редакторът нищо да не пипа!

• Haha 1

А, да бе, да кажат, че имам неграмотен ухажор :bee:

• Haha 2

Ееее, нема да се поправя. Официално подадена информация на такъв афиш се оставя с грешките на автора. :D

• Haha 1

3 minutes ago, seal_reinforce said:

А, да бе, да кажат, че имам неграмотен ухажор :bee:

Ама нищо нямаш, той отдавна се отказа от теб официално и те продаде на друг :dunno:

• Haha 2

Грешки, грешки и после хоп - Оскар :D

@Чингулинка, аз казах в моя чест, не от негово име. Той ще го пише анонимно, пък аз ще си представям, че е от Дедо :D

• Haha 2

1 minute ago, seal_reinforce said:

Грешки, грешки и после хоп - Оскар :D

Ти сега за случката в бебешката стая ли говориш?

• Haha 1

3 minutes ago, seal_reinforce said:

@Чингулинка, аз казах в моя чест, не от негово име. Той ще го пише анонимно, пък аз ще си представям, че е от Дедо :D

Ами то баш като от Дедо си звучи, с туй китайско цвете. Пък и нали българският не му е майчин, ще му простиш запетаите. А името ти да го пише ли, или и то анонимно да остане? Може само да нарисува един тюлен, да го познаеш, че е за тебе. Само не знам как ще влезеш в мъжката тоалетна да си го прочетеш преди да го е изтрила чистачката...

• Haha 3

@bond, можеш ли да рисуваш? Ко не, ще викнем @felicyti. На билборд ще го турим, тесни са пределите на мъжкия кенеф!!

Иначе - как не знаеш? Аз по дискотеките само у мъжките ходя, щото нема навалица и не се гримират вътре :D

• Haha 3

Преди 1 час, bond написа:

Имам въпрос. Не им ли са достатъчни Фейсбук и Туитър да си пишат простотиите, ами посягат на общественото имущество?

Аз не съм върл противник на стрийт арт-а, когато е направен където е нужно и красиво.

Ето двете крайности. По инициатива на ЧЕЗ група деца освежиха ел.табла в София, като предварително бяха избрани чрез конкурс и всичко е легално направено.

71c5e5fdc27069d8.jpg

Второто е паметникът "Майка България" в Плевен преди няколко месеца. Щяха да наемат фирма, която да го почиства, не съм следила за резултатите.

c780b676235d5af3.jpg

И на трето място да припомня мемориала в Хирошима, украсен от наши сънародници, за чието оправдание казаха, че никой не ги бил предупредил, че в Япония обществото е много чувствително към драскането на публични места и действат много тежки закони и разпоредби. Нищо кой знае какво не било станало, били обиждани българите, че били прости, а то просто не били предупредени хорицата.

e120d7c6e2759575.jpg

• Like 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

@seal_reinforce  ем, аз си рисувам основно портрети на корейски актьори, ама ако трябва и сладки тюленчета бих нарисувала, щом е за билборд :D 

Но мисля, че и @bond ще се справи :D 

• Haha 3