Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

До тук нещата се развиват като стандартен треторазряден романтичен филм и само в ръцете на Бонд е да поправи нещата.

1. Появиха се злодеи, които застават на пътя на младите :D. Неочаквах спиди да застане на пътя на  юнушите, но какво ли знам аз за живота и хората :896767:.

2.Младите се разделят - зрителя остава със свито сърце и сега е време да минем към точка три.

3. Младежа след издънка и колебание взима нещата във свой ръце.

Бонд - дръж се мъжки , тропни по маста и заяви, че друга булка от форума няма да вземеш ( за следващите стъпки, няма да ти отварям очите) :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, bond said:

Една приятелка от Русе. Тя ме накара да се регисрирам тук, след това Четирите бога и така се започна.

Ха така! Прелетна птичка - от Варна през Русе към Видин и София. Ама може ли хич да не се трогнеш, че булката те заряза?! Нищо ли не научи от толкова азиатски сериали? Или реши да го играеш тапир? :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, Erutan said:

 

Е, па, за моя си морал говоря. ;) А относно кекса... Те двамата, като ги гледам, са готови да се вземат, даже без да знаят дали реално имат необходимите съставки. За какъв кум ме канят тогава? Да си имаме уважението! :bee: 

Развали се сватбата! Ти си виновен! Моралист бил, чужди булки краде, за бира ги продава! Какъв е тоя морал?! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Кева said:

Бонд - дръж се мъжки , тропни по маста и заяви, че друга булка от форума няма да вземеш ( за следващите стъпки, няма да ти отварям очите) :D.

Нищо няма да вземам. Мен ще ме крадат. Минаваме на друг филм - Кавказка пленница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, bond said:

Нищо няма да вземам. Мен ще ме крадат. Минаваме на друг филм - Кавказка пленница.

Внимавай какво си пожелаваш, защото партизанският отряд още е действащ и като нищо ще минем на план Б - отвличане на младоженците и насилствена сватба! Ще ни разваляте купона, амахааааа! Тьоленка ич няма да я питам дали е навита - в тайските лакорни така се процедира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, ма голям принц ша излезеш па ти. Плесна с ръце и седна да чака крадене. Ми няма па, то бива да се понаправиш, ама няма се силя аз всичко да върша я! Ама-ха! Па и щом булката така лесно го даде, без бой и дърпане на коси, значи нещо не е у ред, тъй знам аз.

Кева, ми нали трябва да вкараме драма, че като се преборят младите, бурната им любов да стане още по-силна. На А и Б ли да те уча!  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бонд, като не слушаш какво ти пее радиото си остана с пръс в уста, обречен на самота.

Спиди А и Б-то са ми ясни, но не очаквах, че точно ти ще се окажеш от страната на прецаканите злодей :D. Обаче Бонд го игра толкова пасивно, че всичко женско загуби интерес :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами той се повлече по акъла на отсвирения кандидат-кум и продаде булката за една бира, а тя каквато е кибритлийка, малко й трябваше да му бие шута. Бонд май е свикнал всичко да му пада наготово. Ама трябва и малко усилия да положи. Булка намери, но не можа да я задържи. Сега чака на партизаните да му свършат работата. Хващай булката за косата и я води у вас, че иначе ние лесно ще ви оженим, ама като си тръгне четата от празненството те чака тъжен семеен живот под чехъл. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/12/2020 at 6:48 PM, bond said:

Вече час се мъча да напиша поздравления за сватба. Не ми идва нищо друго на ум освен:
- "Вие, луди ли сте, бе?"

Не за бирата се разсърди булката, а за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, bond said:

Не за бирата се разсърди булката, а за това.

Абе още от бирата й се вкисна настроението, ама ти не се усети. Тя си е луда, то е всеизвестен факт, какво да се сърди, че й го казват? А ако се е разсърдила ти какво направи? Извини ли се, цветя поднесе ли? Каза ли й да не се цупи, ами да слага бялата рокля, че иска или не иска, ще я отвличаш? Ц! Остави партизаните да ти оправят семейното положение. Партизаните само партито ги интересува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя развали годежа, няма смисъл от уговорки. А партито пак може да се направи. Причини за партита колкото искаш. Темата за сватбата се изчерпа. Беше интересно два дни, след това вече не толкова. Едно и също се повтаря. Дайте да измислим нещо ново за забавление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяме темата на партито, ще спретнем една новобранска на @bond и ще го пратим в Афганистан. Там ще се чувства като кавказки пленник, гарантирано :D

 

Обаче ме кефи @Кева как е предана на идеята. Ще я поканя и на истинската си сватба... някой ден... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен да ме поканиш на истинската сватба. Подарък ще ти донеса. А сега да се стягам за Афганистан, че там много BL май имало. Мисля, че няма да ми хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, Чингулинка said:

 Партизаните само партито ги интересува.

Е как само партито? Та ние бяхме в основата на това булката да изглежда добре в сватбения ден, както физически, така и психически. :D Зарад нея се юрнахме по горите, да гоним дивото. Поне един глиган да бяхме отстреляли и някоя мандра да бяхме навестили, ама то още не е късно. :lol2: 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira Остави я ти булката, тя даже на истинската си сватба не мисли да ни кани, само кева. :nunchako: Ясно стана колко ни уважава, а ние сме тръгнали да се трепем за нея, някакви латино хулигани да гоним по горите, а аз дори не харесвам латиноси, така че каквото сме хванали за тебе си остава.

Обаче много му е насъбрала на младоженеца значи, чак у Афганистан го прати, да го малтретират военните. Да не й влизаш в черния списък :swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, ваште покани с @jira са on hold, to be cancelled. Едната ще дрънка наляво и надясно булката как била луда, пък другата кой знае къф mood killer turned wedding crasher ще ми домъкне. За ко сте ми :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...