Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

За мен не работи. Трябва да го видя още в началото и да преценя. Може да си пишеш с някого много време и накрая - химия йок.

 

Като каза моята сватба, аз съм забравила bridal shower-а, бе!! @bond хубаво отвори дума за подаръците и се сетих :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, говорим за едно и също. :D 

Ще ги оправим нещата, хайде поздрав, тренират за сватбата, виж ги какви са костюмари! :D 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, seal_reinforce said:

@jira, то целия виртуал е на сляпо, бе. И снимките у фейса може да са ти отпреди 10 години. Пък да си пишете две години примерно и накрая да се видите обикновено завършва с epic 

Моето мнение е каквото се случва във виртуалния свят, да си остане там. Сега сериозно. Аз вярвам в съдбата, но не и в сродните души. Всяка връзка трябва да се изгражда и почти винаги единият прави по-големи и повече компромиси.

Но пък виртуала е отлично средство против скука по време на карантина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Тя @jira може би имаше предвид 'подходящ човек', не толкоз 'сродна душа'. Аз съм на мнение, че всеки може да се влюби в почти всеки. Въпрос на обстоятелства, не на предопределеност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/9/2020 at 10:49 PM, bond said:

Ей не се разбрахме с теб. Бирата от мен. Колата не е за теб. Тя е приготвена за една дама. 

Гледам, усетил си се. Добре, че таман щях да вдигам гири.  

 

18 hours ago, seal_reinforce said:

 Нали не смяташ, че някой наистина се е заженил ;)

Ама КАК ТАКА!!! :swoon: А аз вече ви приготвих подаръците! 

 

17 hours ago, seal_reinforce said:

 

Като каза моята сватба, аз съм забравила bridal shower-а, бе!! @bond хубаво отвори дума за подаръците и се сетих :D

Ти забравяш, но Чингу не! Уредено е пътуването до Босфора. Заради кой си мислиш, че уредих да махнат КППтата?

А до Асеновград ще ходим ли за рокля?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/9/2020 at 8:12 PM, Erutan said:

 

@jira Не ставам за кум. Ще взема да открадна булката, ако ми се хареса! :ph34r: Покрай несбъднатите си мераци за внуци майка ми преоткри религитята последните 5-10 години, а критериите й към бъдещата снаха буквално стигнаха до "да може да смята". Така че - да... Не се наемам. Търсете друг! -_-

Хич не са й ниски критериите. Намеква, че иска за снаха счетоводител или банкер. А и кой може да смята в днешно време, щом има телефон, който да върши това?

On 5/9/2020 at 9:00 PM, bond said:

Моята майка пък не иска внуци. Казва: Земята и без това е пренаселена, така че няма нужда. Жената явно е чела Дан Браун.

Тоест иска никога да не остарява и никой да не смее да й вика баба!

On 5/9/2020 at 9:24 PM, Erutan said:

Да ме командва позволявам само на жена, която е по-умна и по-морална от мен! А такива в живота си не съм срещал кой знае колко много, така че не знам какво да ти кажа... :rolleyes:

Айдеее, ето един със синдром на принц. Огледалце имаш ли си или да ти подарим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Чингулинка said:

Тоест иска никога да не остарява и никой да не смее да й вика баба!

Никой не иска да остарява, но не мисля, че това да и викат баба я тревожи. Тя е човек, който си има свой живот и свои забавления. Не и е скучно и мрази да се меси в нещата на другите. До края на техникума ме гледаше както си трябва. След като станах студент ми каза: Техническият университет и до нас. Пари за транспорт не ти трябват. Храниш се у дома, така че и за храна не ти трябват. Учебници ползвай от библиотеката или си води записки. До края на сесията на първия семестър ще ти давам пари за развлечения. След това по 2 лв на ден за кафе. Ако ти трябват повече, работи.  И от втория семестър на първи курс започнах да подработвам тук и там. Подари ми старата си кола и ме остави сам да решавам с кого и кога излизам, имам ли или не приятелка. След като завърших ме накара да си плащам сметките и храната сам и да си готвя сам, ние живеим на два съседни етажа, но повече не влезе в моя апартамент.  Тя ме научи да обичам да чета книги, тя ме научи да гледам стойностни филми и май почти всичко, което знам тя ме е научила. Обичам майка си и баща си, но се възхищавам на майка си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 hours ago, seal_reinforce said:

, не, не ги упреквам. И как бих могла, след като моите са до небето. Затова сватби във виртуала бол, в реала никой няма да се даде

 

До небето? :o Ти самата уверена ли си, че можеш да покриеш същите критерии? Смисъл на някого, чиито също са "до небето"... Аз лично не мога, но всеки си отговаря за себе си. По-скоро бих бил щастлив, ако намеря някоя, която да ми предложи точно това, което и аз на нея... Или поне като виждания и нравствени устои. Повече не ми трябва. :rolleyes:

 

4 hours ago, Чингулинка said:

Хич не са й ниски критериите. Намеква, че иска за снаха счетоводител или банкер. А и кой може да смята в днешно време, щом има телефон, който да върши това?

 

Не. По-скоро се надява багажът й да стига поне дотам, че да не я лъжат за рестото като купува/плаща нещо. :)

 

4 hours ago, Чингулинка said:

Айдеее, ето един със синдром на принц. Огледалце имаш ли си или да ти подарим?

 

Не се познаваме мисля, така че нека се придържаме към добрия тон и да не си слагаме взаимно етикети. Огледалцето си го запази за себе си! ;) Никога не съм твърдял, че съм съвършен или дори близо до нещо подобно. Вярвам, че такива хора не съществуват. Всеки си има плюсовете и минусите. Както отец Никодим от "Под манастирската лоза" казва - човек е и черно, и бяло зърно... Иначе, да. Едни от немногото неща, с които се гордея, са разбиранията и моралните ми ценности. Гледам да живея по онази поговрка - "Grow into your ideals, before life robs you out of them." Доколко ми се получава - не знам, но поне опитвам. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак стана много сериозна темата и аз също имам вина за това. Но... докато не намерите подходящ кум, моминско и ергенско парти не препоръчвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, айде по-ведро, де. Моминското парти ша са случи, щот шаферки бол. Ама кума, ти требе да си го намериш, @bond, къф ша й тоз кум дето ние сме го намерили....Не случайно това е най-добрия приятел на мъжа, така че дерзай:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Чингулинка написа:

Ама КАК ТАКА!!! А аз вече ви приготвих подаръците!

 

Така!!! Ти искаш да ми излезе име освен на безпартийна и на безкритерийна ли? :bee:

 

Bridal shower-a ще е отделно от моминското парти. На него ще сме цивилизовани, ще сърбаме пунш и ще отваряме подаръци, докато на Босфора... :D

 

@bond, ние с тебе сме на двата полюса. Аз не живея с майка ми от петнайсетгодишна, а откакто станах на 19 - и с двамата не съм в един град, понякога и в една държава.

 

@Erutan, най-вероятно не мога. В една двойка критериите никога не са покрити на 100% от двете страни. По-влюбеният прави по-големите компромиси, включително с нещата, които иска/очаква от другия.

 

Слушайте внимателно, няма да повтарям: сватбата ще е тематична! За да пресъздадем атмосферата автентично, най-вероятно ще трябва да изиграем целия лакорн. Част от гостите малко ще умрат, та внимавайте чия роля си избирате :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве понякога разводът е по-голямото шоу от сватбата. Действа мноо освежаващо и съживяващо. Леко с плановете, че вижте какво стана с оня планиращия в "Преди да се оженим". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24 minutes ago, seal_reinforce said:

Слушайте внимателно, няма да повтарям:  :lol2:

:rofl: Ние от Партизанския отряд директно ще минем в Съпротивата. :rofl: Нали никой няма нищо против? Питам привидно и отговор на търся. :D

 И летците ще докараме на сватбата. :rofl:

 

@bond и аз щях жена да предложа, ама реших да изчакам. :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали за да стигнем до развода, требе да осъществим сватбата. Ще караме на принципа "шоу, по-големо шоу, лакорн" :D

 

На нарочения кум @debil4e в деня на сватбата му/й се забранява да критикува Дедо. @bond да следи за изпълнението на заповедта, за да не си остане само с кум :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

34 minutes ago, seal_reinforce said:

 

За да пресъздадем атмосферата автентично, най-вероятно ще трябва да изиграем целия лакорн. Част от гостите малко ще умрат, та внимавайте чия роля си избирате :lol2:

Добре че спадам към персонала по подготовка на сватбата, че да не се притеснявам, че ще ми се падне кофти роля. :lol2: Да му мислят другите, че лакорните на Тюленчето са доста силови. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се жертваш в името на приятелството. Ей я на @jira, немаме еднакви вкусове ни за сериали, ни за мъже, ама е първа пушка по организацията.

 

Абе що не земем да направим една сватбена агенция трите с Чингулината?! И за останалите ще се намери работа у нея :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, seal_reinforce said:

Ей я на @jira, немаме еднакви вкусове ни за сериали, ни за мъже, ама е първа пушка по организацията.

Т'ва е щото се опитвам да правя Networking, да не мислите, че иначе ще се юрна да работя кога Тюленчето се жени и да ръшкам горите за мъже. :lol2:

 

1 hour ago, seal_reinforce said:

Абе що не земем да направим една сватбена агенция трите с Чингулината?! И за останалите ще се намери работа у нея :D

Ми да я направим, ще сме като онези скици от The Wedding Ringer. :D В момента тренираме виртуално. Очаквайте скоро по кината БГ вариант на филма. :lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...