Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

Сега да. След като ми се наложи да изслушам следното долу. Ма си викам, Джирката явно има разнообразни музикални вкусове :lol2:

 

Камелия: Какво ще кажеш, мило, да се оженим с тебе?

Гъмзата: Добра идея, мило, но кой ли ще ни вземе?

***

Камелия: Искам да съм цялата облечена във бяло.

Гъмзата: Ще те пиша на карате, то се е видяло.
***

Гъмзата: Влизаш във ума ми, ГДБОП в дома ми.

Камелия: Яко ме вбесяваш, като почнеш да опяваш.

Гъмзата: Кажи, че и без кинти, пак ще ме обичаш.

Камелия: Разбира се бе, мило, но много ще ми липсваш.

***

Гъмзата: Сложна си ми като зимна пътна обстановка - вечно ме пързаляш, вечно неква постановка.

Камелия: На теб като говоря, мен не ме и отразяваш, на друг щом говоря - слухтиш и побесняваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно слушам доста различни неща, но Камелия и Гъмзата изобщо не съм ги слушала, така че си нямам идея как са в тази плейлиста, при мен цялата беше на CNCO. :lol2: 

 

Виж какво друго намерих за 5-ти май. 12 полунощ те устройва, нали? :D

Latin music stars Gloria and Emilio Estefan, Luis Fonsi, J Balvin, Diane Guerrero and Ana Brenda Contreras have teamed for Eva Longoria's virtual Cinco de Mayo celebration. The virtual concert will stream live on Facebook Live, Youtube, Twitch, Twitter, iHeartLatino’s radio stations and websites, among other social media platforms, on May 5 at 2 p.m. PT. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 hours ago, jira said:

Prince Royce;) Малума ли искаш? А Ozuna? :D 

 

За кой точно говорим, моля да се уточните, този с банданата ли? Аз мислех за мен да го връщам, ама ако искате ще се разберем някакси, аз съм склонна на отстъпки. :lol2:Само ятакът и бригадирът да не ни чуят, че правим тайни споразумения. :28558:

Няма проблем, вземайте си който си искате, мъже из горите много. Само Май хироу не пипайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И после, като почне да си фърля чорапите насекъде и да се разхожда по потник и гащи, ще му крещите "дивак, от гората ли си излязъл?!" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз я знам тази дума, но за първи път чувам жена да се оплаква, че мъжът на мечтите и се разхожда пред нея в адамово облекло. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мечти, мечти, докато не ти влезе в къщата. После го виждаш, че е като всички останали. То това и за жените важи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой? Май Хироу ли? Той и при петдесет градуса без климатик сам вкъщи пак няма да помисли да си махне вратовръзката и сакото. Стилът си е стил, и в гората и в къщи. Него не можеш да го хванеш в Зум по гащи.

2 hours ago, bond said:

И аз я знам тази дума, но за първи път чувам жена да се оплаква, че мъжът на мечтите и се разхожда пред нея в адамово облекло. 

Тия, дето ги гоним из гората, не са ми никаква мечта. Другите ме цаниха да ги ловя, щото знаят, че могат да ми имат доверие, че няма да ги отвлека за мен. Обаче тъй кат гледам, твойта булка им се точи, може да останеш сам на сватбата :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 minutes ago, Чингулинка said:

Обаче тъй кат гледам, твойта булка им се точи, може да останеш сам на сватбата :dunno:

Надявам се, че ще внимава със забежките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората най-добре, ама и един воал да не се вижда колко ще се почерпи.

Антуража тайно ще я снабдява с ново "пивно" оръжие. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...