Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

Ае мен малко ме нямаше, пък тук глей къв хуав тон се вихри, направо да ми се отще да влизам пак :28558:

 

Кой измрънкал бил, пък на какви стенограми си карал висшето :blink: Понятието "офтопик" не включва обиди и лични нападки, seal_reinforce.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ксе, според мен , всичко живо се шегува. Вече.   :-)))) Второ, верно, че се размърда форума

и установих, че не бях влизала от 10 дни и не съм коментирала от 2-3 месеца, да не е и повече.

         В предишната тема "Питане"  и аз за секунди изригнах в себе си на репликата на шефа, че умираме.

         Хайде холан. Всеки ден се пускат теми и се пишат субтитри. Аз може и да съм в леко депресивна ваканция последните месеци, но и аз пиша,

може да е много малко , но не съм престанала, стана ми обидно. Има ли представа шефа, че в рамките на 2 часа след постинга му,

във ФБ, на ЛС получих един куп съобщения от сорта" Видя ли?", "Той защо мисли така?", " Ние защо се блъскаме?", повечето на колеги- преводачи.

       Лазето, която прерови целия каталог на "Японски" /32 страници/

и съживи линковете, сега мина на "Корейски" . Къртовски труд. И не само . Елито, да не говорим. Рони. Колко им благодаря.

После темата замърка и се успокои. Така и не се намесих. :-))))

Тук вървим към закачка, и не ми пука за правилата, че става като чат. И тази събота не се добрах до София за събирането,

поне тук ги мяркам и ми е ужасно приятно. Кев, нали знаеш колко те обичам.:-)))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно, че се шегуваме. Я, който е следил дискусията още от Мястото за питане, как знае :D

 

@Кева, хич не мога да ти помогна за ските. Ни гледам, ни карам. Ся, няма да откажа ходене до Куршевел, ама дотам :896767:

Едно време гледах Формулата, ама от години съм я дропнала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, seal_reinforce написа:

@Ragnos, за едната бройка денят да мине, без да си измрънкал, данедавагоспоТбоК такъв пропуск (емотикон 'плюя си в пазвата'). Като не ти харесва, пиши за друго, липсва ти дар слово ли? tl…университета сигурно на стенограми си го изкарал :896767:

 

Я па ти, това беше вчера, днеска не съм мрънкал за нищо. Не и вербално поне. Тоя емотикон "плюя си в пазвата" трябва да е моя снимка под формата на меме, когато някой каже, че в спирита се върши работа. Гледай какъв импакт има словото ми. Пу-пу. Унито го изкарах на записки от колежки, импровизации и в много редки случаи преписване.

 

Ксе, добре си направила, я й изплющи още едно наказание на момата - да не пише повече за футбол в тоя форум. Да си знае.

 

Танче, какво да ти кажа, душа. Ти самата признаваш, че не си писала от месеци, а екипа какво да каже. Онзи ден драснах в скрития раздел един въпрос за рейтинговата система - оказа се, че същият бил зададен преди 3 месеца и още никой не беше намерил време да отговори. То всъщност ако не бяха преводите на една шепа работни мравки, отдавна да бяхме хлопнали кепенците. Само че спирита не е преводачески сайт и никога не е бил. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 И не пропусна и днешния ден - сега пък преводачите са ти само шепа. Ама аз не мога да смогвам с редактирането на тая шепа. :cry: Аз мрънкам за още редакториииии... Има няколко пчелички, които ми помагат, ама искам ощеееее...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сивият кардинал да не забравя, че той косвено предизвика разговора за футбол . А сега сериозно  и докато си чакам мача на Liverpool. Не ми се иска да го казвам гласно, но Митака има право. Форума съществува благодарение на екипа. Лазето неуморно попълва разделите, филми и сериали се превеждат. Да не са японски, но няма и как да бъдат - качеството рязко спадна, че труда който коства един превод просто не си заслужава. Потребителите сме вяла работа. Диалози, па камо ли вдъхновени липсват. Свежата кръв /новите попълнения / почти не се намира кой да ги подкрепи...........Преди месеци на два пъти нацелихме дъното. Веднъж с доматите и веднъж около минусите, а най-тъжното е, че тогава ни беше една от най-силната активност за цялата 2017 година.

За себе си знам, защо не пиша - малко гледам, а това което все пак виждам не ми харесва. При това положение няма как да регистрирам каквато и да е активност.

Но срещу екипа копче не може да се каже, няма и да е редно. Пак повтарям, благодарение на упоритият им труд форума съществува !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефе, просто залитнах по тематика, която не е общо поносима, но поне можех да пиша в темата тук. А си останахме на ЛС.

 

Говорехме си част от майничките онзи ден, че дори не постваме снимки от приключенията си, а има какво да се покаже.

Приключения, предизвикани точно от пребиваването ни тук. От този сайт всички в Пловдив тръгнахме да теглим кредити, за да видим Корея, Япония, Китай.

Дори да са същите места, както на останалите хора, които са били там / естествено да е така/, можеш да вложиш твоята душа в описанието.

Но никой не пише, освен няколко души от първите и темата замря.

Дори това да е "Ох, мамка му, по тези стълби крака не ми останаха" / повечето храмове в Япония, особено Киото/

Имаме няколко екскурзии до Корея-Япония, една девойка направи оста - Тайланд - Тайван - Сингапур.

Не знам защо, хората изпитват неудобство. А ми се ще да пишат. Има и хубави снимки.

Това е само пример.

Ели,  върна ли се в реалността, ще гледам да помогна:-))) Чувствам се виновна, ама и никакъв редактор не съм.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз както винаги съм си офтопик. Харесва ми спортната тема. Надявам се сред вас да има любители на кънки бягането и фигурното пързаляне. От деня на откриването на тази ледена пързалка Линк сме постоянното присъствие. Много приятно е да си там, чувството е страхотно. Новогодишните и коледни празници ще прекараме на кънки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сони, покрай Евгения Раданова съм гледала шортрек и даже по едно време ми стана интересно. Майка ми обича фигурното пързаляне - на мен то ми е скучно, но обещавам да прогледам , ако ти ми правиш компания със ски скоковете. А тая година японците хич не са плачевни, олимпиада идва и за разлика от моите хора се стегнаха.

За малчо не се тревожа - брат му ми е мъката. Вярно днес Домен е едва 28, вчера 29, а миналата година двукратен победител в Енгелберк. При него има нещо много странно - стига батко му да е в стабилна форма - той бързо застава до най-добрите, че и ги побеждава.

Страховито и талантливо е това дете. За да  не съм голословна, малко от 17 годишният победител :

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

          Кева, аз да си призная съм добре запозната със зимните спортове и ски скокове гледам, но всеки път ми се свива сърцето като ги гледам как летят. То това не са ски скокове, а полет със ски. Много е вълнуващо и интересно. Години наред не пропусках състезание по ски алпийски дисциплини, обаче, откакто видях как любимите ми внучки се спускат по Томба миналата зима получих уплах :o и сега се чудя да продължавам ли с гледането. Синът ми пък предпочита необработените писти. :o И подложена на подобен стрес загубих нещо спортния си хъс и запалянковщината. И тази година сме планирали две ски ваканции, но аз ще ги прекарам дълбоко потопена в СПА центровете. Към Томба няма да поглеждам даже.

          Виж, ски бягането е друга бира. Там удоволствието от гледането ми е пълно и с нетърпение чакам новия сезон. Накрая черешката на тортата - биатлон. Много, много любим спорт. И какъв сняг вали в момента, направо красота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Софи е на 10, но миналата година беше на 9, а Мати тогава беше на 7. Те родителите им не са наред. А за всичко сме виновни аз и съпруга ми, щото така сме ги възпитали. Само като погледна към Томба краката ми се подкосяват. Пистата лятото изглежда зловещо, а зимата е направо кошмар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sonihrisi, ей каква хубава работа свърши, като каза фигурно пързаляне :up:

Подсети ме за класиката в жанра, идеално ще ми свърши работа вместо коледен филм.    

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...