Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

Анулирах си пътуването до Ливърпул , а програмата беше с мен :unsure:. Ама нали съм овца и съм объркала датите за купуването на билетите за мача :nunchako:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега смятам първо да си взема билети от фен клуба и след това всичко останало :), но ще е някакво много кратко пътуване .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тези момци прегряха и решиха да се разделят, някъде една година след като се махна моят човек. Не съм му харесала една соло песен след като се отцепи, пък и с тази брада дето е пуснал го махам от списъка. :D Аман от мустаци и бради. 

 

CNCO: Joel Pimentel Says Goodbye To The Youth Band

 

Ако помните по времето на форумната сватба - направо си звучи като момент от книгите на Джордж Мартин - щяхме да ги гоним, за да гостуват и пеят на сватбата.

Е, сватбата се разпадна, ние до кривата круша стигнахме с Шефката и Бригадирката, а сега и групата обяви, че се разпада. Да са живи и здрави, пък ние ще трябва да набележим друга цел за следващата форумна сватба. :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, jira said:

И тези момци прегряха и решиха да се разделят, някъде една година след като се махна моят човек. Не съм му харесала една соло песен след като се отцепи, пък и с тази брада дето е пуснал го махам от списъка. :D Аман от мустаци и бради. 

Джире, и ти ли стана противник на лицевото окосмяване? :lol2: Да ти услужа с бръснача? Щото след като махнах Мустакя от моя списък, вече само седи без работа и ръждясва. :nunchako:

Друга сватба надали ще има във форума, то беше голяма забава, кума щеше да бяга с булката :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Чингулинка said:

Джире, и ти ли стана противник на лицевото окосмяване? :lol2: Да ти услужа с бръснача? Щото след като махнах Мустакя от моя списък, вече само седи без работа и ръждясва. :nunchako:

Друга сватба надали ще има във форума, то беше голяма забава, кума щеше да бяга с булката :rofl:

:lol2: Чакай сега, аз не помня някога да съм казала, че лицевото окосмяване ми харесва. :lol2: Ти хубаво си го махнала Мустакя, но да не се върне на пазара, че както бързо се женят, така и се развеждат, а пък и нали знаем, че в Тайланд може и с няколко жени, че и в една къща. 

 

Да, засега няма форумни младоженци на хоризонта, но надеждата умира последна. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали сте видяли, но дъщерята на @daneto съобщи в профила ѝ, че е починала след дълга борба с рака.

Да почива в мир! Дано е на по-добро място и азиатското, което толкова много обичаше да е с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/30/2022 at 7:17 PM, Чингулинка said:

Друга сватба надали ще има във форума...

 

Не ставате за годежарки. И котки надали ще можете да сватосате! :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краят на една епоха: Кралица Елизабет Втора почина на 96 г.

Не съм роялист, но Светът, не само Великобритания загуби една невероятна личност. Истинската Желязна лейди поне за мен. Ум, работна етика, стил...,такива хора са рядкост и можем само да съжаляваме, че нямаме такъв човек в България. Да почива в мир!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много тъжна новина за целият свят бих казала. За мен бе легенда Кралицата.Винаги съм е харесвала.

Мойте искрено съболезнования и лека ѝ пръст.:cry:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм бил поклонник на известни личности. А тези, към които съм изпитвал респект, са основно хора на науката/изкуството и родени гении в дадена област. Втръсна вече (дори и близките ми се оплакаха!) да повтарят по всички медии за станалото. Разбрахме, че е починала на 90 и кусур години. Дай Боже всекиму толкова, че и повече! И дано всеки може да си позволи обгрижването, което тя е имала от десетилетия!
Лично за мен темите на деня са нещастието на хората покрай наводненията и липсата на какъвто и да е по-активен отговор от обществото ни. Отделно тоталния крах в политическата ни система и вероятната тирада от избори, която ни предстои. С неизвестен завършек, имайки предвид поляризирането на мненията и позициите. Като добавим и растящата инфлация, несигурност покрай идните месеци и (дано не!) години. Честно казано... Това, че кралицата им си е заминала, ми е толкова все тая, че няма накъде. Имаме много по-важни неща, за които да ни е грижа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Erutan написа:

Никога не съм бил поклонник на известни личности. А тези, към които съм изпитвал респект, са основно хора на науката/изкуството и родени гении в дадена област. Втръсна вече (дори и близките ми се оплакаха!) да повтарят по всички медии за станалото. Разбрахме, че е починала на 90 и кусур години. ......

На същото мнение съм. Повече ме разтресе загубата на съфорумката ни. Може би, защото я чувствам по-близо до себе си.... Вярвам, че е на по-добро място...

Това с "края на една ера" ми идва малко в повече. Преди два дни, в Слънчев бряг, загуби живота си спасител на 69 години, спасявайки 3 украйнски гражданки, неразумно влезли във водата. Честно да ви кажа, за него се разплаках, но за Кралицата не мога. Проблемите в страната ни са много, и един от тях е това, че спасителите ни по черноморието нямат никакви права да реагират по-грубо срещу неразумни туристи влезли във водата при червен флаг. И в крайна сметка, човека плати с живота си, докато изпълнява своя дълг на работа. .... RIP за този човек! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/9/2022 at 10:22 PM, felicyti said:

На същото мнение съм. Повече ме разтресе загубата на съфорумката ни. Може би, защото я чувствам по-близо до себе си.... Вярвам, че е на по-добро място...

Това е съвсем нормално. А другото е новини. Отишъл си е човек, който е важен за света, но ние не можем да го почувстваме така, както чувстваме загубата на близък роднина или приятел. И съвсем естествено е медиите да пишат и говорят за Кралицата. Нас ни боли за съфорумката, светът едва ли го боли по същия начин за Елизабет II, но сме длъжни да признаем приноса и към световната политика. Не го чувствам със сърцето си, но разумът ми е съгласен с факта, че беше велик монарх.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, bond said:

Отишъл си е човек, който е важен за света...

 

Колко пък да е важен? Колкото всеки друг. За 99.9% от света няма никакво значение. Цялото суетене и подмазване е подражание на "простолюдието" към "великата" корона, която от много, много години няма никаква реална политическа власт, а само представителна.

 

8 hours ago, bond said:

... но сме длъжни да признаем приноса й към световната политика. Не го чувствам със сърцето си, но разумът ми е съгласен с факта, че беше велик монарх.

 

Интересно ми е. Ако попиташ из света 1000 произволни човека колко от тях ще могат да ти кажат и един неин "принос". Освон ако самият факт, че е била някаква "важна" особа, не го считаш за "принос". :rolleyes: За мен лично нито е била велика, нито каквото и да е друго. Просто една стара, обгрижена и разглезена баба, родила се със златна лъжичка в устата и нямаща никаква реална представа за трудностите на обикновените хора -  на острова, па камо ли из другите части на света. Но ако ти тъжиш и скърбиш в момента, кой съм аз, че да те критикувам? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то снобизма не е присъщ само на тези с благородно потекло.

Не разбирам и желанието да се заядеш с някого на всяка цена, но ако трябва да те перифразирам - пък като те кефи да се драчиш кои сме ние да ти пречим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

42 minutes ago, debil4e said:

Е, то снобизма не е присъщ само на тези с благородно потекло.

Не разбирам и желанието да се заядеш с някого на всяка цена, но ако трябва да те перифразирам - пък като те кефи да се драчиш кои сме ние да ти пречим?

 

Лизането на гъзове ми идва в повече последно време. ;) Па ако ще и "благороднически" да са тези гъзове... Както казваше един мъдър селянин - "И те лайна серат." Днешното поколение обаче са свикнали да са такива подражатели и обожатели, че е противно дори да ги наблюдава човек. Предците ни биха се отвратили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...