Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

Предколедно примирие. Ама то Мюлката и без това  с Ковид, после ще каже, че заради пост-ковида не може да търчи :D

 

Да ми донесеш ключодържател, събирам ги. Ако искаш бартер, имам повтарящи се от Мадрид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 minutes ago, seal_reinforce said:

Да ми донесеш ключодържател, събирам ги. Ако искаш бартер, имам повтарящи се от Мадрид.

А случайно да имаш бутилка от кола с подпис на Кориш? Щот ги събирам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, jira said:

@Ko_Erin Тези знаеш ли ги? Особено първият и последният ме разбиха. :lol:

 

 

@jira, аааахххх как да не ги знам. Георги Русев и Чочо Попйорданов, са както винаги голяма работа, ясно защо са те разбили;).

Обаче Пепа за мен тук е с култовите реплики:

- "сссс пак смърдиш.... на госпоица"

- "и ти смърдиш!"

- "на ко!?"

- "на пор!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да питам. Всички руски сайтове и социални мрежи май са блокирани. Това вконтакте, ОК, руски телевизии онлайн, дорамакун и т.н и т.н. При мен всичко е дало фира, без дораматв за сега. Но там пък, преводите като са от ОК-ру и вконтакте, пак тая. Няма гледанка. В телеграм, руснаците казват, че при тях си работят- няма срив.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Lawandula said:

Я да питам. Всички руски сайтове и социални мрежи май са блокирани. Това вконтакте, ОК, руски телевизии онлайн, дорамакун и т.н и т.н. При мен всичко е дало фира, без дораматв за сега. Но там пък, преводите като са от ОК-ру и вконтакте, пак тая. Няма гледанка. В телеграм, руснаците казват, че при тях си работят- няма срив.

И при мен е така. Само VK колко проблеми ми създаде днес. Във всички руски сайтове съм се логнал с профила от там и сега нямам достъп дори до работещи сайтове. Опитах с прокси и веднага получих имейл, че някой от Франция е влязъл в профила ми. То пък един профил.

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula Това е сигурно за да не разпространяват дезинформация в чужбина, а вкъщи каквото искат да говорят. Явно някой от правителството ни е превеждал от китайски. Щом сега и бг мамите са пряко засегнати и страдат от последствията от конфликта, спукана му е работата на Путин!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandulaаз  няколко пъти презареждах страницата на вконтакте  (гледам един тайландски сериал там) и се чудех в нета ли е проблемът.. докато накрая не направих връзката :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не нашите по-скоро са блокирали всичко руско, за да не получаваме инфо. Гледах фигурно пързаляне цяла олимпиада на Русия1 и Първи канал. Сега и двата не ми работят от обед.Имам в телеграм групите и там гледам , каквото качат, но пък не качват всичко. Примерно Through the Darknessточно на средата на новата 8 серия вконтакте ми изчезна и там го догледах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правила, Как да се държиш ако се омъжиш в чеболско семейство:

 

1. Винаги бъди смирен/скромен

2. Действайте внимателно

3. Не действайте по начин, който привлича вниманието

4. Зеленчуците трябва да се купуват от пазара

5. Поддържайте стриктно записване на всяка покупка, чак до всяка глава зеле

6. Присъствието на всяко погребение и годишнини от смъртта е задължително

7. Научете имената на баба и дядо си наизуст

Клик

 

Това което чета , не го виждаме често в сериалите. Написаното е от снаха на Хюндай. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Ko_Erin написа:

Ако на някого му се правят криндж тестове,

може да пробва с този: Кое момиче от "Ергенът" си според характера?

Направих тестът. Падна ми се Виктория:D Донякъде е вярно което са написали за отговор:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Erutan написа:

И майка ми я гледа тази помия. Колко пъти съм я увещавал да не се принизява с подобни буламачи, но уви-- :wacko:

Да наистина е помия.Аз честно казано не гледах Ергенът,а майка ми и тя като твоята.Видях че @Ko_Erin бе сложила бърз тест и затова го направих:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...