Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

4 hours ago, bond said:

Кико Мизухара мисля че беше вечната му любов. Ще трябва с нея да се пребориш.

 

Пфууу, остави я Кико Лай****та, изпята песен е тя. Сега нали върти любов с Джени, ама там лесно ще се справя с нея.

Тя квато е клечица, аз съм с 10-тина кила по-тежка, дет се вика в различни категории играем.

Той да ми падне, пък бившите любими ще ги мисля, как ще ги отстрелвам:lol2:.

И ти, как може да си такова мрънкало. Поднасям ти на тепсия толкова готини хора, ти мрънкяш.

Поркай си бирата, кой ти пречи? СД ще пия кофи, Джонката ми прилича на уиски ловър, като нещеш Раба,

ето тя с дедо в Дисниленд забЕгна. Коя харна мома да ти пратим?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/10/2021 at 8:25 PM, bond said:

Мима, Мима! И не бързай да зачеркваш Кико, тя е вечна.

Мима ли бре. Тцъ, bond не съм предполагала, че си падаш по властни каки;).

Ей ти тогава една Мимоза в страстно червено, даже и пейка съм ви осигурила, виж я тупа с ръчичка и те чака.

Ама нали си знаеш, че с Раба са дупе и гащи, трябва и лисичка да търпиш пък и дЕдо покрай нея.

И не на последно място, почвай да чупиш касичката и вади спестяванията, оти Мимето ми изглежда да льока

Дон Периньон и Моет, бирата, водката и картофената не изглежда да са нейните питиета.

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дечица пускат да реагират на музика на Queen. Едното момиченце се оказа голям фен на бандата.

Но почти без изключение децата познаха Бохемска Рапсодия. Много е забавно и готино видеото.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко усмивки от старите ленти.

Азиатското кино може да е номер 1, но никой не може да надмине

българските лафове, този филм го доказва.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статия за корейски актриси които не могат добре да играят/или такива които могат само да си разширяват очите. 

Клик

1. Park Shin Hye

2. Han Ga In

3. Shin Se Kyung

4. Goo Hye Sun

5. IU

6. Seo Ye Ji

Много смешни снимки. Може би има някаква истина в статията. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-богатите корейски актриси към 2021 година, общи доходи.

Клик

1. Lee Young-ae – $52 million
2. Song Hye-kyo – $37 million
3. Go Hyun-jung – $34 million
4. IU – $31 million
5. Bae Suzy – $30 million

6. Jun Ji-hyun – $28 million
7. Choi Ji-woo – $27.5 million
8. Kim Tae-hee – $25 million
9. Han Ji-min – $21 million

10. Kim Yoo-jung – $16 million

- Kim So Yeon - $ 10 million 

- Jung Ho Yeon - $ 4 million 

- Shin Min Ah, Han So Hee - $ 1 million 

Не знам до колко тия цифри са коректни. Съмнява ме Shin Min Ah да е натрупала само 1 милион до сега. Интересно е, че младата Kim Yoo-jung е в топ 10. 

 

Друг списък - колко изкарват на серия и от драмите общо. 

Клик 

Като цяло списъците се повтарят.  Son Ye Jin липсва и в двата. 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младата Kim Yoo-jung играе от четири годишна и има списък с драми и филми по-дълъг от много ветерани. На пръв поглед виждам в списъка Аю и Сузи - тези двечките пък печелят и като певици, така че е нормално да са богатички. Но като цяло са доста далеч от американските си посестрими, макар че вероятно работят повече и с по-голямо усърдие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представа нямам за коя тема е това, което намирам тия дни. 

 

Южнокорейският химн е българска песен

 

В края на статията има и два видеофайла с двете мелодии. Аз съм без музикален слух, така че няма да коментирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента си умирам на мъка :D. Треска ме е затресла - ходи ми се в Ливърпул , ама много ми се ходи. Програмата е перфектна цели два мача мога да хвана, единият си е живо дерби, ако вместо 17 дена остана месец ще са две дербита, но да не бъдем алчни :blush:. Проблема е, че ако се пътува с 4-6 човека излиза спането много по-евтино на по хубави места, отколкото да тръгнеш сам <_<. Аз обаче четирима луди, няма от къде да намеря.

Ако бяха налични, калкулацията е следната : 17 дена - път, спане, джобни, храна излизат 2000-2500 лева. Много, много мъка :896767:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.02.2022 г. at 18:57, Кева написа:

 Аз обаче четирима луди, няма от къде да намеря.

 

Когато не можеш да разчиташ на чуждата лудост, ти остава да се уповаваш на своята собствена :28558:. А тя при мен е в изобилие. Наех си студио за 14 дена, даже има и място за още един човек , ако света тотално не се сбърка от 23.08. до 06.09. ще съм в Ливърпул :panda-145:.

Все още не е ясна програмата, но едва ли ще съм такъв карък, че да няма поне един домакински мач. През останалото време има много какво да се прави и види, така че чакам с нетърпение да тръгна.

 

@jira, според мен повечето откъси / да не кажа всички/ са от Адио, Рио. Не съм на сто процента убедена, понеже този филм го гледах веднъж и то в крехка детска възраст :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 55 години е мобилизацията. И аз ще дойда, нема страшно. Ама ако може да ни пуснат в отпуск за Катар :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...